Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 11:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312036 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #750 Dátum: 2008. Június 16. - 16:24:53 »

Gidy!
Beleírsz az idézetbe!Ezért van. Kacsint

Imperial!
Jól van, elhiszem. De nagyon ügyes vagy, nekem még sohasem sikerült 7.4 alá vinni.
Az általad beillesztett idézet pedig nem az enyém, azt Kripic kolléga írta. Kacsint  Mosolyog

Az Előnézet "gomb" azért van, hogy használjátok. Le tudjátok ellenőrizni, hogyan néz ki a hozzászólásotok. Kacsint
Naplózva
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #751 Dátum: 2008. Június 16. - 20:06:35 »

Jól van, elhiszem. De nagyon ügyes vagy, nekem még sohasem sikerült 7.4 alá vinni.
Az általad beillesztett idézet pedig nem az enyém, azt Kripic kolléga írta. Kacsint  Mosolyog

Mea culpa oh, big Jopek Manitu kolléga.  Mosolyog
Nem értem én ezeket a számtech dolgokat eléggé.

Rájöttem a titokra: sokat megyek dél felé, ami ugye a Földgömbön lefelé van.
Lehet, hogy csak a lejtő segít az alacsony fogyasztásban?
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #752 Dátum: 2008. Június 17. - 09:59:43 »

Biztos nem felejtetted el egy köztes tankolásnál lenullázni a napi kilométer-számlálót...
Számomra is hihetetlen egy ilyen fogyasztás...

Biztos. Mindig tele tankolom. És mindig az összes km-óra állást írom fel.
Most részeredményt néztem. Figyelembe vettem, hogy a tankmutató kicsit csalhat, de így is 6,2/100 körül van újabb 200 km után.

(Apróság: a WestEnd parkolójába a spirál feljárón keresztül kettesben nem képes felmenni. Azért ez gáz.)
Magasabb fordulaton biztos felmegy, bár elég szűkös a spirál.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #753 Dátum: 2008. Június 17. - 12:48:42 »

Jól van, elhiszem. De nagyon ügyes vagy, nekem még sohasem sikerült 7.4 alá vinni.
Az általad beillesztett idézet pedig nem az enyém, azt Kripic kolléga írta. Kacsint  Mosolyog

Mea culpa oh, big Jopek Manitu kolléga.  Mosolyog
Nem értem én ezeket a számtech dolgokat eléggé.

Rájöttem a titokra: sokat megyek dél felé, ami ugye a Földgömbön lefelé van.
Lehet, hogy csak a lejtő segít az alacsony fogyasztásban?
Ja, ez lehet a magyarázat... Vigyorog!
Meg ha sokat mész keletről nyugatra, akkor a föld elfordul alattad, miközben átzöttyensz a kátyúkon, ergo rövidebb utakat kell megtenned... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #754 Dátum: 2008. Június 17. - 16:47:44 »

Ma tankoltam. Város, klíma, néha araszolás, napi 25 Km. 10 Literre jött ki, nem repesek az örömtől! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #755 Dátum: 2008. Június 17. - 17:15:43 »

Rájöttem a titokra: sokat megyek dél felé, ami ugye a Földgömbön lefelé van.
Lehet, hogy csak a lejtő segít az alacsony fogyasztásban?
Tudtam, hogy van valami trükköd! Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #756 Dátum: 2008. Június 18. - 14:37:52 »

Fiam ment 305 km-t. Autópálya ebből 200kb, egy kis bp-i kimenet, bejövet, vidéki országút, homokos alföldi tanyavilág sok- sok meggyel, oda- vissza tele csomagtartóval: 8,25 l/100 km. Kezd alakulni a dolog, vagyis lefelé menni a fogyi. Kacsint Örülni majd 8 alatt fogok, ha fogok?!? Kacsint Vigyorog He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #757 Dátum: 2008. Június 19. - 07:53:24 »

Nos sikerült 1 hosszabb távú fogyimérést csinálnom.Többször is 20 litereket tankolva majd a végén teletanklva tisztán városban használva olykor klímával 1860km-re 144L üa. tehát 7.7L/100km. Nem mondom,hogy világbajnok,de még sesem volt ilyen jó mert 8,2 alá eddig nem tudtam vinni.Nem sokára újjabb teszt következik ugyanis hétfőn 1 hétre megyünk a családdal a Balcsira pihenni úgyhogy autópályás lesz a mérés. Az üa.-ot most megspékeltem 1-1 flakon sárga ill. fehér STP-vel, kíváncsi leszek a hatására.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #758 Dátum: 2008. Június 27. - 20:24:14 »

Alakul a dolog: Meglátogattam a húgomékat a Tisza tónál. igaz egyedül, de akkor is tetszik, hogy most már 7,47l/100 km volt a fogyim a tigrisesből. Kezdem szeretni ezért is! Meg azért, hogy veszettűl megy ám! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #759 Dátum: 2008. Június 27. - 20:56:05 »

Alakul a dolog: Meglátogattam a húgomékat a Tisza tónál. igaz egyedül, de akkor is tetszik, hogy most már 7,47l/100 km volt a fogyim a tigrisesből. Kezdem szeretni ezért is! Meg azért, hogy veszettűl megy ám! Vigyorog
Én meg a szokásos 10 litereket nyomom bele ezerrel itt városban! Hmmm.... 30 liter, 290-305 km, mikor hogy.
Távolságba sem bírok 8 alá menni ezzel a benzinnel (ha nagy ritkán megyek falun kívül) mert sokat kell előzgetnem a 90-100-zal araszolgatókat. Főúton nem bírja a lelkem azt a tempót, 110-130 között érzi jól magát. (Na meg én is, amíg le nem fotóznak egyszer! Vigyorog)
Amúgy én is azt vettem észre, hogy megindult, fürgébb lett! (Elkerültem a 20000-et) De csak 3000 felett...alatta meg továbbra is fuldokol.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #760 Dátum: 2008. Július 02. - 12:12:39 »

Most tankoltam és fél literrel kevesebbre jött ki a fogyasztás mint eddig. Vigyorog A körülmények kb.ugyan azok voltak és a táv is.
100 országút 260 város klímával 7,9liter. Remélem a sportlégszűrőtől van és nem csak véletlen.
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #761 Dátum: 2008. Július 03. - 07:37:42 »

Nos megjártam a Balcsit és fele autópálya fele bambulós tempó a balcsi körül majd 800km-es teszten az átlagfogyi 6,9l/100km-re jött ki. Azt hiszem elégedett lehetek.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #762 Dátum: 2008. Július 03. - 12:18:32 »

Ne csak nyugdíjas tempónál mérjetek már fogyit!!! Ez így nem izgalmas!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #763 Dátum: 2008. Július 03. - 12:56:11 »

Ne csak nyugdíjas tempónál mérjetek már fogyit!!! Ez így nem izgalmas!
[/quot 

Weres! Tudod Te mit beszélsz egyáltalán? He Kéretik nem cikizni a jó öreg nyugdíjasokat! Kacsint Vigyorog Tudom, nem vagyunk itt sokan, de azért az öregekkel nem kell újat húzni! Kacsint Azért mert ti sosem lesztek már itt Magyarországon nyugdíjasok, azért legalább vigyázzatok e ritka rezervátumra! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hiába is öregedsz meg hamar a roppant kiváncsiságod miatt! Vigyorog ( Zsunál mit jelent a 3 felnőtt+ 3 gyerek?). Majd meglátod Veszprémben! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #764 Dátum: 2008. Július 03. - 18:14:07 »



Weres! Tudod Te mit beszélsz egyáltalán? He Kéretik nem cikizni a jó öreg nyugdíjasokat! Kacsint Vigyorog Tudom, nem vagyunk itt sokan, de azért az öregekkel nem kell újat húzni! Kacsint Azért mert ti sosem lesztek már itt Magyarországon nyugdíjasok, azért legalább vigyázzatok e ritka rezervátumra! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hiába is öregedsz meg hamar a roppant kiváncsiságod miatt! Vigyorog ( Zsunál mit jelent a 3 felnőtt+ 3 gyerek?). Majd meglátod Veszprémben! Vigyorog
Én a tempóra mondtam, hogy nyugdíjas! Eszem ágában sincs sértegetni a rezervátumot!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!