Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 07:24:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311890 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #705 Dátum: 2008. Május 27. - 19:57:44 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Vagy csal az órád, vagy azon a 2-3km-en tolod a kocsit
  Vagy felakadt a szintmérő? He Kacsint Vagy nem lett lenullázva a számláló? He Vagy hergelsz minket? He Vagy, vagy? He Kacsint Vigyorog
Remélem kiderül melyik. Vigyorog
Bár ha csak ilyen tempóban fogy, akkor lehet hogy csak 3 hét múlva Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #706 Dátum: 2008. Május 27. - 19:58:52 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Vagy csal az órád, vagy azon a 2-3km-en tolod a kocsit
  Vagy felakadt a szintmérő? He Kacsint Vagy nem lett lenullázva a számláló? He Vagy hergelsz minket? He Vagy, vagy? He Kacsint Vigyorog
Remélem kiderül melyik. Vigyorog
Bár ha csak ilyen tempóban fogy, akkor lehet hogy csak 3 hét múlva Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy valaki szórakozik veled és minden nap tölt a tankba egy kis benzint. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #707 Dátum: 2008. Május 27. - 20:29:52 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Vagy csal az órád, vagy azon a 2-3km-en tolod a kocsit
  Vagy felakadt a szintmérő? He Kacsint Vagy nem lett lenullázva a számláló? He Vagy hergelsz minket? He Vagy, vagy? He Kacsint Vigyorog
Remélem kiderül melyik. Vigyorog
Bár ha csak ilyen tempóban fogy, akkor lehet hogy csak 3 hét múlva Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy valaki szórakozik veled és minden nap tölt a tankba egy kis benzint. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez lehet a megoldás, hogy törne le a keze a mocsoknak Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #708 Dátum: 2008. Május 27. - 23:03:32 »

Határozottan javul.
Bp-Debrecen és vissza, jórészt 130-cal, kivéve ahol korlátozva volt, légkondi, helyenként kicsit sportosan: 7,51 l / 100 km.
Mea culpa... néha erősebben nyomtam, és belecsúsztam a 150-be is, amikor valami fehér Lacetti villogóval és szirénával le akart tolni.
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #709 Dátum: 2008. Május 28. - 08:17:24 »


Mea culpa... néha erősebben nyomtam, és belecsúsztam a 150-be is, amikor valami fehér Lacetti villogóval és szirénával le akart tolni.
Az meg mi lehetett?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #710 Dátum: 2008. Május 28. - 09:50:54 »


Mea culpa... néha erősebben nyomtam, és belecsúsztam a 150-be is, amikor valami fehér Lacetti villogóval és szirénával le akart tolni.
Az meg mi lehetett?
Hát azok, akik példát mutatnak a közlekedésben.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #711 Dátum: 2008. Május 28. - 10:02:58 »

mondd captain, tulajdonképpen hány lacsid van !? mióta fórumozok, január óta, az enyémbe már annyival több a km mint neked összesen! neked meg mintha csökkenne is a km....visszafele forog az óra?! mert úgy könnyű.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egy, csak egy. Most van valahol 16300 után az óra. Tudod, idén még csak 1 hónapot és 1 hetet voltam itthon, így csak 900 km- t tettem bele. Valamikor márciusban nézegettem, hogy kell- e 15000- es szervízre vinni a vasat? De azt nem értem, hogy miért csökken?
Az asszony is csak keveset használja (használhatja!  , a betört lámpa tükrében ez ugye érthető is), mert a rövid távú szaladgálásokra egy tinédzser Swiftet használunk. Pl. szombati mosás óta, csak az ócsőnben voltam vele, ami alig 10 km. Így ugye.....
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 28. - 10:07:23 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #712 Dátum: 2008. Május 28. - 16:39:46 »


Mea culpa... néha erősebben nyomtam, és belecsúsztam a 150-be is, amikor valami fehér Lacetti villogóval és szirénával le akart tolni.
Az meg mi lehetett?
Hát azok, akik példát mutatnak a közlekedésben.... Vigyorog
Azaz - akik őrinek és védenek...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #713 Dátum: 2008. Május 29. - 15:37:03 »

Ma itthonról indulva Miskolc cityre, meg vissza haza: 28 liter 432 km-re. Ja és aatópálya 130 óra szerint. Ez most jó vagy nem?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 29. - 15:57:12 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #714 Dátum: 2008. Május 29. - 16:30:28 »

Ma itthonról indulva Miskolc cityre, meg vissza haza: 28 liter 432 km-re. Ja és aatópálya 130 óra szerint. Ez most jó vagy nem?
Szerintem szuper!
Csak az autódat nem ismerem (beavatkozás?).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #715 Dátum: 2008. Május 29. - 16:39:57 »

Ma itthonról indulva Miskolc cityre, meg vissza haza: 28 liter 432 km-re. Ja és aatópálya 130 óra szerint. Ez most jó vagy nem?
  Attól függ, hogy, ha Miskolc 216 km-re van Budapesttől, akkor nem jó, de, ha 432 km-t mentél összesen, közben jártál Miskolcon is, akkor valóban szuper! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #716 Dátum: 2008. Május 29. - 19:18:54 »

Ma itthonról indulva Miskolc cityre, meg vissza haza: 28 liter 432 km-re. Ja és aatópálya 130 óra szerint. Ez most jó vagy nem?
  Attól függ, hogy, ha Miskolc 216 km-re van Budapesttől, akkor nem jó, de, ha 432 km-t mentél összesen, közben jártál Miskolcon is, akkor valóban szuper! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez megint csak azt bizonyítja, hogy nem a folyamatos tempó melletti fogyasztással van gond, hanem a városi tötymörgésnél beszlopált adagokkal... Nehéz a szentem na, nincs mit szépíteni...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #717 Dátum: 2008. Május 29. - 19:43:16 »

Kripic: nehéz a szentem. Hát igen, de szép, és erős is, és a miénk! A srácaink is sokat esznek, mégsem vágjuk ki őket, és nagyon szeretjük őket! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #718 Dátum: 2008. Május 29. - 19:50:13 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Vagy csal az órád, vagy azon a 2-3km-en tolod a kocsit
  Vagy felakadt a szintmérő? He Kacsint Vagy nem lett lenullázva a számláló? He Vagy hergelsz minket? He Vagy, vagy? He Kacsint Vigyorog
Remélem kiderül melyik. Vigyorog
Bár ha csak ilyen tempóban fogy, akkor lehet hogy csak 3 hét múlva Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy valaki szórakozik veled és minden nap tölt a tankba egy kis benzint. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyébként volt már olyan, hogy délután eltettem pihenni a kocsit, és reggelre többet mutatott a benzinszintmérő. Gondolom valami szerepe lehet a hőnek is ebben.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #719 Dátum: 2008. Május 29. - 19:54:12 »

Valóban van a hőnek is, de főleg annak, hogy messze nem lineáris a szintmérő, és pontatlan ráadásul. Valóban van olyan, hogy a legközelebbi indulásnál többet mutat, mint előzőleg, de ez minden hőtől függetlenül is igaz. Az a lényeg, hogy legyen benne mindig! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!