Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 05:31:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311848 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #675 Dátum: 2008. Május 18. - 20:30:24 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.

  MNT! Kezdünk nem igazán szeretni az állandó cukkolásod miatt! Ha jól emlékszem ki is vagy tiltva innen! Kacsint Csinálj SzGáborral egy saját dizeles fogyi-topicot, és ne tévedj ide többet! Kacsint Irgum- burgum! Meglásd, ki foglak tagadni, ha bántod a jó benzines cartársaimat, és velük egyben engem- fiam, most még, de ki tudja meddig, ha így folytatod. Kacsint He
Bocsánat, de ki beszélt itt fogyasztásról?Ha végigolvassátok utoljára a robogóm fogyasztását írtam meg.Most is valami sárga lámpáról meg km.-erekről volt  szó!Azt hiszem arról a lámpáról ami nekem is kigyulladt a multkor amikor a 921 ről a 922 re udrott a számlálóm.Nem tudjátok van köze hozzá?
Vigyorog politikus... Vigyorog
Csak azt nem tudom, hogy ezt most minek vegyem.Mert ugye veheti az ember pozitívan, hogy jó a beszélőkém no meg vehetem úgy, hogy magyar politikus és ennek ugyebár van némi negatív attitűdje. meg szabadjon mindjárt itt megjegyeznem a szabályzatunk 2.4. IV bekezdés 88§.- ának 6. sorát mely szerint...............
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #676 Dátum: 2008. Május 19. - 12:59:15 »

MNT! Te teljes egészében javíthatatlan vagy, és igazi gonosz! Csavarhatod akárhogy a szöveged, de kilóg a paci patája, hogy minket akarsz hergelni. Sajnálom, hogy szégyent hozol ősz apád fejére, és egyben itt a fórum eme topicjában elhatárolodom tőled! Kacsint Ez is politikai téma mostanság. Kacsint Állj a sarokba! Vigyorog De, ha nemjavulsz, akkor jön a térdeplés is, kukoricával egybekötve. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #677 Dátum: 2008. Május 19. - 19:22:12 »

MNT! Te teljes egészében javíthatatlan vagy, és igazi gonosz! Csavarhatod akárhogy a szöveged, de kilóg a paci patája, hogy minket akarsz hergelni. Sajnálom, hogy szégyent hozol ősz apád fejére, és egyben itt a fórum eme topicjában elhatárolodom tőled! Kacsint Ez is politikai téma mostanság. Kacsint Állj a sarokba! Vigyorog De, ha nemjavulsz, akkor jön a térdeplés is, kukoricával egybekötve. Vigyorog
Tudod nálunk ez már családi vonás!Hergelni csak magamat tudom már csak!Már megbántam, hogy nem benzinest vettem.Azonnal elgázosítottam volna és most röhögnék a sok hülye dieselesen.aA gáz ára nem változott!!!!!!!!!!!Én tulok meg eladtam a jó kis gázosomat!Szóval csak magamat lehet hergelni!!!Megint emelik az üzemanyagokat!!! a benya 2 az olaj 4 Ft.-tal lesz drágább.Hát most már 3,5 literes fogyasztást kell produkálni az olajosnak , hogy megérje!!!Akkor most ki nevet kin?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #678 Dátum: 2008. Május 19. - 19:56:22 »

MNT! Te teljes egészében javíthatatlan vagy, és igazi gonosz! Csavarhatod akárhogy a szöveged, de kilóg a paci patája, hogy minket akarsz hergelni. Sajnálom, hogy szégyent hozol ősz apád fejére, és egyben itt a fórum eme topicjában elhatárolodom tőled! Kacsint Ez is politikai téma mostanság. Kacsint Állj a sarokba! Vigyorog De, ha nemjavulsz, akkor jön a térdeplés is, kukoricával egybekötve. Vigyorog
Tudod nálunk ez már családi vonás!Hergelni csak magamat tudom már csak!Már megbántam, hogy nem benzinest vettem.Azonnal elgázosítottam volna és most röhögnék a sok hülye dieselesen.aA gáz ára nem változott!!!!!!!!!!!Én tulok meg eladtam a jó kis gázosomat!Szóval csak magamat lehet hergelni!!!Megint emelik az üzemanyagokat!!! a benya 2 az olaj 4 Ft.-tal lesz drágább.Hát most már 3,5 literes fogyasztást kell produkálni az olajosnak , hogy megérje!!!Akkor most ki nevet kin?
MNT most már szerintem legálisan is hozzászolhatsz ebben a topicban.Ilyen üa árkülömbség és benzines-diesel autó árkülömbség láttán már tényleg kinevetjük a gázolajosokat.Már csak egy valami szól a diesel mellett,a nyomaték.De megéri? Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #679 Dátum: 2008. Május 19. - 20:46:48 »

MNT! Te teljes egészében javíthatatlan vagy, és igazi gonosz! Csavarhatod akárhogy a szöveged, de kilóg a paci patája, hogy minket akarsz hergelni. Sajnálom, hogy szégyent hozol ősz apád fejére, és egyben itt a fórum eme topicjában elhatárolodom tőled! Kacsint Ez is politikai téma mostanság. Kacsint Állj a sarokba! Vigyorog De, ha nemjavulsz, akkor jön a térdeplés is, kukoricával egybekötve. Vigyorog
Tudod nálunk ez már családi vonás!Hergelni csak magamat tudom már csak!Már megbántam, hogy nem benzinest vettem.Azonnal elgázosítottam volna és most röhögnék a sok hülye dieselesen.aA gáz ára nem változott!!!!!!!!!!!Én tulok meg eladtam a jó kis gázosomat!Szóval csak magamat lehet hergelni!!!Megint emelik az üzemanyagokat!!! a benya 2 az olaj 4 Ft.-tal lesz drágább.Hát most már 3,5 literes fogyasztást kell produkálni az olajosnak , hogy megérje!!!Akkor most ki nevet kin?
MNT most már szerintem legálisan is hozzászolhatsz ebben a topicban.Ilyen üa árkülömbség és benzines-diesel autó árkülömbség láttán már tényleg kinevetjük a gázolajosokat.Már csak egy valami szól a diesel mellett,a nyomaték.De megéri? Vigyorog
Őszintén?MEG!!!!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #680 Dátum: 2008. Május 19. - 20:48:46 »

MNT! Te teljes egészében javíthatatlan vagy, és igazi gonosz! Csavarhatod akárhogy a szöveged, de kilóg a paci patája, hogy minket akarsz hergelni. Sajnálom, hogy szégyent hozol ősz apád fejére, és egyben itt a fórum eme topicjában elhatárolodom tőled! Kacsint Ez is politikai téma mostanság. Kacsint Állj a sarokba! Vigyorog De, ha nemjavulsz, akkor jön a térdeplés is, kukoricával egybekötve. Vigyorog
Tudod nálunk ez már családi vonás!Hergelni csak magamat tudom már csak!Már megbántam, hogy nem benzinest vettem.Azonnal elgázosítottam volna és most röhögnék a sok hülye dieselesen.aA gáz ára nem változott!!!!!!!!!!!Én tulok meg eladtam a jó kis gázosomat!Szóval csak magamat lehet hergelni!!!Megint emelik az üzemanyagokat!!! a benya 2 az olaj 4 Ft.-tal lesz drágább.Hát most már 3,5 literes fogyasztást kell produkálni az olajosnak , hogy megérje!!!Akkor most ki nevet kin?
MNT most már szerintem legálisan is hozzászolhatsz ebben a topicban.Ilyen üa árkülömbség és benzines-diesel autó árkülömbség láttán már tényleg kinevetjük a gázolajosokat.Már csak egy valami szól a diesel mellett,a nyomaték.De megéri? Vigyorog
Őszintén?MEG!!!!!!!!
Nekem nem érné meg. Főképp azért mert a benzint fizetik, a gázolajat viszont nem Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #681 Dátum: 2008. Május 20. - 21:25:12 »

Meg volt a tankolás.
724km-re 53.7l benzin. 300km országút a többi város 7,4liter/100km (klímával). Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #682 Dátum: 2008. Május 20. - 23:48:44 »

Hiába no. Meg kell szokni.
Egyelőre 8,7. Főleg város. Kicsit sok.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #683 Dátum: 2008. Május 21. - 10:30:28 »

Hiába no. Meg kell szokni.
Egyelőre 8,7. Főleg város. Kicsit sok.
Persze, de ez relatív...simsonhoz képest bizony az! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #684 Dátum: 2008. Május 21. - 15:11:55 »

Nem hülye a lengyel, mindig tudtam. Majdnem minden 100 méteren lehet LPG-t tankolni náluk. Csak sajnos sokat elvesz a csomagtartóból a rendszer.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #685 Dátum: 2008. Május 21. - 18:03:04 »

Nem hülye a lengyel, mindig tudtam. Majdnem minden 100 méteren lehet LPG-t tankolni náluk. Csak sajnos sokat elvesz a csomagtartóból a rendszer.
  Nálunk meg a rendszer vesz el sokat a csomagtartóból, és továbbá még a zsebünkből is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #686 Dátum: 2008. Május 24. - 17:46:01 »

    Csak fogyi mérés lett a mai napból... elmaradt a minitali WERES cartárssal! Az országos töri versenyre vittem 2 felsőtagozatos fiút és kisérő tanárukat (éltem párját)
Baja (51-es, M-9, 6-os út) Bp. Műegyetem vissza (Soroksári út, 51-es) Bajáig.
Lamarin kút Baja ind. teletank, Baján érkezés után éppen átlépte a napi számláló a 350 km-t, még nyitva van a kút és ismét dugig töltve.
Most vegyetek mély léklegzetet, mert nekem is majd'leesett az állam: 19,01 l-t mutatott a számláló és ellenőriztem a töltéseket. Igazán nem kívánok cukkolni senkit, de minden bizonnyal a tuningos beállításaim a Dyno-tab-bal és 95-össel pillanatnyilag együtt vannak.
Azaz 5,43 l/100 km.
Csak WERES cartársnak: az egyik srác megkérdezte a érkezés után "tanárnőtől", hogy "a férje mindig így szokott előzni?"
"Többnyire"- volt a válasz. A 6-oson a 60 korlátozásnál Fábia mögött (ilyen sem volt még, csak a díjtételek miatt..) hazafelé az 51-es elkerülőn meg Honda mögött "kicsit több volt a szabadnál", lakott területen viszont többnyire példásan közlekedtem, az előzések nem veszélyeztettek, de kihasználtam a nyomatékot, ahol csak lehetett.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #687 Dátum: 2008. Május 24. - 18:00:53 »

Bravo R*R! Ez még a képzeletet is felül múlja! Ezek után azért bizonyítva látszik, hogy a vezetési stilus a legmeghatározóbb, talán még a műszaki dolgok elött is! A Dyno tabletta, 95-ös benzin, eddig rendben, no meg a higgadt vezetésed. De mit változtattál még a kocsin, ami a tuningokat illeti? Kérlek, oszd meg velünk, hogy milyen átalakításokat végeztél, és persze ennek az anyagi vonzatát is! Az is érdekes adat lenne, ha megirnád, hogy amúgy milyen fogyikat mértél eddig, ha nem vigyáztál annyíra a jobbossal. Szóval: hergelj, és vigasztalj meg minket! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #688 Dátum: 2008. Május 24. - 18:12:18 »

Bravo R*R! Ez még a képzeletet is felül múlja! Ezek után azért bizonyítva látszik, hogy a vezetési stilus a legmeghatározóbb, talán még a műszaki dolgok elött is! A Dyno tabletta, 95-ös benzin, eddig rendben, no meg a higgadt vezetésed. De mit változtattál még a kocsin, ami a tuningokat illeti? Kérlek, oszd meg velünk, hogy milyen átalakításokat végeztél, és persze ennek az anyagi vonzatát is! Az is érdekes adat lenne, ha megirnád, hogy amúgy milyen fogyikat mértél eddig, ha nem vigyáztál annyíra a jobbossal. Szóval: hergelj, és vigasztalj meg minket! Kacsint Vigyorog
A SOFT-TUNING-ban válaszolok!
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #689 Dátum: 2008. Május 24. - 18:46:14 »

Bravo R*R! Ez még a képzeletet is felül múlja! Ezek után azért bizonyítva látszik, hogy a vezetési stilus a legmeghatározóbb, talán még a műszaki dolgok elött is! A Dyno tabletta, 95-ös benzin, eddig rendben, no meg a higgadt vezetésed. De mit változtattál még a kocsin, ami a tuningokat illeti? Kérlek, oszd meg velünk, hogy milyen átalakításokat végeztél, és persze ennek az anyagi vonzatát is! Az is érdekes adat lenne, ha megirnád, hogy amúgy milyen fogyikat mértél eddig, ha nem vigyáztál annyíra a jobbossal. Szóval: hergelj, és vigasztalj meg minket! Kacsint Vigyorog
A SOFT-TUNING-ban válaszolok!
A vezetési stílus kicsit finomodott, az eljutási sebesség átalaga (nem pályán) ~100-ról 80-ra csökkent- május óta. 20 km/ó különbség az tény- nem kevés. Kb. ennyivel mutat kevesebbet a sebmérő mutatója is.
Dyno előtt 7,5-8,5 l/100 km volt (nyár-tél), ahogy korábban írtam 1 l megtakarításért ugyan nem fogok kínlódni, mert utálok konvolyban menni. Korábban 7,5 alá nem voltam képes eljutni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!