Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 05:24:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311831 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #660 Dátum: 2008. Május 15. - 07:44:30 »

/igaz, nekem nem tetszik a kútoszlopi számláló sem. 60 literes tank - 8 liter sárga lámpa elejénél és 57 Liter fér bele He
Ezt már én is tapasztaltam, egyszer nekem is sikerült 57 litert tankolni sárgánál, de az utolsó litereket nagyon lassan engedtem bele. Kacsint
Szóval úgy általában nem mérjük jól a fogyit mert nem biztos, hogy minden alkalommal pont ugyanaddig tudod csorgatni a lőrét. Pontosabb adat lenne, ha mondjuk teljesen kifogyna a benya és frankón kimért mennyiséget beleöntenél, majd mennél vele újabb kifogyásig. Az így kapott adat talán pontosabb képet festene a fogyiról.
Ja, tudom macerás.  Kacsint Vigyorog
Erre szokott ugye az a megoldás lenni, hogy első kattanásig tankol, megy egy kört, majd úgyan annál a kútfőnél tankol újra.
Mellesleg a nagyszámok törvénye alapján, a sok tankolás átlaga közelíti a valós értéket, ergo nagyon nagyot nem tévedhetünk. Az az egy-két kiugró fogyasztás (+-) a végén kiegeynsúlyozódik.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #661 Dátum: 2008. Május 15. - 09:25:09 »

/igaz, nekem nem tetszik a kútoszlopi számláló sem. 60 literes tank - 8 liter sárga lámpa elejénél és 57 Liter fér bele He
Ezt már én is tapasztaltam, egyszer nekem is sikerült 57 litert tankolni sárgánál, de az utolsó litereket nagyon lassan engedtem bele. Kacsint
Szóval úgy általában nem mérjük jól a fogyit mert nem biztos, hogy minden alkalommal pont ugyanaddig tudod csorgatni a lőrét. Pontosabb adat lenne, ha mondjuk teljesen kifogyna a benya és frankón kimért mennyiséget beleöntenél, majd mennél vele újabb kifogyásig. Az így kapott adat talán pontosabb képet festene a fogyiról.
Ja, tudom macerás.  Kacsint Vigyorog
Erre szokott ugye az a megoldás lenni, hogy első kattanásig tankol, megy egy kört, majd úgyan annál a kútfőnél tankol újra.
Mellesleg a nagyszámok törvénye alapján, a sok tankolás átlaga közelíti a valós értéket, ergo nagyon nagyot nem tévedhetünk. Az az egy-két kiugró fogyasztás (+-) a végén kiegeynsúlyozódik.
"Az az egy-két kiugró fogyasztás (+-) a végén kiegeynsúlyozódik." - a fizetésnél is figyelembe veszik?? Persze most 15000 Ft, de máskor csak 12000 szoktam fizetni T. Kutas úr Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #662 Dátum: 2008. Május 15. - 12:14:19 »

/igaz, nekem nem tetszik a kútoszlopi számláló sem. 60 literes tank - 8 liter sárga lámpa elejénél és 57 Liter fér bele He
Ezt már én is tapasztaltam, egyszer nekem is sikerült 57 litert tankolni sárgánál, de az utolsó litereket nagyon lassan engedtem bele. Kacsint
Szóval úgy általában nem mérjük jól a fogyit mert nem biztos, hogy minden alkalommal pont ugyanaddig tudod csorgatni a lőrét. Pontosabb adat lenne, ha mondjuk teljesen kifogyna a benya és frankón kimért mennyiséget beleöntenél, majd mennél vele újabb kifogyásig. Az így kapott adat talán pontosabb képet festene a fogyiról.
Ja, tudom macerás.  Kacsint Vigyorog
Erre szokott ugye az a megoldás lenni, hogy első kattanásig tankol, megy egy kört, majd úgyan annál a kútfőnél tankol újra.
Mellesleg a nagyszámok törvénye alapján, a sok tankolás átlaga közelíti a valós értéket, ergo nagyon nagyot nem tévedhetünk. Az az egy-két kiugró fogyasztás (+-) a végén kiegeynsúlyozódik.
"Az az egy-két kiugró fogyasztás (+-) a végén kiegeynsúlyozódik." - a fizetésnél is figyelembe veszik?? Persze most 15000 Ft, de máskor csak 12000 szoktam fizetni T. Kutas úr Vigyorog
Belelóg a bilibe... Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #663 Dátum: 2008. Május 16. - 19:15:55 »

http://index.hu/gazdasag/vilag/braolaj08051/
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #664 Dátum: 2008. Május 17. - 19:01:41 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #665 Dátum: 2008. Május 17. - 22:03:49 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
Kérdés 1 (gonosz verzió): melyik sárgára gondolsz? A kis benzinkutat ábrázolóra, vagy a másikra? Ennyi km után még nem lesz P300!  Vigyorog
Kérdés 2 (gonosz verzió): biztos nem égett ki az izzó a műszerfalban? esetleg a biztosíték?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #666 Dátum: 2008. Május 18. - 09:33:41 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
Kérdés 1 (gonosz verzió): melyik sárgára gondolsz? A kis benzinkutat ábrázolóra, vagy a másikra? Ennyi km után még nem lesz P300!  Vigyorog
Kérdés 2 (gonosz verzió): biztos nem égett ki az izzó a műszerfalban? esetleg a biztosíték?  Vigyorog
A kutas lámpára gondoltam, és nem égett ki, mert az emelkedőn pislákolt egy picit. Kacsint
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #667 Dátum: 2008. Május 18. - 11:39:34 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #668 Dátum: 2008. Május 18. - 11:50:04 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.

Majd a talin kötök a sárga üzemanyag-lámpádra egy állandó 12V pozitívat, ha sokat piszkálsz minket benyásokat! Bünti lesz!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #669 Dátum: 2008. Május 18. - 16:45:23 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.

Ezek nem szép mondatok!  Vigyorog Kimerítik az izgatás fogalmát!  Miért kell cukkolni minket ilyenekkel He Csúnya dolog!
  Hogyé mérik most a g.olajat ?  Benya ocsóbb.    Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #670 Dátum: 2008. Május 18. - 17:50:40 »

Hali!

Mekkora már a pók az üza beöntő fedél alatt?   Vigyorog


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #671 Dátum: 2008. Május 18. - 19:11:46 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
Én eddig mentem 89km-t városban és a mutató még meg sem mozdult a teliből Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #672 Dátum: 2008. Május 18. - 19:27:23 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.

  MNT! Kezdünk nem igazán szeretni az állandó cukkolásod miatt! Ha jól emlékszem ki is vagy tiltva innen! Kacsint Csinálj SzGáborral egy saját dizeles fogyi-topicot, és ne tévedj ide többet! Kacsint Irgum- burgum! Meglásd, ki foglak tagadni, ha bántod a jó benzines cartársaimat, és velük egyben engem- fiam, most még, de ki tudja meddig, ha így folytatod. Kacsint He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #673 Dátum: 2008. Május 18. - 20:12:59 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.

  MNT! Kezdünk nem igazán szeretni az állandó cukkolásod miatt! Ha jól emlékszem ki is vagy tiltva innen! Kacsint Csinálj SzGáborral egy saját dizeles fogyi-topicot, és ne tévedj ide többet! Kacsint Irgum- burgum! Meglásd, ki foglak tagadni, ha bántod a jó benzines cartársaimat, és velük egyben engem- fiam, most még, de ki tudja meddig, ha így folytatod. Kacsint He
Bocsánat, de ki beszélt itt fogyasztásról?Ha végigolvassátok utoljára a robogóm fogyasztását írtam meg.Most is valami sárga lámpáról meg km.-erekről volt  szó!Azt hiszem arról a lámpáról ami nekem is kigyulladt a multkor amikor a 921 ről a 922 re udrott a számlálóm.Nem tudjátok van köze hozzá?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #674 Dátum: 2008. Május 18. - 20:22:19 »

Most tartok 659km-nél és még nincs sárga lámpa!
300 országút a többi város. Kacsint
659-nél még nekem sem szokott kigyulladni a lámpa. Nem is értem miért csodálkoznak ezen a többiek.

  MNT! Kezdünk nem igazán szeretni az állandó cukkolásod miatt! Ha jól emlékszem ki is vagy tiltva innen! Kacsint Csinálj SzGáborral egy saját dizeles fogyi-topicot, és ne tévedj ide többet! Kacsint Irgum- burgum! Meglásd, ki foglak tagadni, ha bántod a jó benzines cartársaimat, és velük egyben engem- fiam, most még, de ki tudja meddig, ha így folytatod. Kacsint He
Bocsánat, de ki beszélt itt fogyasztásról?Ha végigolvassátok utoljára a robogóm fogyasztását írtam meg.Most is valami sárga lámpáról meg km.-erekről volt  szó!Azt hiszem arról a lámpáról ami nekem is kigyulladt a multkor amikor a 921 ről a 922 re udrott a számlálóm.Nem tudjátok van köze hozzá?
Vigyorog politikus... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!