Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 23:28:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311655 alkalommal)
bedia
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #585 Dátum: 2008. április 30. - 14:59:17 »

Sziasztok! 2 hete vettem az autót és az első fogyasztási adat (33e km) teljesen vegyes használat mellett (400km autópálya/országút illetve 200km város rövid utakon) 8,3 liter volt. Erre azt mondom kicsit sok, konkrétan a családi Corolla csak városi használat mellett kér 7,5-et. Tudtam mielőtt megvettem, de azért a 15eFt-os tankolás elszomorító. Ami közös a két autóban, hogy egyik sem megy :-)
Miért nem vettél megint egy toyotát? Azzal a 8 deci fogyasztás-különbséggel egy keveset tekerni kellett volna bele, mire behoztad volna az árkülönbözetet!

Pfff... Miért nem vettem egy toyotát?
  --> magyar vagyok, árérzékeny, nem fért bele az ésszerű költségvetési keretbe
Miért vettem lacettit?
  --> Mert ennyi pénzért hasonló méretű és felszereltségű autóból max franciát adnak amit többet vihetek szervízbe mint tankolni

De ettől a fogyasztási adatok ám nem lesznek jobbak :-) Különben meg vagyok az autóval elégedve, ár-érték arányban kiváló, kényelmes, de azért hasraesni nem kell, mert színvonalban nem egy Civic, Corolla, pláne nem egy Mazda 3. De azoknak áruk is van...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #586 Dátum: 2008. április 30. - 17:10:12 »

Sziasztok! 2 hete vettem az autót és az első fogyasztási adat (33e km) teljesen vegyes használat mellett (400km autópálya/országút illetve 200km város rövid utakon) 8,3 liter volt. Erre azt mondom kicsit sok, konkrétan a családi Corolla csak városi használat mellett kér 7,5-et. Tudtam mielőtt megvettem, de azért a 15eFt-os tankolás elszomorító. Ami közös a két autóban, hogy egyik sem megy :-)
Miért nem vettél megint egy toyotát? Azzal a 8 deci fogyasztás-különbséggel egy keveset tekerni kellett volna bele, mire behoztad volna az árkülönbözetet!

Pfff... Miért nem vettem egy toyotát?
  --> magyar vagyok, árérzékeny, nem fért bele az ésszerű költségvetési keretbe
Miért vettem lacettit?
  --> Mert ennyi pénzért hasonló méretű és felszereltségű autóból max franciát adnak amit többet vihetek szervízbe mint tankolni

De ettől a fogyasztási adatok ám nem lesznek jobbak :-) Különben meg vagyok az autóval elégedve, ár-érték arányban kiváló, kényelmes, de azért hasraesni nem kell, mert színvonalban nem egy Civic, Corolla, pláne nem egy Mazda 3. De azoknak áruk is van...
Na látod, hogy tudod a választ? Valaminek az oltárán mindig áldozni kell! Mi pontosan tisztában vagyunk azzal, hogy mit vettünk és lehetőleg kerüljük a "HA" kezdetű mondatokat, mint pl.: Ha ezt vagy ha azt vettünk volna... Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #587 Dátum: 2008. április 30. - 17:19:46 »

Na ezt hogy csináltam. dyno-tabal 7,9 L vegyesen.
Naplózva
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #588 Dátum: 2008. április 30. - 18:13:54 »

De ettől a fogyasztási adatok ám nem lesznek jobbak :-) Különben meg vagyok az autóval elégedve, ár-érték arányban kiváló, kényelmes, de azért hasraesni nem kell, mert színvonalban nem egy Civic, Corolla, pláne nem egy Mazda 3. De azoknak áruk is van...

Próbáltam a Zum-Zum 3-t. Nem voltam elájulva tőle. A vállam alig fért el, és a műszerfal zavaróan közel van. Pedig nem vagyok kosárlabázó és body builder sem.
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #589 Dátum: 2008. április 30. - 19:37:15 »

1 hete ücsörgök egy 407-es pözsóban munkaidőben.    Városban pici klíma néha, /  2.0 D AT/, computer szerint 9.6 L/100 Km.    Ilyen Diesel árnál nem egy leányálom ez sem.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #590 Dátum: 2008. április 30. - 22:16:07 »

1 hete ücsörgök egy 407-es pözsóban munkaidőben.    Városban pici klíma néha, /  2.0 D AT/, computer szerint 9.6 L/100 Km.    Ilyen Diesel árnál nem egy leányálom ez sem.  Kacsint
Fárasztó lehet egy autóban egy hetet ücsörögni...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #591 Dátum: 2008. Május 01. - 11:26:21 »

1 hete ücsörgök egy 407-es pözsóban munkaidőben.    Városban pici klíma néha, /  2.0 D AT/, computer szerint 9.6 L/100 Km.    Ilyen Diesel árnál nem egy leányálom ez sem.  Kacsint
Fárasztó lehet egy autóban egy hetet ücsörögni...
"munkaidőben" 
autóban He  Pözsóban !!!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #592 Dátum: 2008. Május 01. - 12:31:23 »

1 hete ücsörgök egy 407-es pözsóban munkaidőben.    Városban pici klíma néha, /  2.0 D AT/, computer szerint 9.6 L/100 Km.    Ilyen Diesel árnál nem egy leányálom ez sem.  Kacsint
Fárasztó lehet egy autóban egy hetet ücsörögni...
"munkaidőben" 
autóban He  Pözsóban !!!  Vigyorog
Bocsánat! Így már világos! Nem autóban, hanem pözsóban és csak munkaidőben egy hetet....na de ne offoljuk ezzel a topicot! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #593 Dátum: 2008. Május 02. - 14:38:19 »

A kaposújlaki tali előtt teletankoltattam (na meg le is mosattam) a kocsit. Mindig első kattig engedem a benzint. Na most 11.66 liternél állt meg a számláló. Ezen nem is csodálkoztam viszont azon igen, hogy utána megnéztem mennyi km-t mentem 1 hét alatt. 174.3km-t. Mindez kisvárosi rövid távokon, klíma AUTO üzemmódban. KIRÁLY Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #594 Dátum: 2008. Május 02. - 18:37:27 »

A kaposújlaki tali előtt teletankoltattam (na meg le is mosattam) a kocsit. Mindig első kattig engedem a benzint. Na most 11.66 liternél állt meg a számláló. Ezen nem is csodálkoztam viszont azon igen, hogy utána megnéztem mennyi km-t mentem 1 hét alatt. 174.3km-t. Mindez kisvárosi rövid távokon, klíma AUTO üzemmódban. KIRÁLY Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt elhiszem... Kacsint
Én ilyen fogyasztás nagypapatempóban, folyamatos 80-nal 5.-ben haladás mellett sem tudok kicsikarni..., de még csak a közelébe sem jutok...
Neked valami trükköd van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, de majd jól kilesem Veszprémben, meglásd... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #595 Dátum: 2008. Május 02. - 19:26:13 »

A kaposújlaki tali előtt teletankoltattam (na meg le is mosattam) a kocsit. Mindig első kattig engedem a benzint. Na most 11.66 liternél állt meg a számláló. Ezen nem is csodálkoztam viszont azon igen, hogy utána megnéztem mennyi km-t mentem 1 hét alatt. 174.3km-t. Mindez kisvárosi rövid távokon, klíma AUTO üzemmódban. KIRÁLY Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt elhiszem... Kacsint
Én ilyen fogyasztás nagypapatempóban, folyamatos 80-nal 5.-ben haladás mellett sem tudok kicsikarni..., de még csak a közelébe sem jutok...
Neked valami trükköd van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, de majd jól kilesem Veszprémben, meglásd... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Kripic! Lebuktál! Szóval akkor jöttök Veszprémbe! Iratkozz fel, de izibe! Vigyorog Amúgy ne irigykedj, már Te is mentél egy hét alatt 174,3 km-t, a fele siker már adva van, és majd jön a másik fele is, tankolj egyszer 11,66 lityit! Na ugye? Így már szebb az élet kisbarátom? He  Nem kell egyszerre mindent akarni! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #596 Dátum: 2008. Május 02. - 19:32:11 »

Diablo! Hol van 174 km-es lejtő, mert én is akarok jó fogyasztást végre produkálni, és egyelőre nekem csak így jönne össze. Vagy tán a Suzukival mentél, csak nem irtad hozzá, hogy bosszants minket már Te is, nemcsak MNT? He   Az iszákosok közül ezt az egyet szeretem csak, de ezt nagyon! Vigyorog Lacetti! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #597 Dátum: 2008. Május 02. - 19:40:56 »

Diablo! Hol van 174 km-es lejtő, mert én is akarok jó fogyasztást végre produkálni, és egyelőre nekem csak így jönne össze. Vagy tán a Suzukival mentél, csak nem irtad hozzá, hogy bosszants minket már Te is, nemcsak MNT? He   Az iszákosok közül ezt az egyet szeretem csak, de ezt nagyon! Vigyorog Lacetti! Vigyorog
A megoldás kulcsa, hogy rossz motorral adták el neki a kocsit. Benzinest rendelt, de dízelt kapott véletlenül! (Mivel ők már akkor tudták, hogy az egekbe szökik a gázolaj!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #598 Dátum: 2008. Május 02. - 19:47:09 »

Nos, akkor most sajnáljuk, vagy irigyeljük Diablo barátunkat? He Most elutazott a fiam a család nagyobb részével Szankra. Elötte tabletta, és teletank. Ha hazajön, megtankolom, és ha most is elszomorít, akkor többet nem nézem a fogyasztását egy jó darabig legalábbis! Kacsint De azért egyszer jó lenne egy megnyugtató fogyi! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #599 Dátum: 2008. Május 02. - 19:50:07 »

A kaposújlaki tali előtt teletankoltattam (na meg le is mosattam) a kocsit. Mindig első kattig engedem a benzint. Na most 11.66 liternél állt meg a számláló. Ezen nem is csodálkoztam viszont azon igen, hogy utána megnéztem mennyi km-t mentem 1 hét alatt. 174.3km-t. Mindez kisvárosi rövid távokon, klíma AUTO üzemmódban. KIRÁLY Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt elhiszem... Kacsint
Én ilyen fogyasztás nagypapatempóban, folyamatos 80-nal 5.-ben haladás mellett sem tudok kicsikarni..., de még csak a közelébe sem jutok...
Neked valami trükköd van Vigyorog Vigyorog Vigyorog, de majd jól kilesem Veszprémben, meglásd... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
  Kripic! Lebuktál! Szóval akkor jöttök Veszprémbe! Iratkozz fel, de izibe! Vigyorog Amúgy ne irigykedj, már Te is mentél egy hét alatt 174,3 km-t, a fele siker már adva van, és majd jön a másik fele is, tankolj egyszer 11,66 lityit! Na ugye? Így már szebb az élet kisbarátom? He  Nem kell egyszerre mindent akarni! Kacsint
Igen,igen, a megfelelő helyen már jeleztem, hogy némi esély mutatkozik... Vigyorog Vigyorog
Na de akkor diablo barátunk összes rejtett tartalékát feltárjuk... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!