Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 17:20:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311401 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #495 Dátum: 2008. Március 25. - 08:41:54 »

Sziasztok!!
Friss adat kb 1órája tankoltam:
601 km 40,2 liter azaz :6.66 l/100km!!!!
Ebből 520 km országút 90-110 km/h tempóval,a többi város.
Ennyi még soha sem volt!!!!
REKORD!!!!Legalább is nekem. Vigyorog

Kezd a fogyim igazodni az 1.8as dízel mitsu coltomhoz.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát az már számomra is bebizonyosodott, hogy nem az országúti fogyasztással - főleg nem az egyenletes 100 körüli tempónál mérhető fogyasztással - van gond, nekem sem ettől áll égnek a kevéske hajam. A városi tingli-tanglit nem szereti, ahhoz túlsúlyos a kicsike...
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #496 Dátum: 2008. Március 25. - 18:18:10 »

Sziasztok!!
Friss adat kb 1órája tankoltam:
601 km 40,2 liter azaz :6.66 l/100km!!!!
Ebből 520 km országút 90-110 km/h tempóval,a többi város.
Ennyi még soha sem volt!!!!
REKORD!!!!Legalább is nekem. Vigyorog

Kezd a fogyim igazodni az 1.8as dízel mitsu coltomhoz.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát az már számomra is bebizonyosodott, hogy nem az országúti fogyasztással - főleg nem az egyenletes 100 körüli tempónál mérhető fogyasztással - van gond, nekem sem ettől áll égnek a kevéske hajam. A városi tingli-tanglit nem szereti, ahhoz túlsúlyos a kicsike...
Igen ezt észrevettem,de ez minden vassal így van.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #497 Dátum: 2008. Március 25. - 23:50:36 »

Sziasztok!!
Friss adat kb 1órája tankoltam:
601 km 40,2 liter azaz :6.66 l/100km!!!!
Ebből 520 km országút 90-110 km/h tempóval,a többi város.
Ennyi még soha sem volt!!!!
REKORD!!!!Legalább is nekem. Vigyorog

Kezd a fogyim igazodni az 1.8as dízel mitsu coltomhoz.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát az már számomra is bebizonyosodott, hogy nem az országúti fogyasztással - főleg nem az egyenletes 100 körüli tempónál mérhető fogyasztással - van gond, nekem sem ettől áll égnek a kevéske hajam. A városi tingli-tanglit nem szereti, ahhoz túlsúlyos a kicsike...
Talán a Toyota Prius ami a városban kevesebbet eszik mint az autópályán!Ja, hogy 7,5 milla?Minden nem lehet tökéletes!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #498 Dátum: 2008. Március 26. - 09:44:53 »

Most nagyon sokat tötymörgök a pesti viszonyokban, meg is látszik a fogyin: 9 licsi, de tartok tőle, lesz ez még rosszabb is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #499 Dátum: 2008. Március 26. - 14:45:25 »

Most nagyon sokat tötymörgök a pesti viszonyokban, meg is látszik a fogyin: 9 licsi, de tartok tőle, lesz ez még rosszabb is.
amennyi kárt okoz ez a rengeteg autó és amennyibe ez a sok  fölöslegesen elégetett üzemanyag kerül, már 5 hídat és 6 elkerülőt lehetett volna építeni!!!Erről miért nem írunk ki népszavazást?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #500 Dátum: 2008. Március 26. - 19:39:42 »

Sziasztok!
Már ma egy hete hogy átvettem az új lacettimet.
Nagyon boldog vagyok, hisz ez az első olyan autóm, hogy vadonat új.Az autó átvétele után egyből elmentem tankolni, és kereken 50 litert tankoltam.
Az egy hét alatt nem sokat tudtam menni az autóval, ( 504 Km-ert ) tettem meg és az üzemanyag jelző a negyed mértékegységnyi vonalnál van.Azt nem tudom mennyi lehet az átlagfogyasztás, hisz majd a lámpa megvillanásánál fogok tankolni. Attól függetlenül remélem nem fogja a gatyámat megenni a benzin.
Az autókázásom vegyes volt, országúti, városi, de nem mentem vele 120 km/h sebességgel, hisz mikor megpróbáltam úgy éreztem , hogy a gépezet nem engedi. Nem volt az a harapós módi.
Szerintetek bejáratás alatt mit érthetek?
Köszi várom hozzászólásotokat.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #501 Dátum: 2008. Március 26. - 19:52:34 »

Sziasztok!
Már ma egy hete hogy átvettem az új lacettimet.
Nagyon boldog vagyok, hisz ez az első olyan autóm, hogy vadonat új.Az autó átvétele után egyből elmentem tankolni, és kereken 50 litert tankoltam.
Az egy hét alatt nem sokat tudtam menni az autóval, ( 504 Km-ert ) tettem meg és az üzemanyag jelző a negyed mértékegységnyi vonalnál van.Azt nem tudom mennyi lehet az átlagfogyasztás, hisz majd a lámpa megvillanásánál fogok tankolni. Attól függetlenül remélem nem fogja a gatyámat megenni a benzin.
Az autókázásom vegyes volt, országúti, városi, de nem mentem vele 120 km/h sebességgel, hisz mikor megpróbáltam úgy éreztem , hogy a gépezet nem engedi. Nem volt az a harapós módi.
Szerintetek bejáratás alatt mit érthetek?
Köszi várom hozzászólásotokat.
Én ennél az állásnál olyan 38-43 liter közé saccolom a mennyiséget, ami belemenne. Bejáratni különösebben nem kell, csak ne pörgesd tartósan leszabályozás környékén. Nekem olyan 5000km környékén kezdtek előjönni a lovak. Értem ez alatt azt, hogy 150 felett is gyorsult. Már mentem vele óra szerint 195-öt 4 fővel csomaggal, és még nem volt vége.
Fogyasztása majd 10E km-nél fog beállni, addíg lehetnek elég szélsőséges értékek is jó és rossz irányba Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #502 Dátum: 2008. Március 26. - 20:00:49 »

Köszönöm,a hozzászólást.
Milyen átlagsebességet javasoltok a friss gépezethez?
Igen lassan veszi fel a fordulatot 1-es, 2-es sebességi fokozat kapcsolásakor. Kicsit lassúnak érzem, bár az igaz, hogy az előző autóm egy Citroen xantia 1.8 i. volt, és az is igaz, hogy 15 éves, de ment mint a szél, igaz eszikélt is rendesen.
 
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #503 Dátum: 2008. Március 26. - 20:07:51 »

Sziasztok!
Már ma egy hete hogy átvettem az új lacettimet.
Nagyon boldog vagyok, hisz ez az első olyan autóm, hogy vadonat új.Az autó átvétele után egyből elmentem tankolni, és kereken 50 litert tankoltam.
Az egy hét alatt nem sokat tudtam menni az autóval, ( 504 Km-ert ) tettem meg és az üzemanyag jelző a negyed mértékegységnyi vonalnál van.Azt nem tudom mennyi lehet az átlagfogyasztás, hisz majd a lámpa megvillanásánál fogok tankolni. Attól függetlenül remélem nem fogja a gatyámat megenni a benzin.
Az autókázásom vegyes volt, országúti, városi, de nem mentem vele 120 km/h sebességgel, hisz mikor megpróbáltam úgy éreztem , hogy a gépezet nem engedi. Nem volt az a harapós módi.
Szerintetek bejáratás alatt mit érthetek?
Köszi várom hozzászólásotokat.
Gratulálok az új vashoz nagyon szép,úgy mint itt mindenkié Vigyorog légy aktív fórum tag és gyere el a nagy Veszprémi talira is.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #504 Dátum: 2008. Március 26. - 20:08:02 »

Köszönöm,a hozzászólást.
Milyen átlagsebességet javasoltok a friss gépezethez?
Igen lassan veszi fel a fordulatot 1-es, 2-es sebességi fokozat kapcsolásakor. Kicsit lassúnak érzem, bár az igaz, hogy az előző autóm egy Citroen xantia 1.8 i. volt, és az is igaz, hogy 15 éves, de ment mint a szél, igaz eszikélt is rendesen.
 
Amilyen szimpatikus Mosolyog Nem kell külön bánásmód neki, mert megszokja és lomha lesz, mint apám Fordja, bár az amúgy is az Vigyorog Én olyan 100-120 között szoktam átlag haladni. Kb olyan 4000-es fordulatig húzasd váltásoknál...Persze meleg motornál. És nem lesz gond Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #505 Dátum: 2008. Március 26. - 20:14:18 »

Köszönöm a meghívást majd ha lehet egyeztetünk. Bár ez nem csak az én hozáálásom kell, hanem az anyagiak és az idő is bele szól a taliba.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #506 Dátum: 2008. Március 27. - 08:52:02 »


Gratulálok az új vashoz nagyon szép,úgy mint itt mindenkié Vigyorog légy aktív fórum tag és gyere el a nagy Veszprémi talira is.

Köszönöm a meghívást majd ha lehet egyeztetünk. Bár ez nem csak az én hozáálásom kell, hanem az anyagiak és az idő is bele szól a taliba.

Zotya1983 és m6112!

Találkozós témát légyszíves legközelebb a megfelelő helyre írjátok! Köszönöm!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #507 Dátum: 2008. Március 27. - 20:09:05 »

Legújabb fogyasztásom: 625km 52liter= 8.3 l/100km csak városban persze nem Pesten, de csak 1-3km-es távokon plusz hetente 2szer Esztergom-Dorog-Esztergom.

 Mosolyog Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #508 Dátum: 2008. Március 28. - 21:44:57 »

Tankoltam. Nem szeretem a pesti autókázást. 8,7 liter / 100km. Pfuj.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #509 Dátum: 2008. Március 28. - 21:48:46 »

Tankoltam. Nem szeretem a pesti autókázást. 8,7 liter / 100km. Pfuj.
  Pedig ez bőven jónak számít! Vigyorog Komolyan! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!