Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 13:18:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311274 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #420 Dátum: 2008. Március 14. - 23:26:32 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
Már így is túlfeszítetted a húrt! Vigyorog De nekem sem fog 10,5-öt enni télen, ha normális szívbillentyű lesz benne és ha végre 95-ös lesz a drága benzinünk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #421 Dátum: 2008. Március 14. - 23:28:46 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
mostménem?
Majd meglátod, hogy mit kapok ezért a képért is.Különben meg le vagyok tiltva erről a topikról, SZ.GÁBOR barátommal együtt.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #422 Dátum: 2008. Március 14. - 23:29:56 »

Mosolyog
Oké, de nem meglepődni, ha következő indításkor kicsit lejebb lesz a mutató! normál. Egyébként én már megint elmentem 580 km-t tankolás óta és még negyedig van. Főleg város és megint a dzetnyál.
A lényeg kimaradt. telitankoltam és nem egész 28 liter fért bele kattig. Ebből a távból 180km volt hosszútáv, a többi 2-3km-es távok sok-sok állással.
Hát akkor verd a s..edet a földhöz, mert neked egy szuper, pénztárcakímélő jutott... Ha jól számolom, kevesebb, mint 7 liter/100...?
Én is akarok egy ilyet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mondjuk elég nyugodt stílusban vezetek, ráadásul csak 1200km van a kocsiban, 3000ford. felett nem nagyon jártam vele eddig, illetve 90 fölött sem. A Kalosommal sem volt fogyasztásilag semmi probléma, pedig sokan írták arra is hogy sokat eszik (1.4 8V). Esztergom-Szeged-Esztergom távon kihoztam belőle 5.5l/100km átlagot az én nyugodt tempómmal autópályán (110-130km/h)
Azért ezt a 90-et hanyagolhatnád! Még az első ezerben is lehet szép 100-120 között haladni! Sőt! Inkább jobb a kis gázas pörgetés (persze nem tiltásig!  Vigyorog)  alacsonyabb fokozatban, mint a nagy fokozatban nagy gázas erőltetés! Nyugodtan mehetsz vele autópályatempót!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #423 Dátum: 2008. Március 14. - 23:31:00 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
mostménem?
Majd meglátod, hogy mit kapok ezért a képért is.Különben meg le vagyok tiltva erről a topikról, SZ.GÁBOR barátommal együtt.
Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #424 Dátum: 2008. Március 14. - 23:31:29 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
mostménem?
Majd meglátod, hogy mit kapok ezért a képért is.Különben meg le vagyok tiltva erről a topikról, SZ.GÁBOR barátommal együtt.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól megérdemelt jutalmatokat élvezitek, hisz megfizettétek eme élmény árát már az árcédulán! Csak jó veletek élcelődni! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #425 Dátum: 2008. Március 15. - 00:10:25 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
mostménem?
Majd meglátod, hogy mit kapok ezért a képért is.Különben meg le vagyok tiltva erről a topikról, SZ.GÁBOR barátommal együtt.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól megérdemelt jutalmatokat élvezitek, hisz megfizettétek eme élmény árát már az árcédulán! Csak jó veletek élcelődni! Vigyorog
Értem én a viccet, de.................
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #426 Dátum: 2008. Március 15. - 00:21:34 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
mostménem?
Majd meglátod, hogy mit kapok ezért a képért is.Különben meg le vagyok tiltva erről a topikról, SZ.GÁBOR barátommal együtt.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jól megérdemelt jutalmatokat élvezitek, hisz megfizettétek eme élmény árát már az árcédulán! Csak jó veletek élcelődni! Vigyorog
Értem én a viccet, de.................
de nem szeretem Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #427 Dátum: 2008. Március 15. - 09:38:31 »

Lewis Fiam! Ha ki vagy tiltva innen, márpedig így áll a dolog, akkor miért merészelsz ide bealkalmatlankodni, hogy finom legyek! Szeretlek, de nem itt! Kacsint Ez persze vonatkozik a másik hergelőre is SzGáborra is természetesen! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #428 Dátum: 2008. Március 15. - 11:44:50 »

A héten teli tankoltam a verdát (kattanásig) majd, ezek után kb4,5L fejeltem rá. Ez hova megy?? A tank nyeli vagy a csőrendszer? ill. ki mennyit tudott ráfejelni??
88km után (40km autópálya) lett a mutató szerint teli a tank! Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #429 Dátum: 2008. Március 15. - 12:34:30 »

Azért ezt a 90-et hanyagolhatnád! Még az első ezerben is lehet szép 100-120 között haladni! Sőt! Inkább jobb a kis gázas pörgetés (persze nem tiltásig!  Vigyorog)  alacsonyabb fokozatban, mint a nagy fokozatban nagy gázas erőltetés! Nyugodtan mehetsz vele autópályatempót!
Mivel nagyrészt városban járok vele, max 2-3 szor Dorog (kb1,5km országúti rész), így örülök ha 90-et sikerül elérni. Amikor Győrben voltam, pont aznap volt az a nagy vihar, így a 90 is rizikós volt. Egyébként fokozatosan terhelem, tegnap 110-ig mentem fel, ha elérem a 2-3000 km-t biztos meghajtom a környéken valahol. A Kalossal is így voltam, nem volt az se lusta, csak ritkán tudtam meghajtani, de akkor nyomtam neki mert szerettem a direktszűrő hangját Mosolyog
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #430 Dátum: 2008. Március 15. - 12:36:13 »

Azért ezt a 90-et hanyagolhatnád! Még az első ezerben is lehet szép 100-120 között haladni! Sőt! Inkább jobb a kis gázas pörgetés (persze nem tiltásig!  Vigyorog)  alacsonyabb fokozatban, mint a nagy fokozatban nagy gázas erőltetés! Nyugodtan mehetsz vele autópályatempót!
Mivel nagyrészt városban járok vele, max 2-3 szor Dorog (kb1,5km országúti rész), így örülök ha 90-et sikerül elérni. Amikor Győrben voltam, pont aznap volt az a nagy vihar, így a 90 is rizikós volt. Egyébként fokozatosan terhelem, tegnap 110-ig mentem fel, ha elérem a 2-3000 km-t biztos meghajtom a környéken valahol. A Kalossal is így voltam, nem volt az se lusta, csak ritkán tudtam meghajtani, de akkor nyomtam neki mert szerettem a direktszűrő hangját Mosolyog
Hál istennek itt vannak jó szakaszok ahol meg lehet pörgetni a 84 1-2 autó de majd ha beindul a balcsi szezon akkor jáááááááj
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #431 Dátum: 2008. Március 15. - 12:57:42 »

Azért ezt a 90-et hanyagolhatnád! Még az első ezerben is lehet szép 100-120 között haladni! Sőt! Inkább jobb a kis gázas pörgetés (persze nem tiltásig!  Vigyorog)  alacsonyabb fokozatban, mint a nagy fokozatban nagy gázas erőltetés! Nyugodtan mehetsz vele autópályatempót!
Mivel nagyrészt városban járok vele, max 2-3 szor Dorog (kb1,5km országúti rész), így örülök ha 90-et sikerül elérni. Amikor Győrben voltam, pont aznap volt az a nagy vihar, így a 90 is rizikós volt. Egyébként fokozatosan terhelem, tegnap 110-ig mentem fel, ha elérem a 2-3000 km-t biztos meghajtom a környéken valahol. A Kalossal is így voltam, nem volt az se lusta, csak ritkán tudtam meghajtani, de akkor nyomtam neki mert szerettem a direktszűrő hangját Mosolyog
Hál istennek itt vannak jó szakaszok ahol meg lehet pörgetni a 84 1-2 autó de majd ha beindul a balcsi szezon akkor jáááááááj
ha minden igaz nálunk is átminősítenek egy 4,5km-es szakaszt 110km/h-s sebességűre, majd ott kipróbálom. De azzal várok még 1-2000km-t.
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #432 Dátum: 2008. Március 15. - 13:00:45 »

Azért ezt a 90-et hanyagolhatnád! Még az első ezerben is lehet szép 100-120 között haladni! Sőt! Inkább jobb a kis gázas pörgetés (persze nem tiltásig!  Vigyorog)  alacsonyabb fokozatban, mint a nagy fokozatban nagy gázas erőltetés! Nyugodtan mehetsz vele autópályatempót!
Mivel nagyrészt városban járok vele, max 2-3 szor Dorog (kb1,5km országúti rész), így örülök ha 90-et sikerül elérni. Amikor Győrben voltam, pont aznap volt az a nagy vihar, így a 90 is rizikós volt. Egyébként fokozatosan terhelem, tegnap 110-ig mentem fel, ha elérem a 2-3000 km-t biztos meghajtom a környéken valahol. A Kalossal is így voltam, nem volt az se lusta, csak ritkán tudtam meghajtani, de akkor nyomtam neki mert szerettem a direktszűrő hangját Mosolyog
Hál istennek itt vannak jó szakaszok ahol meg lehet pörgetni a 84 1-2 autó de majd ha beindul a balcsi szezon akkor jáááááááj
ha minden igaz nálunk is átminősítenek egy 4,5km-es szakaszt 110km/h-s sebességűre, majd ott kipróbálom. De azzal várok még 1-2000km-t.
Kihuzatni kihuzathatod csak tartósan ne nyomd neki,had égjen a sok dzsuva a szivéből.
Naplózva
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #433 Dátum: 2008. Március 15. - 13:16:19 »

A héten teli tankoltam a verdát (kattanásig) majd, ezek után kb4,5L fejeltem rá. Ez hova megy?? A tank nyeli vagy a csőrendszer? ill. ki mennyit tudott ráfejelni??
88km után (40km autópálya) lett a mutató szerint teli a tank! Vigyorog
Van egy tágulási tartály a tank előtt, ez általában 5-10 literes tipus függően. Ebbe nyomod túl a benzint, de óvatosan mert ha melegszik az idő, és fullon vagy ráfizethetsz vele!
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #434 Dátum: 2008. Március 15. - 13:59:12 »

Mai friss mérés.A képen látható km-ből 200 km autópálya 140-150-es tempóval, baromi nagy dugó Pesten kb 1óra 40 perc tötymörgés, hazafelé az M7 en ugyanez Fehérvárnál valami baleset miatt.A többi város és egyéb út.Hát annyi amennyi, mivel adatokat nem közölhetek.
Esetleg említettem már, hogy úúúútállak...? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog (Azzal a másikkal együtt... valami Gábor, vagy ki...) Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!