Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 09:20:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311136 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #375 Dátum: 2008. Március 08. - 07:49:03 »

Nekünk is van 1 Altónk és vállaltam az "isteni szél" szerepét 168 a vége és 6,5l-nél többet ekkor sem lehet megetetni vele, kíméletes országúti tempóban viszont beéri a 4l-el. Mondjuk 800kg jut a 62 le-jére éppen ezért lehet vele meglepetéseket okozni.Ha nemis kényelmes, de mindenképpen fürge és takarékos.
Hát fürgének fürge, a fogyasztására sem lehet panasz, de nagyon igénytelen az egész.Azért még szeretjük.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #376 Dátum: 2008. Március 08. - 07:59:51 »

Akkor megnyugodtam Vigyorog
Az előző gép Astra 1.4 G, 7,2 körül kijött, igaz 5 lóval, és 20 Nm-rel kevesebb.
Ha tudnánk tartani azt a bizonyos 90-et, akkor látnánk csak csodákat ám.  Vigyorog 
Ilyen tempónál egy Szuzka sem eszik 5.5-öt. 
Az meg 800 kg, nem pedig tonna feletti.
De nem is véletlen, hogy nem suzuki van a seggünk alatt Kacsint
Mellesleg lehet, hogy a suzukinak a végsebessége ennyi He
Vót nekem 3 Szuzkám is, abból 1-2 Swift, a második 190-et ment, igaz a végét nem erőből, hanem lassan kigurulta, de vitte és tartotta. A fogyit ilyenkor nem néztem. A 3. Ignis koma már klímával 4 személlyel 140-es tempónál már 11 körül evett Horvátból hazafelé. Ezt a Lacsi 8.6-at tette mag tavaly...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #377 Dátum: 2008. Március 08. - 09:09:08 »

Nekünk is van 1 Altónk és vállaltam az "isteni szél" szerepét 168 a vége és 6,5l-nél többet ekkor sem lehet megetetni vele, kíméletes országúti tempóban viszont beéri a 4l-el. Mondjuk 800kg jut a 62 le-jére éppen ezért lehet vele meglepetéseket okozni.Ha nemis kényelmes, de mindenképpen fürge és takarékos.

VIGYÁZAT! Ne essünk bele abba a hibába, hogy a lóerők mellé nem nézzük a fordulatot, és természetesen a nyomatékot, hogy  hol adja le!
Mert ugye a suzukiban van az a sport is amit 4 milláért vesztegetnek 125 Le-vel. És a Siófoki hülyegyerek megveszi és vagánykodni akar mellettem azt énmeg lefagyasztottam azt a bamba vigyort a képéről  Vigyorog Vigyorog

suzuki sport: 1.6 125LE / 6800 fordulaton , 148 NM / 4800 ford.
lacetti diesel:    2.0 121LE / 3800 ford.          280 NM / 2000 ford. ez itt a trükk  Vigyorog

Mire szerencsétlen 2. ban kipörgeti addig én már 100-al megyek 3.ikban. Vigyorog

« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 08. - 09:52:37 írta sz.gabor » Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #378 Dátum: 2008. Március 08. - 09:17:30 »

Akkor megnyugodtam Vigyorog
Az előző gép Astra 1.4 G, 7,2 körül kijött, igaz 5 lóval, és 20 Nm-rel kevesebb.
Ha tudnánk tartani azt a bizonyos 90-et, akkor látnánk csak csodákat ám.  Vigyorog 
Ilyen tempónál egy Szuzka sem eszik 5.5-öt. 
Az meg 800 kg, nem pedig tonna feletti.
De nem is véletlen, hogy nem suzuki van a seggünk alatt Kacsint
Mellesleg lehet, hogy a suzukinak a végsebessége ennyi He
Vót nekem 3 Szuzkám is, abból 1-2 Swift, a második 190-et ment, igaz a végét nem erőből, hanem lassan kigurulta, de vitte és tartotta. A fogyit ilyenkor nem néztem. A 3. Ignis koma már klímával 4 személlyel 140-es tempónál már 11 körül evett Horvátból hazafelé. Ezt a Lacsi 8.6-at tette mag tavaly...
A Lacsik előtt volt "szerencsém" 3 hónapig egy1,3-as Ignist hajtani.Képtelen voltam 8 liter alá vinni a fogysztást(igaz tél volt), de cserében kényelmetlen,lassú, és  baromi hangos volt.Na ez egy igazi öngól a Suzukinak.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #379 Dátum: 2008. Március 08. - 09:54:14 »

Nagyapámnak van ignice, nem panaszkodott a fogyasztásra, de nem is ment 80-nál többel sosem.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #380 Dátum: 2008. Március 08. - 10:16:39 »

Nagyapámnak van ignice, nem panaszkodott a fogyasztásra, de nem is ment 80-nál többel sosem.  Vigyorog Vigyorog
Gondolom havi két alkalommal veszi elő, így akár 3 havonta 1x meg kell tankolni.Évi 4 tankolás mellett engem sem zavart volna a fogyasztása.Csakhogy én havonta tankolok 4x, és mindig tele.Ráadásul sokat megyek pályán és ott a 80 egy kicsit gáz.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #381 Dátum: 2008. Március 08. - 16:11:56 »

Akkor íme, főleg pesti tötymörgés dzsetnyállal:
8,1 liter. Ez az elmúlt hét termése. Azért szvsz ez sem rossz. Főleg, hogy 288,9 ft/liter volt az ára.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #382 Dátum: 2008. Március 08. - 16:18:02 »

Akkor íme, főleg pesti tötymörgés dzsetnyállal:
8,1 liter. Ez az elmúlt hét termése. Azért szvsz ez sem rossz. Főleg, hogy 288,9 ft/liter volt az ára.
Akkor az asszonynak mégis hiteles a mérő műszere,hogy 1tank=12nap=8liter? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #383 Dátum: 2008. Március 08. - 17:27:45 »

Akkor megnyugodtam Vigyorog
Az előző gép Astra 1.4 G, 7,2 körül kijött, igaz 5 lóval, és 20 Nm-rel kevesebb.
Ha tudnánk tartani azt a bizonyos 90-et, akkor látnánk csak csodákat ám.  Vigyorog 
Ilyen tempónál egy Szuzka sem eszik 5.5-öt. 
Az meg 800 kg, nem pedig tonna feletti.
De nem is véletlen, hogy nem suzuki van a seggünk alatt Kacsint
Mellesleg lehet, hogy a suzukinak a végsebessége ennyi He
Vót nekem 3 Szuzkám is, abból 1-2 Swift, a második 190-et ment, igaz a végét nem erőből, hanem lassan kigurulta, de vitte és tartotta. A fogyit ilyenkor nem néztem. A 3. Ignis koma már klímával 4 személlyel 140-es tempónál már 11 körül evett Horvátból hazafelé. Ezt a Lacsi 8.6-at tette mag tavaly...
Szintén Horvátból nekem tetőboxszal, megpakolva, végig 140-et hajtva 7,5-7,8 lett a fogyi. (Pontos adat nincs, mert Kanizsán lejtős a kút ahol rátankoltam.  Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #384 Dátum: 2008. Március 08. - 17:51:04 »

Akkor megnyugodtam Vigyorog
Az előző gép Astra 1.4 G, 7,2 körül kijött, igaz 5 lóval, és 20 Nm-rel kevesebb.
Ha tudnánk tartani azt a bizonyos 90-et, akkor látnánk csak csodákat ám.  Vigyorog 
Ilyen tempónál egy Szuzka sem eszik 5.5-öt. 
Az meg 800 kg, nem pedig tonna feletti.
De nem is véletlen, hogy nem suzuki van a seggünk alatt Kacsint
Mellesleg lehet, hogy a suzukinak a végsebessége ennyi He
Vót nekem 3 Szuzkám is, abból 1-2 Swift, a második 190-et ment, igaz a végét nem erőből, hanem lassan kigurulta, de vitte és tartotta. A fogyit ilyenkor nem néztem. A 3. Ignis koma már klímával 4 személlyel 140-es tempónál már 11 körül evett Horvátból hazafelé. Ezt a Lacsi 8.6-at tette mag tavaly...
Szintén Horvátból nekem tetőboxszal, megpakolva, végig 140-et hajtva 7,5-7,8 lett a fogyi. (Pontos adat nincs, mert Kanizsán lejtős a kút ahol rátankoltam.  Vigyorog)
Szerintem nem a hosszú utakkal van baj fogyasztásilag.Egy-egy hosszabb úton volt,hogy 8,5 volt a fogyim gázból na az nem rossz.A sok városi nyektetést elíndítom leállítom nekem ezt honorálta tisztességes üzemanyag számlával.(10-11 lityi gáz+ minden indításhoz több deci benzin)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #385 Dátum: 2008. Március 08. - 18:34:26 »

Akkor íme, főleg pesti tötymörgés dzsetnyállal:
8,1 liter. Ez az elmúlt hét termése. Azért szvsz ez sem rossz. Főleg, hogy 288,9 ft/liter volt az ára.
Akkor az asszonynak mégis hiteles a mérő műszere,hogy 1tank=12nap=8liter? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szinte hihetetlen, ugye? egy NŐ!!!! NŐNAP!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #386 Dátum: 2008. Március 08. - 21:34:55 »

Akkor megnyugodtam Vigyorog
Az előző gép Astra 1.4 G, 7,2 körül kijött, igaz 5 lóval, és 20 Nm-rel kevesebb.
Ha tudnánk tartani azt a bizonyos 90-et, akkor látnánk csak csodákat ám.  Vigyorog 
Ilyen tempónál egy Szuzka sem eszik 5.5-öt. 
Az meg 800 kg, nem pedig tonna feletti.
De nem is véletlen, hogy nem suzuki van a seggünk alatt Kacsint
Mellesleg lehet, hogy a suzukinak a végsebessége ennyi He
Vót nekem 3 Szuzkám is, abból 1-2 Swift, a második 190-et ment, igaz a végét nem erőből, hanem lassan kigurulta, de vitte és tartotta. A fogyit ilyenkor nem néztem. A 3. Ignis koma már klímával 4 személlyel 140-es tempónál már 11 körül evett Horvátból hazafelé. Ezt a Lacsi 8.6-at tette mag tavaly...
Szintén Horvátból nekem tetőboxszal, megpakolva, végig 140-et hajtva 7,5-7,8 lett a fogyi. (Pontos adat nincs, mert Kanizsán lejtős a kút ahol rátankoltam.  Vigyorog)
Szerintem nem a hosszú utakkal van baj fogyasztásilag.Egy-egy hosszabb úton volt,hogy 8,5 volt a fogyim gázból na az nem rossz.A sok városi nyektetést elíndítom leállítom nekem ezt honorálta tisztességes üzemanyag számlával.(10-11 lityi gáz+ minden indításhoz több deci benzin)
Hát ez az! Én az elmúlt két hónapot 10 liter feletti átlaggal furikáztam. (melóhely 3 km-re reggel oda, délután haza)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #387 Dátum: 2008. Március 08. - 21:50:30 »

Még be sem tud melegedni! Nem csodálom ha szomjas.Néha azért vidd ki valahova és kergesd meg.Jót tesz mindkettőtöknek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #388 Dátum: 2008. Március 08. - 21:58:02 »

Még be sem tud melegedni! Nem csodálom ha szomjas.Néha azért vidd ki valahova és kergesd meg.Jót tesz mindkettőtöknek!
Természetesen! Már kezdett aprókat rángatni, hosszú volt a tél! Pedig ha valahova mentem és rendesen felmelegedett, megkergettem kicsit! Ma kerékcsere után is megvolt a centírozás-próba:160 az elkerülőn...valamint 6000-ig váltás előtt néha. Ellustulni nem fog nálam! Csak olyankor, amikor nincs időm menni vele és csak melóba járok, akkor idegesít, hogy egyszer besárgulok Pech-lámpailag.  Vigyorog 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #389 Dátum: 2008. Március 08. - 22:02:12 »

Még be sem tud melegedni! Nem csodálom ha szomjas.Néha azért vidd ki valahova és kergesd meg.Jót tesz mindkettőtöknek!
Természetesen! Már kezdett aprókat rángatni, hosszú volt a tél! Pedig ha valahova mentem és rendesen felmelegedett, megkergettem kicsit! Ma kerékcsere után is megvolt a centírozás-próba:160 az elkerülőn...valamint 6000-ig váltás előtt néha. Ellustulni nem fog nálam! Csak olyankor, amikor nincs időm menni vele és csak melóba járok, akkor idegesít, hogy egyszer besárgulok Pech-lámpailag.  Vigyorog 

A réginek nem volt ilyen baja, nem is hallottam addíg ezekről a gondokról, amig meg nem találtalak benneteket, de most már olyan mérhetetlenül fel vagyok háborodva, hogy nem találok szavakat!Komolyan!A szervíz szerencséjére nekem nem volt ilyen gondom, és már remélem megúsztam.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!