Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 05:31:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311847 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #690 Dátum: 2008. Május 24. - 19:39:52 »

De az sem volt rossz! Köszönjük az infókat! Betársulhatsz lassan az OPEC-hez! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #691 Dátum: 2008. Május 25. - 06:30:06 »

Nem hülye a lengyel, mindig tudtam. Majdnem minden 100 méteren lehet LPG-t tankolni náluk. Csak sajnos sokat elvesz a csomagtartóból a rendszer.

He
Az enyémből bizony még egy dobókockányit sem.
(na jó, pótkerék az nincs. Na, és akkor mi van? A Ferrarikba sem tesznek. Viszont jár hozzájuk 8 legény, akik ~ 6 mp. alatt kicserélik mind a 4-et!  Vigyorog)
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #692 Dátum: 2008. Május 25. - 08:20:54 »

Tegnap kellemesem csalódtam kékvillámomban Mosolyog ~60km országút (100-130km/h) és ~480km városra (napi 2x7km) 8,77 literes átlagot mentem Mosolyog Csak maradjon így...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #693 Dátum: 2008. Május 25. - 10:07:36 »

Nem hülye a lengyel, mindig tudtam. Majdnem minden 100 méteren lehet LPG-t tankolni náluk. Csak sajnos sokat elvesz a csomagtartóból a rendszer.

He
Az enyémből bizony még egy dobókockányit sem.
(na jó, pótkerék az nincs. Na, és akkor mi van? A Ferrarikba sem tesznek. Viszont jár hozzájuk 8 legény, akik ~ 6 mp. alatt kicserélik mind a 4-et!  Vigyorog)
Most már csak az a kérdés, hogyan tudod magaddal vinni a nyolc legényt, hogy útközben is szervízelhessenek!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #694 Dátum: 2008. Május 25. - 13:33:26 »

Nem hülye a lengyel, mindig tudtam. Majdnem minden 100 méteren lehet LPG-t tankolni náluk. Csak sajnos sokat elvesz a csomagtartóból a rendszer.

He
Az enyémből bizony még egy dobókockányit sem.
(na jó, pótkerék az nincs. Na, és akkor mi van? A Ferrarikba sem tesznek. Viszont jár hozzájuk 8 legény, akik ~ 6 mp. alatt kicserélik mind a 4-et!  Vigyorog)
  Az semmi, négy kpl kerékcsere rendben, de meg is tankolnak, és fizetés nélkül húznak tovább! Kacsint Nos, hát ezt irigylem legjobban! Kacsint Vigyorog ..., és Ti? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #695 Dátum: 2008. Május 25. - 18:14:04 »

Nem hülye a lengyel, mindig tudtam. Majdnem minden 100 méteren lehet LPG-t tankolni náluk. Csak sajnos sokat elvesz a csomagtartóból a rendszer.

He
Az enyémből bizony még egy dobókockányit sem.
(na jó, pótkerék az nincs. Na, és akkor mi van? A Ferrarikba sem tesznek. Viszont jár hozzájuk 8 legény, akik ~ 6 mp. alatt kicserélik mind a 4-et!  Vigyorog)
  Az semmi, négy kpl kerékcsere rendben, de meg is tankolnak, és fizetés nélkül húznak tovább! Kacsint Nos, hát ezt irigylem legjobban! Kacsint Vigyorog ..., és Ti? He Kacsint Vigyorog
"Fizetés nélkül"? Megkapja a fizetését az biz'! Nem is akármennyit, azzal húz tovább! Vagy nem ugyanarról beszélünk?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #696 Dátum: 2008. Május 27. - 11:51:48 »

Íme, az első idei légkondis nyammom:

Kizárólag Budapest és vonzáskörzete, nem kevés dugóval, sok légkondival 592 km és 47 liter. Az testvérek között is csak 8 liter. 16000 km van az autóban, tényleg beérett a fogyasztás és ez szerintem a körülményekhez képest nem rossz.

Viszont kénytelen voltam felvenni egy új stílust (légkondival és annélkül is): városban, az 50-es tempóhoz 3- ban vagyok kénytelen autózni, mert bár a 4- es akár 30- ból is kihúz símán, a fordulatot nagyon alacsonynak tartom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #697 Dátum: 2008. Május 27. - 13:06:17 »

mondd captain, tulajdonképpen hány lacsid van !? mióta fórumozok, január óta, az enyémbe már annyival több a km mint neked összesen! neked meg mintha csökkenne is a km....visszafele forog az óra?! mert úgy könnyű.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #698 Dátum: 2008. Május 27. - 17:29:37 »

mondd captain, tulajdonképpen hány lacsid van !? mióta fórumozok, január óta, az enyémbe már annyival több a km mint neked összesen! neked meg mintha csökkenne is a km....visszafele forog az óra?! mert úgy könnyű.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kapitány a rangemelkedéssel együtt jutalom kilométereket kap. Plusz még ahány tengeri mérföldet megy, annak bizonyos százalékát jóváírhatja a lacsi órájában.  Vigyorog Így megeshet, hogy a futásteljesítmény egy idő után nagyon kicsi lesz, tart a nullához. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #699 Dátum: 2008. Május 27. - 17:41:03 »

No most elgurult a gyógyszer! Híradó retekklub. Az olajtársaságok ezután 10 tanácsot adnak minden autósnak, hogy spóroljon az üzemanyaggal.
Én spec. adnék 10 tanácsot nekik, hogy tudnák nekem olcsóbban adni az üzemanyagot...!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #700 Dátum: 2008. Május 27. - 17:55:35 »

No most elgurult a gyógyszer! Híradó retekklub. Az olajtársaságok ezután 10 tanácsot adnak minden autósnak, hogy spóroljon az üzemanyaggal.
Én spec. adnék 10 tanácsot nekik, hogy tudnák nekem olcsóbban adni az üzemanyagot...!!!!!!!!!!!!!!!

Akit érdekel, az el is olvashatja. Tessék!

http://www.savemorethanfuel.eu/download/Leaflet_Hungarian.pdf
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #701 Dátum: 2008. Május 27. - 18:50:41 »

No most elgurult a gyógyszer! Híradó retekklub. Az olajtársaságok ezután 10 tanácsot adnak minden autósnak, hogy spóroljon az üzemanyaggal.
Én spec. adnék 10 tanácsot nekik, hogy tudnák nekem olcsóbban adni az üzemanyagot...!!!!!!!!!!!!!!!

Akit érdekel, az el is olvashatja. Tessék!

http://www.savemorethanfuel.eu/download/Leaflet_Hungarian.pdf
Én  igy közlekedek kivéve az 5-ös és 10-es pontot.
De ha ilyen stoppost látnék és felvenném

akkor már a 10-es is kipipálva.
És ha már felvetem a klímát is kikapcsolom, hogy a nagy melegben a maradék ruhától is megszabaduljon.
Ezzel az 5-ös is kipipálva. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #702 Dátum: 2008. Május 27. - 19:23:47 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #703 Dátum: 2008. Május 27. - 19:46:59 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Vagy csal az órád, vagy azon a 2-3km-en tolod a kocsit
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #704 Dátum: 2008. Május 27. - 19:49:43 »

Tiszta városi forgalom a szokásos 2-3km-es utak. Kiváncsi leszek a végére Mosolyog
Vagy csal az órád, vagy azon a 2-3km-en tolod a kocsit
  Vagy felakadt a szintmérő? He Kacsint Vagy nem lett lenullázva a számláló? He Vagy hergelsz minket? He Vagy, vagy? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!