Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 08:50:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 309734 alkalommal)
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2130 Dátum: 2010. December 23. - 22:58:56 »

Az egyik fogyasztásos hozzászólásomra klubtárs reagált, én kissé morcosan vissza, mejd megint klubtárs kioktató stilusú hozzászólása. Most pont ez történik, csak azzal a különbséggel, hogy nem én rágtam be másra. Lehet itt egymást b..tatni, ki milyen hibával fog találkozni. Én nem vágtam még senki fejéhez a szelepes, és még sorolhatnám milyen benzines próblémákat. Értelmes fogyasztásos hozzászólásokat szeretnék itt olvasni, nem pedig a másikat lefikázó, gunyorós megjegyzéseket. Ha benzines, ha gázolajos, az autó egy eszköz, amit használnak, és ha használnak kopik, romlik, javítani kell. Akinek ez nem tetszik menjen busszal.
Alkatrész miatt a megfelelő topikban írtam, ott is várom a hozzászólásaitokat.
Mindenkinek Boldog, Békés Karácsonyi Ünepeket kívánok!!!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2131 Dátum: 2010. December 23. - 23:10:46 »

Az egyik fogyasztásos hozzászólásomra klubtárs reagált, én kissé morcosan vissza, mejd megint klubtárs kioktató stilusú hozzászólása. Most pont ez történik, csak azzal a különbséggel, hogy nem én rágtam be másra. Lehet itt egymást b..tatni, ki milyen hibával fog találkozni. Én nem vágtam még senki fejéhez a szelepes, és még sorolhatnám milyen benzines próblémákat. Értelmes fogyasztásos hozzászólásokat szeretnék itt olvasni, nem pedig a másikat lefikázó, gunyorós megjegyzéseket. Ha benzines, ha gázolajos, az autó egy eszköz, amit használnak, és ha használnak kopik, romlik, javítani kell. Akinek ez nem tetszik menjen busszal.
Alkatrész miatt a megfelelő topikban írtam, ott is várom a hozzászólásaitokat.
Mindenkinek Boldog, Békés Karácsonyi Ünepeket kívánok!!!
Ha rám gondoltál akkor melyik is volt kioktató He
A MORCOSAN visszára a nyugtatás?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2132 Dátum: 2010. December 23. - 23:48:46 »

Holnap mindenkinek küldök egy kiló cukrot postai úton,tessék bele önteni a tankba!Állítólag jó a szelephang,részecske szűrö és egyéb benzines és diesel üzemű autók tulajdonosai idegeinek a borzolására.
Aztán akkor tényleg mehettek a szerelőhöz.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2133 Dátum: 2010. December 24. - 00:20:42 »

Nem vagyok moderátor de megkérném a díszes társaságot hogy fejezétek be itt és most!Ha mindenáron folytatni szeretnétek akkor P.Ü.ben.Ebben a család barát társaságba ez nem volt divat és remélem nem is lesz,próbáljunk meg felnőttek módjára viselkedni.
Előre is köszönöm a többi fórumozók nevében.

« Utoljára szerkesztve: 2010. December 24. - 00:25:32 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2134 Dátum: 2010. December 24. - 00:25:45 »

Én viszont az vagyok, úgyhogy hivatalosan ( Mosolyog ) is kéretik a dolgot privátban rendezni. A topicba pedig a megfelelő téma mehet. Köszönöm!
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #2135 Dátum: 2010. December 24. - 08:21:01 »

A topicban nem én kezdtem a nem ide való hozzászólásokat! Nem rád gondoltam hawer!!
526km full város 36,48 literrel.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #2136 Dátum: 2010. December 24. - 09:14:36 »

A topicban nem én kezdtem a nem ide való hozzászólásokat!

Teljesen mindegy, hogy ki kezdte. Mindenkire vonatkozik, aki részt vett benne. Ha személy szerinti figyelmeztetés lenne, akkor név is szerepelne benne.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2137 Dátum: 2010. December 24. - 11:31:31 »

Holnap mindenkinek küldök egy kiló cukrot postai úton,tessék bele önteni a tankba!Állítólag jó a szelephang,részecske szűrö és egyéb benzines és diesel üzemű autók tulajdonosai idegeinek a borzolására.
Aztán akkor tényleg mehettek a szerelőhöz.
Gabka! Várom a cukrot, mert megígérted, viszont én a teába fogom önteni, utólagos engedelmeddel. Előre is köszönöm. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2138 Dátum: 2010. December 24. - 13:52:11 »

Akinek nem inge ne vegye magára, ott volt a smile is. Sajnos ez nálam szakmai ártalom. Az igazság az, hogy amit az üzemanyagon megspórolnak a gázolajat égetők az nem haszon, hanem a karbantartásra és a költséges javításokra van. Ezért sosem felejtek el oda koppintani, ha valaki a fogyasztással kérkedik.
Persze klubtársi jóindulatra mindenki számíthat.
Azért erre ne vegyél mérget. Én rengeteget megyek és van 3 diesel autóm, de még nem jelentkeztek ilyen jellegű gondok. Valószínűleg valamivel drágább a javítása a dieselnek, de hála a mai űrtechnikának már mindkettő egy vagyon. Viszont, ha hosszútávra gondolsz akkor az 1.6  D Golfomban a Föld-Hold távolság megvan 44 szer és még mindig megy! (fogyi:4.5 l/100 km.!)
A te dízeljeid még nem mentek olyan sok km-t, a szívódízel golf, meg olyan egyszerű mint egy faék. Kacsint Vigyorog

Itt off a téma, folytassuk itt.  Kacsint
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=22.msg56371#new
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 24. - 15:10:26 írta Jani » Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2139 Dátum: 2010. December 24. - 15:00:42 »

8,5 átlagfogyi.  Vigyorog Ilyet téli üzemben még nem tapasztaltam.
Az össz változás, hogy 30% E85 volt benne 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
zsoltirex
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21



WWW
« Hozzászólás #2140 Dátum: 2010. December 24. - 15:14:17 »

A karbantartás sokat számít. Aki 30 ezrenként cseréli az olaját és a kannából tankol az jönni fog 100%! A golf diesel meg teljesen más mint a mai ˝modern˝ turbó dieselek. A golfosok úgy keresnek fel, hogy már 500000 km. a motorban és kezd baja lenni. Hány éves is a golfod?
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2141 Dátum: 2010. December 24. - 16:04:17 »

Holnap mindenkinek küldök egy kiló cukrot postai úton,tessék bele önteni a tankba!Állítólag jó a szelephang,részecske szűrö és egyéb benzines és diesel üzemű autók tulajdonosai idegeinek a borzolására.
Aztán akkor tényleg mehettek a szerelőhöz.
Gabka! Várom a cukrot, mert megígérted, viszont én a teába fogom önteni, utólagos engedelmeddel. Előre is köszönöm. Kacsint Vigyorog
Legközelebb talán tavasszal leszek Mo.-n,akkor majd valahogy eljuttatom hozzád a kiló cukrod!Szívesen mennék veletek Erdélybe is,de nyár elejétől őszig dolgozom.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2142 Dátum: 2010. December 24. - 20:08:29 »

A karbantartás sokat számít. Aki 30 ezrenként cseréli az olaját és a kannából tankol az jönni fog 100%! A golf diesel meg teljesen más mint a mai ˝modern˝ turbó dieselek. A golfosok úgy keresnek fel, hogy már 500000 km. a motorban és kezd baja lenni. Hány éves is a golfod?
Mert régen tudtak autót csinálni a németek.Szerintem nem egy -kettő 2-es golf fogja túlélni a lacettiket. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2143 Dátum: 2010. December 29. - 16:43:04 »

Csaba "lánykéréses" kunszentmártoni útján, Kecskemétig, és onnan M5-ösön, 44-esen hókásás úton 7,58 L/100 km lett a fogyija. Ez télen szerintem nagyon jó, meg is dicsértem, dacára a 10.-iknek.
Nekem nem fagyott be a tescos téli ablakmosó folyadékom, a kékes színű. Pedig mostanában repkedtek a minuszok.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2144 Dátum: 2010. December 29. - 18:00:57 »

Csaba "lánykéréses" kunszentmártoni útján, Kecskemétig, és onnan M5-ösön, 44-esen hókásás úton 7,58 L/100 km lett a fogyija. Ez télen szerintem nagyon jó, meg is dicsértem, dacára a 10.-iknek.
Nekem nem fagyott be a tescos téli ablakmosó folyadékom, a kékes színű. Pedig mostanában repkedtek a minuszok.
Én is azt használom és jó.(a szaga nem annyira)Rádásul az ablakmosó csövem is még a gyári hátul.(kop-kop)
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!