Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 00:18:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 311671 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1485 Dátum: 2010. Március 16. - 19:48:41 »

Bakker és még az aláírásban is külön feltünteti a gázos fogyasztást... nah ehhez pofa kell:D
Amúgy én is ettől tartok, hogy valamit kitalálnak, még plusszba megadóztatják, vagy valami...
Azért inkább az irigység beszél belőlem, nem kell komolyan venni ám Kacsint
Ha nagyon megemelik, akkor sűrűn fogok talizni Diablova.  Oda járok majd tankolni. Csak a duna túlpartjára kell átmenni.
Az tényleg olcsóbb, mint a benzin, és még a gáznál is, "Diablova" zabot eszik. Igaz, csak egy személyes. A Duna, mint folyó az nagybetű, a duma az a kicsi betűs. Kacsint Vigyorog
Átvetted Jani szerepét? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyébként megnéztem, jelenleg 0,43 és 0,5 cent között van az LPG ára Szlovákiában. Szóval nekem mégjobban megérné átalakíttatni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1486 Dátum: 2010. Március 16. - 19:53:16 »

Bakker és még az aláírásban is külön feltünteti a gázos fogyasztást... nah ehhez pofa kell:D
Amúgy én is ettől tartok, hogy valamit kitalálnak, még plusszba megadóztatják, vagy valami...
Azért inkább az irigység beszél belőlem, nem kell komolyan venni ám Kacsint
Ha nagyon megemelik, akkor sűrűn fogok talizni Diablova.  Oda járok majd tankolni. Csak a duna túlpartjára kell átmenni.
Az tényleg olcsóbb, mint a benzin, és még a gáznál is, "Diablova" zabot eszik. Igaz, csak egy személyes. A Duna, mint folyó az nagybetű, a duma az a kicsi betűs. Kacsint Vigyorog
Átvetted Jani szerepét? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyébként megnéztem, jelenleg 0,43 és 0,5 cent között van az LPG ára Szlovákiában. Szóval nekem még jobban megérné átalakíttatni.
Arra a kis időre? Minek? Hamarosan úgyis megveszed a Cruzét, azt alakíttasd majd át, és használd végre több évig. Vagy már nem borulsz ki a csajoktól? Az jó! Kacsint Vigyorog
Jani szerepét át kellett venni, mert most nem szól be, most csak a gázzal foglalkozik. Igaz, azzal is hergel minket. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1487 Dátum: 2010. Március 16. - 19:54:35 »

Sasszem, neked nem kellene már aludni? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1488 Dátum: 2010. Március 16. - 19:56:39 »

Sasszem, neked nem kellene már aludni? Vigyorog
Kéne, de szeretném látni Dani csapatának temetését. Persze, ha végignézem, akkor holnap délelőtt ne kerüljetek az utamba, mert csukva lesz a sasszemem. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1489 Dátum: 2010. Március 18. - 18:54:47 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1490 Dátum: 2010. Március 18. - 20:18:26 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Teljesen jó... Bár jó gyertya, jó olaj...Mit is várhattam!? Khm.  Vigyorog
Naplózva

Pittike
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1491 Dátum: 2010. Március 18. - 21:02:24 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Vagyis ez 9,3 l/100km volt.
Csaba kunszentmártoni kirándulása, plusz nagy bevásárlás, meg egy dugós oda Buda, vissza Pest útra 8,8 l/100 km jött ki. Most megy az ország nyugati végébe, majd megírom, mi lett a fogyija, ez kb lesz vagy 500 km. (Kőszeg környékére megy valami faluba)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1492 Dátum: 2010. Március 18. - 21:05:18 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Vagyis ez 9,3 l/100km volt.
Csaba kunszentmártoni kirándulása, plusz nagy bevásárlás, meg egy dugós oda Buda, vissza Pest útra 8,8 l/100 km jött ki. Most megy az ország nyugati végébe, majd megírom, mi lett a fogyija, ez kb lesz vagy 500 km. (Kőszeg környékére megy valami faluba)
Kőszeg lent vagy fent van? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1493 Dátum: 2010. Március 18. - 21:10:22 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Vagyis ez 9,3 l/100km volt.
Csaba kunszentmártoni kirándulása, plusz nagy bevásárlás, meg egy dugós oda Buda, vissza Pest útra 8,8 l/100 km jött ki. Most megy az ország nyugati végébe, majd megírom, mi lett a fogyija, ez kb lesz vagy 500 km. (Kőszeg környékére megy valami faluba)
Kőszeg lent vagy fent van? Vigyorog
Direkt úgy írtam, hogy az ország nyugati részébe megy, mint ahogy Diablo tanár úr tanította a múltkor. Erre Te, Beszólós Olcsójános, mit teszel? Feltéped a régi sebeket. Szegény nem budapesti cartársaknak megforgatod a kést a hátukban. Nem volt szép ez Tőled! Bocsánatot kérek helyetted is tőlük.  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Jani, ez gáz volt! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 18. - 21:14:01 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1494 Dátum: 2010. Március 18. - 21:11:43 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Vagyis ez 9,3 l/100km volt.
Csaba kunszentmártoni kirándulása, plusz nagy bevásárlás, meg egy dugós oda Buda, vissza Pest útra 8,8 l/100 km jött ki. Most megy az ország nyugati végébe, majd megírom, mi lett a fogyija, ez kb lesz vagy 500 km. (Kőszeg környékére megy valami faluba)
Kőszeg lent vagy fent van? Vigyorog
Újra éledt a Jani!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1495 Dátum: 2010. Március 18. - 22:35:59 »

Ismét tankolnom kellett, 534,4 km-re kellett 49,60 liter benzin. Használati körülmények adottak (lásd cheklámpa topic), 1 hosszabb út volt benne, amikor szervízbe vittem és taliztunk is Pesten (pont 100km volt).
Vagyis ez 9,3 l/100km volt.
Igen, ami szerintem téligumival, téli körülmények között teljesen jó. Ha jön a jóidő, le fog menni a szokásos 8,2-8,3-ra. Legalábbis tavaly is ez volt. A kollégáim meg szürnyőlködnek rajta, hogy hogy bírom ezt anyagilag. Vegyek inkább dízelt. Én meg mondtam, hogy majd a szervízszámlán kiegyenlítődik a dolog  Vigyorog(vagy ha ne adja Isten, valami elromlik a jó kis mai korszerű dieselben).
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1496 Dátum: 2010. Március 20. - 18:06:10 »

Nem nagyon szoktam ide írni, mert szinte mindig hideg motorral városban tötymörgök nyáron 8,5 télen 10-10,5 literrel, de most volt egy bő fél tanknyi vidékezés. (nem 90-nel, inkább a saját stílusomban 100-120). Ami még nem a szokásos volt, hogy most sikerült ÖMV-t tankolnom, mint a régi szép időkben. No így vegyesen vidékezés, plusz a többi hideg motoros tötymörgés 52 literrel 620 km lett, vagyis 8,38-ra jött ki. Relatív jó.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1497 Dátum: 2010. Március 22. - 19:16:24 »

Szokásos útvonalon 8,56l volt a fogyi gázzal.
Székesfehérváron van képük 171Ft-ot kérni 1 literért. Nem is tankoltam ott. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1498 Dátum: 2010. Március 22. - 20:13:20 »

Szokásos útvonalon 8,56l volt a fogyi gázzal.
Székesfehérváron van képük 171Ft-ot kérni 1 literért. Nem is tankoltam ott. Vigyorog
Jani újabb barátokat szerzett. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1499 Dátum: 2010. Március 22. - 21:43:44 »

Mi lenne, ha Janit kitiltanánk innen?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!