Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 01:35:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312491 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1005 Dátum: 2009. április 08. - 21:19:24 »

Le Pécsre négy személy oda vissza más utvonalon sietve 8,26 liter/100 km. Hát lehetne jobb is, de nem vészes, mert siettem, de nem voltam örült.
Amúgy meg Csaba most vette át a fotó pályázati díját, nagy sikere volt, kapott jutalom könyveket, és egy szuper Canon fotós szkennelt. Most boldog!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1006 Dátum: 2009. április 09. - 06:52:49 »

Le Pécsre négy személy oda vissza más utvonalon sietve 8,26 liter/100 km. Hát legyen jobb , de így vészes, mert siettem, de nem örültem. Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Amúgy meg Csaba most vette át a fotó pályázati díját, nagy sikere volt, kapott jutalom könyveket, és egy szuper Canon fotós szkennelt. Most boldog!
Gratula Csabának és további sok sikert!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1007 Dátum: 2009. április 09. - 07:24:45 »

Le Pécsre négy személy oda vissza más utvonalon sietve 8,26 liter/100 km. Hát lehetne jobb is, de nem vészes, mert siettem, de nem voltam örült.
Amúgy meg Csaba most vette át a fotó pályázati díját, nagy sikere volt, kapott jutalom könyveket, és egy szuper Canon fotós szkennelt. Most boldog!
Hééééééééé??! Most Te buktál le!!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1008 Dátum: 2009. április 09. - 09:06:13 »

Le Pécsre négy személy oda vissza más utvonalon sietve 8,26 liter/100 km. Hát lehetne jobb is, de nem vészes, mert siettem, de nem voltam örült.
Amúgy meg Csaba most vette át a fotó pályázati díját, nagy sikere volt, kapott jutalom könyveket, és egy szuper Canon fotós szkennelt. Most boldog!
Hééééééééé??! Most Te buktál le!!!  Vigyorog Vigyorog
Miért is? He Mert, ha azért, hogy ott jártam, és nem szóltam, akkor sajnálom, de Te vagy a hunyó, mert előre jeleztem, hogy megyek, és ha van aki a közelben lakik, és akar minitalit, az jelentkezzen. Nem jelentkezett senki! Nos, hát miről is van szó? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1009 Dátum: 2009. április 14. - 14:27:24 »

Nagyon nem vagyok megelégedve!
Kagylós prémium benyával 9 literes fogyi!
Nem mentség, hogy csak helyi közlekedés, főleg légkondival.
Az olcsó 95-ből kevesebbet evett!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1010 Dátum: 2009. április 18. - 08:02:31 »

210 Km-t mentem 17 lityi benyával.   Vigyorog
Ez 8.0.  Vigyorog
Város, néha klímával...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1011 Dátum: 2009. április 19. - 13:21:55 »

Húsvétkor gondoltunk egy nagyot és elmentünk kirándulni csak úgy, majd kilyukadunk valahol stílusban.Na ez olyan jól sikerült, hogy az útvonal Miskolc-Győr-Sopron és vissza lett a fogyasztás pedig javarészt pályán 130-140-es tempóval 832km-en 44 liter benzint tankoltunk ami 5,3-as átlagra jött ki.Mielőtt bárki hazugsággal vádolna elárulom a titkot.Nem a Lacettivel, hanem a Suzuki Altóval tettük meg az utat.Bár a véletlen hozta, hogy nem a Lacettivel mentünk és a kényelmet nélkülözni kellett,de a kényelem ára, már forintosítható is mert így a különbség nagyságrendileg 3 liter azaz kb:780Ft/100km és egy ilyen túrán az közel 6500Ft.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1012 Dátum: 2009. április 19. - 14:57:29 »

Húsvétkor gondoltunk egy nagyot és elmentünk kirándulni csak úgy, majd kilyukadunk valahol stílusban.Na ez olyan jól sikerült, hogy az útvonal Miskolc-Győr-Sopron és vissza lett a fogyasztás pedig javarészt pályán 130-140-es tempóval 832km-en 44 liter benzint tankoltunk ami 5,3-as átlagra jött ki.Mielőtt bárki hazugsággal vádolna elárulom a titkot.Nem a Lacettivel, hanem a Suzuki Altóval tettük meg az utat.Bár a véletlen hozta, hogy nem a Lacettivel mentünk és a kényelmet nélkülözni kellett,de a kényelem ára, már forintosítható is mert így a különbség nagyságrendileg 3 liter azaz kb:780Ft/100km és egy ilyen túrán az közel 6500Ft.
Egy Alto-val 130-140 és 5,3 liter? Ha 90-100-at írtál volna, nem hitetlenkedek ennyire.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1013 Dátum: 2009. április 19. - 15:07:31 »

Húsvétkor gondoltunk egy nagyot és elmentünk kirándulni csak úgy, majd kilyukadunk valahol stílusban.Na ez olyan jól sikerült, hogy az útvonal Miskolc-Győr-Sopron és vissza lett a fogyasztás pedig javarészt pályán 130-140-es tempóval 832km-en 44 liter benzint tankoltunk ami 5,3-as átlagra jött ki.Mielőtt bárki hazugsággal vádolna elárulom a titkot.Nem a Lacettivel, hanem a Suzuki Altóval tettük meg az utat.Bár a véletlen hozta, hogy nem a Lacettivel mentünk és a kényelmet nélkülözni kellett,de a kényelem ára, már forintosítható is mert így a különbség nagyságrendileg 3 liter azaz kb:780Ft/100km és egy ilyen túrán az közel 6500Ft.
Egy Alto-val 130-140 és 5,3 liter? Ha 90-100-at írtál volna, nem hitetlenkedek ennyire.... Kacsint
Ha 90-100 akkor még kevesebbel is beéri,de szívesen benne vagyok egy próbában.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1014 Dátum: 2009. április 19. - 20:01:28 »

Üdv Cartársak!
Csináltam egy majdnem 7.2 literes fogyasztást.Örülök,mert eddig mindig 8 liter körül volt.Inkább felette.
49 litert tankoltam 687km-re.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1015 Dátum: 2009. április 19. - 20:53:51 »

Most Csaba ment úgy 400-at, én meg most a talist, és sajna 9 liter jött ki, igaz a szanki út, az igazi teherfuvarozás volt 5 személlyel, és ott még Tomi is bontakoztatta vezetői szárnyait. A legjobban eddig 6,3 volt, és volt 10 is. Millió dologtól függ. De a nagy átlagnak olyan 8,5  körülit mondhatok.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1016 Dátum: 2009. április 19. - 20:59:23 »

Úgy mentem vele,mint mindig,csak a gumik 2.5bar-on vannak.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1017 Dátum: 2009. április 21. - 12:06:33 »

Úgy mentem vele,mint mindig,csak a gumik 2.5bar-on vannak.
Bizony-bizony, a guminyomás észrevehető különbségeket tud produkálni..
Amióta én is 2,4-2,5 körülire pumpolom (ami egyébként teljesen korrekt egy általában 5 személlyel használt SW-nél,...), már nem szidom annyira az étvágyát... Bár az Alto-hoz képest van még mit tanulnia... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1018 Dátum: 2009. április 21. - 13:02:17 »

Úgy mentem vele,mint mindig,csak a gumik 2.5bar-on vannak.
Bizony-bizony, a guminyomás észrevehető különbségeket tud produkálni..
Amióta én is 2,4-2,5 körülire pumpolom (ami egyébként teljesen korrekt egy általában 5 személlyel használt SW-nél,...), már nem szidom annyira az étvágyát... Bár az Alto-hoz képest van még mit tanulnia... Vigyorog Vigyorog
A kényelmet, a nagyságot, a szépséget meg kell fizetni! Ha nagyon spórolni akarsz, akkor vegyél rollert, vagy bringát, igaz, akkor meg kieszed a benzin árát bőven!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1019 Dátum: 2009. Május 18. - 08:23:49 »

Ma sikerült egy érdekeset tankolni.MOL kút.728.6Km-re tankoltam 49.12 litert.A pisztoly megállt,nem hittem el hogy telement.Úgy ötven felüli litert vártam.Még egy picit fecskendeztem,de már bugyogott ki,úgyhogy elhittem:csurig van.Ez nagyon meglepő fogyasztás,mert így ~6.7 literes fogyasztás jön ki.Örülök is,de nem hiszem,hogy tényleg telement,mert a mutató nem akar a végébe kúszni.Szerintem kicsit ferdén állt a kocsi és nem töltötte ki minden szegletét a tanknak a folyadék.A megszokott tanker helyemen ha teli tankolok kb. 2-3 napig abszolút a legvégén van a mutató.Ott viszont péntek óta rossz gép...
Nektek mi a véredényetek erről?
Nem megy ki a fejemből,amit 95LE mesélt a Bagolyírtási talin,hogy egyszer sikrült több,mint 60 lityit beletenni a 60 literes tankba...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 18. - 08:26:12 írta akidobos » Naplózva
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!