Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 00:54:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Visszahivás, garanciális problémák  (Megtekintve 97347 alkalommal)
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #90 Dátum: 2009. Március 25. - 20:02:25 »

Vannak képeim is, ha engedné ez a szerencsétlen fórum azokat is feltenném

Pedig 128 kb-nál kisebbek... És így sem.

Az ilyen gondokat a gépházban kell jelezni. Leghamarabb onnan értesülök róla. Ha nem tudok róla, nem is tudom javítani.  Kacsint
A fórum egyéb topikjaiba nem mindig jutok el, de a hibákat, észrevételeket mindig megnézem (az az első).
És ha már úgyis ott jársz, és beleolvasol, mindjárt látod, hogy rendszer hiba volt (csinált az Extra egy módosítást, amiről elfelejtett értesíteni (és teljesen értelmetlen is volt. Szerintem új személyzet van, és nem tudják, hogy előzőleg mi és hogyan volt megoldva). Mindenkit. Ez azt okozta, hogy nem működött a http protokollon keresztüli feltöltés.)
Ja, és azt is elolvashatod ugyan ott, hogy a hiba elhárítva, teheted fel a képet.  Mosolyog

(Ok. A feltöltési lehetőségre időközben rájöttél.  Kacsint A hibák jelzésének módja azonban továbbra is, mindenkire érvényes. Már persze csak akkor, ha azt szeretnétek, hogy a lehetőségekhez képest gyorsan megoldódjanak.  Vigyorog)

Azért nem szóltam külön, mert azt gondoltam, hogy ez a probléma még a múltkori rendszerleállás utóhatása, és bíztam benne, hogy megoldódik (ahogy meg is oldódott). A morgás csak annak szólt, hogy itt faragtam, kicsinyítettem a képeket egy óráig, aztán a végén nem tudtam sehogysem feltenni. Ne vedd magadra Kacsint
Naplózva

Pittike
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #91 Dátum: 2009. Március 28. - 18:18:10 »

Csak érdekesség kedvéért: ma amikor hűtővizet cseréltem, megnéztem a ventilátorkeretet tartó csavarokat. Nem lehetett kézzel csavarni ez igaz, de lazák voltak. Lemezcsavarnál meg majd fél fordulat nem kevés! Szal szerintem nem árt megnézni őket! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #92 Dátum: 2009. Március 28. - 22:29:58 »

Szerintem nem merik nagyon meghúzni, nehogy kiszakadjon az alu menet, vagy megroppanjanak a műanyag fülek. Azért gondolom nem általános, hogy kiesnek a csavarok, de öt percet érdemes lehet rászánni...
Naplózva

Pittike
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #93 Dátum: 2009. Március 29. - 05:02:00 »

Vannak képeim is, ha engedné ez a szerencsétlen fórum azokat is feltenném

Pedig 128 kb-nál kisebbek... És így sem.

Az ilyen gondokat a gépházban kell jelezni. Leghamarabb onnan értesülök róla. Ha nem tudok róla, nem is tudom javítani.  Kacsint
A fórum egyéb topikjaiba nem mindig jutok el, de a hibákat, észrevételeket mindig megnézem (az az első).
És ha már úgyis ott jársz, és beleolvasol, mindjárt látod, hogy rendszer hiba volt (csinált az Extra egy módosítást, amiről elfelejtett értesíteni (és teljesen értelmetlen is volt. Szerintem új személyzet van, és nem tudják, hogy előzőleg mi és hogyan volt megoldva). Mindenkit. Ez azt okozta, hogy nem működött a http protokollon keresztüli feltöltés.)
Ja, és azt is elolvashatod ugyan ott, hogy a hiba elhárítva, teheted fel a képet.  Mosolyog

(Ok. A feltöltési lehetőségre időközben rájöttél.  Kacsint A hibák jelzésének módja azonban továbbra is, mindenkire érvényes. Már persze csak akkor, ha azt szeretnétek, hogy a lehetőségekhez képest gyorsan megoldódjanak.  Vigyorog)

Azért nem szóltam külön, mert azt gondoltam, hogy ez a probléma még a múltkori rendszerleállás utóhatása, és bíztam benne, hogy megoldódik (ahogy meg is oldódott). A morgás csak annak szólt, hogy itt faragtam, kicsinyítettem a képeket egy óráig, aztán a végén nem tudtam sehogysem feltenni. Ne vedd magadra Kacsint
OK. Nincs harag. Nem azért írtam, amit írtam.
Nekem segítesz azzal, ha szólsz. Ha többen jeleztek, akár többféle hibát, akkor esetleg hamarabb összeáll a kép, hogy hol is keletkezett a bibi.
Ha meg észre sem veszem (mert én éppen nem csinálok abban az időszakban olyan műveletet mint Te), akkor csak vársz+bosszankodsz.
Inkább bosszankodjak én, hogy már "megint" nem megy valami.  Kacsint
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #94 Dátum: 2009. Március 29. - 09:33:20 »

Inkább menjen minden flottul, és ne bosszankodjon senki Kacsint
Naplózva

Pittike
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #95 Dátum: 2009. Június 23. - 19:56:49 »

Bár talán sikerült megcáfolnom azokat a vádakat, miszerint én valami megrögzött hazudozó lennék, akinek az tetszik, hogy kamu hibákat talál ki, így mégis teljesebb a kép:
azthiszem igazad lehet,mert kb fél éve cseréltem ki a müszerfalizzókat,és lehet hogy ott elszállt valami a ki-be szerelés végett.köszi az infót,holnap már szedem is ki.üdv.öcsi
Naplózva
öcsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Hozzászólás #96 Dátum: 2009. Június 24. - 20:29:41 »

Bár talán sikerült megcáfolnom azokat a vádakat, miszerint én valami megrögzött hazudozó lennék, akinek az tetszik, hogy kamu hibákat talál ki, így mégis teljesebb a kép:
saját magam javitottam az enyémet a tipped alapján.király vagy köszi
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #97 Dátum: 2009. Július 10. - 19:01:45 »

Bár talán sikerült megcáfolnom azokat a vádakat, miszerint én valami megrögzött hazudozó lennék, akinek az tetszik, hogy kamu hibákat talál ki, így mégis teljesebb a kép:
saját magam javitottam az enyémet a tipped alapján.király vagy köszi

 Kacsint
Naplózva

Pittike
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #98 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 15:17:57 »

M1 teletext 144 oldal apróhírek:
GM Daewoo 9512 autót hív vissza 2008.03.25-2009.07.31 között gyártottakat, blokkolásgátló fékrendszer, szélvédő, biztonsági öv miatt.
Máshol nem találtam ezt a hírt.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #99 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 16:20:35 »

M1 teletext 144 oldal apróhírek:
GM Daewoo 9512 autót hív vissza 2008.03.25-2009.07.31 között gyártottakat, blokkolásgátló fékrendszer, szélvédő, biztonsági öv miatt.
Máshol nem találtam ezt a hírt.

Visszahívja autóit a Daewoo
Naplózva
Noriel
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #100 Dátum: 2009. Szeptember 15. - 22:30:04 »

Sziasztok!

Azt lehet tudni,hogy melyek azok a típusok amiket visszahívnak?
Mert pont egy olyan autót néztünk ki ami 2008.07.-i...
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #101 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 06:43:01 »

M1 teletext 144 oldal apróhírek:
GM Daewoo 9512 autót hív vissza 2008.03.25-2009.07.31 között gyártottakat, blokkolásgátló fékrendszer, szélvédő, biztonsági öv miatt.
Máshol nem találtam ezt a hírt.

Visszahívja autóit a Daewoo
Nekem nem szóltak a szervizből.Minden sz..ért telefonálgatnak amúgy nehogy elfelejtsem. He
Naplózva

06 70/22 11 222
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #102 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 06:57:48 »

M1 teletext 144 oldal apróhírek:
GM Daewoo 9512 autót hív vissza 2008.03.25-2009.07.31 között gyártottakat, blokkolásgátló fékrendszer, szélvédő, biztonsági öv miatt.
Máshol nem találtam ezt a hírt.

Visszahívja autóit a Daewoo
Nekem nem szóltak a szervizből.Minden sz..ért telefonálgatnak amúgy nehogy elfelejtsem. He
Leginkább a fizetős szolgáltatásokért tudnak telefonálgatni. / zöldkártya, éves felülvizsgálat, vizsga/
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 16. - 07:00:25 írta ladlac » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #103 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 09:37:11 »

Sziasztok!

Azt lehet tudni,hogy melyek azok a típusok amiket visszahívnak?
Mert pont egy olyan autót néztünk ki ami 2008.07.-i...

"A 2008. március 25-e és 2009. július 31-e között gyártott és értékesített autóknál probléma merült fel a blokkolásgátló fékrendszerekkel, a szélvédőkkel és a biztonsági övekkel - írta az MTI."
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #104 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 10:00:10 »

Sziasztok!

Azt lehet tudni,hogy melyek azok a típusok amiket visszahívnak?
Mert pont egy olyan autót néztünk ki ami 2008.07.-i...
Nézzétek meg a kocsi alvázszámát és kérdezzétek meg egy szervízben. Ez szerintem ez nem ok elállni az üzlettől, mivel visszahívják és kicserélik. Ez nem kerül plusz költsége, mivel a hibát a GM (ill. annak beszállítói) okozták, nem ti. Általában az ilyeneket garancián tól is cserélik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!