Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 20:33:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 88   Le
 
Szerző Téma: Autós Humor  (Megtekintve 172198 alkalommal)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #690 Dátum: 2009. április 23. - 16:08:02 »

Mire felraktam, addig valaki más is 1-2perccel korábban. Vigyorog

http://videa.hu/videok/vicces/nem-eleg-humor-reszeg-rPBkDNGR4HuF1KLi

Vigyorog Vigyorog Vigyorog Még a rendőr is majdnem összeesik a röhögéstől.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #691 Dátum: 2009. április 23. - 16:15:34 »

Az órák óta posztoló rendőr lemeszeli a már-már rekorder gyorshajtó autóst.
   rendőr:Na végre, egész nap erre vártam!
   autós: Igyekeztem ahogy tudtam!
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #692 Dátum: 2009. április 23. - 16:21:39 »

  Morcos autós araszol a dugóban és mondogatja:
      Rodhadt nap grrrr, rodhadt autók grrr, rodhadtt emberek grrr, hogy az egész válna köddé!
       Rodhadt köd! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #693 Dátum: 2009. Május 14. - 01:55:50 »

Forma 1? a jövő!

A Forma1-es Ferrari csapat főnöke elcsapta a szerelőit, és magyar
etnikumokat fogadott fel helyettük, mert azok háromszor gyorsabban
szerelik le a kerekeket. Később megbánta döntését. Igaz, hogy a
szokásos 10 másodperc helyett három másodperc alatt cserélték a
kerekeket, viszont a maradék hét másodperc alatt átfestették a
karosszériát, átütötték a gyári számot, és eladták a kocsit a
Hondának
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #694 Dátum: 2009. Május 15. - 12:36:50 »

Az ügyvéd és az öreg székely…

Az ügyvéd elmegy kacsára vadászni. Lő is egyet, de a kacsa beesik egy elkerített birtokra. A birtok tulajdonosa, az öreg székely épp ott kapálgat.
- Bátyám, legyen szíves, adja már ide azt a kacsát! - kéri az ügyvéd.
- Dehogy adom, az én földemre esett, tehát az enyém! - mondja az öreg.
- Nana! Én ügyvéd vagyok, velem ne szórakozzon! Ha nem adja ide, akkor úgy beperelem, hogy mindenét elveszíti! - fenyegetőzik az ügyvéd.
- Várjon csak! Itt vidéken a vitás ügyeket a "három rúgás törvénye" alapján szoktuk elrendezni. Hajlandó alávetni magát?
- Az mit jelent?
- Én kezdem… Maga megfordul, én meg háromszor jól fenékbe rúgom. Ha bírja, akkor cserélünk, és maga jön. Annál az igazság, aki tovább bírja…
Az ügyvéd végigméri az öreget, és azt gondolja: "Ezt a fazont kirúgom a világból is, ennél egyszerűbben úgysem tudnám elintézni a dolgot."
Szóval, belemegy. A székely bácsi kezd… Nekiszalad, és akkorát rúg az ügyvédbe, hogy az beleremeg. A második rúgásra az orrával felszántja a földet. A harmadik után elönti szemét a könny… Leporolja magát, majd odamegy az öreghez:
- Na, forduljon meg, most én jövök!
A székely megpödri a bajuszát:
- Jól van, feladom… Vigye a kacsáját!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #695 Dátum: 2009. Június 01. - 20:13:38 »

Figyelmeztetés
Mindenkinek aki shoping központokba jár vásárolni! 

Ami velem megtörtént az nagyon tanulságos történet, érdemes minden ismerősötökkel megosztani. 
E hónapban egy nagyon furfangos csalás áldozata lettem, míg vásároltam a Praktikerben. 
Egyszerűen csak egy szerszámért tértem be, ami egy traumatikus élménnyel zárult. 

Ne legyél naív, nehogy azt gondold, hogy ezek a dolgok mindig mással történnek meg, bármikor bárhol veled is megtörténhet.

A következő történt: Én nyugodtan pakolásztam be a vásárolt holmit a csomagtartóba, két fiatal lány kb 19 -20
körüliek lehettek, odajöttek az autóhoz és elkezdték tisztítani a szélvédőt. Míg ezt csinálták, a hatalmas melleik majd kiestek a pólójukból.
Egyszerűen képtelen voltam levenni róluk a szemem. Miután végeztem a bepakolással, borravalót akartam adni, mire ők nem fogadták el, hanem megkértek, hogy vigyem el őket a Metróba.
Természetesen beleegyeztem.  Erre ők gyorsan beültek a hátsó ülésre. Ahogy elindultunk, vadul egymásnak estek, csókolóztak, ölelték, fogdosták egymást.
Egyszer csak az egyik előre mászott az első ülésre, és orálisan kezdett foglalkozni velem, erre a máik meg ellopta a pénztárcám.

Nekem így lopták el a pénztárcám ebben a hónapba, másodikán, negyedikén, kilencedikén, kétszer tizenkettedikén, majd tizennegyedikén és valószínűleg el fogják lopni ezen a hétvégén is, miután veszek magamnak egy újabb pénztárcát.

Gyerekek! Még nem tudom melyik az a Praktiker, de meg lesz a címe...Mosolyog
Ja, és ha valaki tud pénztárcát olcsón...

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #696 Dátum: 2009. Június 03. - 22:00:20 »

Hali!


Húszévi házasság után, egyik nap figyelmesen végigmustráltam a feleségemet és ezt mondtam neki:

„Szívem. Húsz éve csak egy piti kis lakásunk volt, meg egy olcsó járgányunk, fotelágyon aludtunk és egy arasznyi átmérőjű fekete fehér tévét néztünk. De minden éjjel egy huszonöt éves tüzes csajjal feküdtem le.

Most van egy ötvenmillió forintos házam, egy ötmillió forintos kocsim, egy csodálatos ágyam és egy plazmatévém. Ám éjjelente egy negyvenes nővel kell ágyba mennem. Azt hiszem, ez így nem a legigazságosabb….l”

A feleségem igen okos asszony, és csak annyit mondott:

„Menjek és keressek magamnak egy huszonöt éves tüzes csajt. Biztosított arról, hogy akkor megint egy piti kis lakásban lakom majd, olcsó járgányt vezetek, fotelágyon alszom és arasznyi képernyőjű, fekete fehér tévét fogok nézni.”



.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #697 Dátum: 2009. Június 05. - 14:47:04 »

Hali!


Húszévi házasság után, egyik nap figyelmesen végigmustráltam a feleségemet és ezt mondtam neki:

„Szívem. Húsz éve csak egy piti kis lakásunk volt, meg egy olcsó járgányunk, fotelágyon aludtunk és egy arasznyi átmérőjű fekete fehér tévét néztünk. De minden éjjel egy huszonöt éves tüzes csajjal feküdtem le.

Most van egy ötvenmillió forintos házam, egy ötmillió forintos kocsim, egy csodálatos ágyam és egy plazmatévém. Ám éjjelente egy negyvenes nővel kell ágyba mennem. Azt hiszem, ez így nem a legigazságosabb….l”

A feleségem igen okos asszony, és csak annyit mondott:

„Menjek és keressek magamnak egy huszonöt éves tüzes csajt. Biztosított arról, hogy akkor megint egy piti kis lakásban lakom majd, olcsó járgányt vezetek, fotelágyon alszom és arasznyi képernyőjű, fekete fehér tévét fogok nézni.”



.

Ez(is) tetszett! Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #698 Dátum: 2009. Június 08. - 14:33:25 »

Gidy ajánlott egy tolatóradart egy másik topikban, most ajánlok én is egyet! Vigyorog
http://www.youtube.com/watch?v=kD5-kAEIkps
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #699 Dátum: 2009. Június 08. - 16:31:11 »

Gidy ajánlott egy tolatóradart egy másik topikban, most ajánlok én is egyet! Vigyorog
http://www.youtube.com/watch?v=kD5-kAEIkps

És ez mennyire igaz!... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #700 Dátum: 2009. Június 08. - 18:13:34 »

Gidy ajánlott egy tolatóradart egy másik topikban, most ajánlok én is egyet! Vigyorog
http://www.youtube.com/watch?v=kD5-kAEIkps

Tavaly nyáron hallottam ezt tőle először élőben Mosolyog Kiss Ádámmal voltak itt. Akkor a másik nagy szám ugyanilyen stílusban, mikor részegen keresi a kutyát : Csöpiii, csöpiii, csöppppiiiiii Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #701 Dátum: 2009. Június 12. - 13:56:53 »

Gyerekek az  óceánról...:

- Az osztrigák golyóit gyöngynek  nevezzük.(Jerry, 6 éves)

- A cápák rondák és durvák  és nagy fogaik vannak, akárcsak Emily Richardsonnak. Ő többé már nem a barátom. (Kylie, 6 éves)

- A bácsikám két másik  bácsival és egy nénivel elment halászni, és amikor visszajött, rákja lett.  (Millie, 6 éves)

- Amikor még a hajók vitorlával  működtek, a szél vitte őket keresztül az óceánon. Néha, amikor szélcsend  volt, a tengerészek fütyültek, hogy feltámadjon a szél.
A testvérem  szerint inkább babot kellett volna enniük. (William, 7  éves)

- A sellők az óceánban élnek. Szeretem a  sellőket. Gyönyörűek, és imádom a fényes uszonyukat, de hogy a fenébe  lesznek terhesek? De tényleg? (Helen, 6 éves)

- Nem  írok az óceánról. A kistesóm állandóan bőg, Apu állandóan kiabál Anyuval,  a nővérem teherbe esett, szóval nem jut eszembe semmi, amit leírhatnék.  (Amy, 6 éves)

- Néhány hal veszélyes. A medúzák  csípnek. Az elektromos angolnák megráznak. Biztos tengeralatti  barlangokban élnek, szerintem ott csatlakoznak rá a töltőikre.  (Christopher, 7 éves)

- Amikor úszom az óceánban, a  víz nagyon hideg, és ettől összemegy a fütyim. (Kevin, 6  éves)

- A nyaraláson Anyu elment vízisízni, de  elesett nagy sebességnél.
Azt mondja, többet nem  vízisízik, mert a víz bement a nagy, kövér seggébe. (Julie, 7  éves)

- Az óceán vízből és halakból áll. Hogy a  halak miért nem fulladnak meg, azt nem tudom. (Bobby, 6  éves)

- A papám tengerész volt, és mindent tud az  óceánról. Egy dolgot nem tud csak, hogy miért hagyta ott a tengerészetet  és vette el Anyut. (James, 7  éves)
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #702 Dátum: 2009. Június 12. - 17:49:41 »

Gyerekek az  óceánról...:
Szerintem a második bekezdés moderálva lesz, a negyedik szerintem is úgy van, az ötöst pedig tényleg elmagyrázhatná valaki.... Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #703 Dátum: 2009. Június 13. - 08:18:39 »

Gyerekek az  óceánról...:
Szerintem a második bekezdés moderálva lesz, a negyedik szerintem is úgy van, az ötöst pedig tényleg elmagyrázhatná valaki.... Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #704 Dátum: 2009. Június 17. - 16:03:18 »

Gyerekek az  óceánról...:
Szerintem a második bekezdés moderálva lesz, a negyedik szerintem is úgy van, az ötöst pedig tényleg elmagyrázhatná valaki.... Vigyorog
Mint moderator mire varsz?
A bab nem is ugy van, futyulni meg tilos babonbabol kifolyolag!
Az otodik bekezdesre: hat kerem szepen, amennyire emlekszem....
 
 Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 88   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!