Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 22:38:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 88   Le
 
Szerző Téma: Autós Humor  (Megtekintve 172273 alkalommal)
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #645 Dátum: 2009. Február 06. - 20:53:18 »


 

Nekem tetszik, csak a modiknak nem fog Mosolyog Mert szerepel benne a Gyurcsány szó, a cigány szó... Mosolyog

De nem ám. A szabályzat 2.4 pontja alapján a hozászolást töröltem!


Ha az én hozzászólásomat törölted akkor ... moderálva
Tessék, javítottam Én!
De azért nem kellene a moderátori munkát minősíteni... 

Ez nevetséges amit .... moderálva
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 07. - 15:41:11 írta cápaFeri » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #646 Dátum: 2009. Február 06. - 20:55:58 »


 

Nekem tetszik, csak a modiknak nem fog Mosolyog Mert szerepel benne a Gyurcsány szó, a cigány szó... Mosolyog

De nem ám. A szabályzat 2.4 pontja alapján a hozászolást töröltem!


Ha az én hozzászólásomat törölted akkor ... moderálva

Nos! Öntsünk tiszta vizet a pohárba, mielőtt sértődések lesznek!
1. Az egy másik fórum. Ez meg az a fórum, ahova úgy léptünk be, hogy mindenki elfogadta az itteni szabályokat és igyekszik be is tartani. Ez ellen vétettél eredeti hozzászólásoddal és megséretted Szabályzatunk 2.4 és 2.5 pontjait.
2. A Te munkádat mi sem minősítjük ott, kérlek Te se tedd ezt a miénkről. Ezzel Szabályzatunk 2.14 és 2.15 pontjait sértetted. Biztos vagyok benne, hogy mi moderátorok a lehető legjobb tudásunkat adjuk ahhoz, hogy működőképes legyen a fórum. Ti választottatok minket erre a nem túl hálás feladatra, ezt ne feledjétek!
3. Mindenki emberből van, ergo hibázhat. Ha a moderátor nem elég körültekintő és bentmarad a moderálandó rész, mutass példát és ne a munkáját minősítsd, hanem járj élen azzal, hogy először Te igyekszel a saját hozzászólásodban a nem kívánt részek törlésével rendbetenni a dolgokat.
4. A moderátor nem büntetésvégrehajtó. Mindenkinek arra kell törekednie, hogy ne viselkedjen szabályzatellenesen és ne legyen szükség a moderátor munkájára.
5. A szabályzat betartására állandóan kérve van a tisztes társaság. Visszakeresve biztosan találni olyan hozzászólásokat, amik szintúgy sértik a szabályzatot. Ne ezek keresése legyen a cél, hanem tanulva a hibákból törekedjünk arra, hogy ne fordulhassanak elő hasonlóak a közeljövőben.
6. Mindezek ellenére bárki tehet jelentést az adminnak, ha kifogásolja a fórum, avagy moderátorainak működését. Függetlenként az esetet megvizsgálva mindenki biztos lehet abban, hogy a szabályzat elveit szem előtt tartva intézkedés történik a hasonló esetek elkerülése végett.
Moderálásra nem a visszamondogalódás a megoldás, mert az végső esetben kitiltást is vonhat maga után. Ha valaki nem ért egyet, a megfelelő fórumon adjon hangot ennek.    

Még egyszer nyomatékosan kérek mindenkit! Ezentúl politikamentesebb, faji, etnikai megkülönböztető jegyek nélküli hozzászólást tegyen csak közzé. A humor nem azt jelenti, hogy minden belefér. Mindent el lehet mesélni a szomszédnak, a barátnak, a munkatársnak, de más mindezt leírni egy nyilvános fórumba! Mások általi megítélésünk a saját magunk által kialakított képtől függ! Ez a mi bizonyítványunk és nem hiszem, hogy egyel jobb jegy kerül bele, ha ugyanaz folyik itt is, mint minden más helyen. Ettől nem leszünk népszerűbbek.
További jó fórumozást!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 07. - 15:42:09 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #647 Dátum: 2009. Február 06. - 21:05:09 »


 

Nekem tetszik, csak a modiknak nem fog Mosolyog Mert szerepel benne a Gyurcsány szó, a cigány szó... Mosolyog

De nem ám. A szabályzat 2.4 pontja alapján a hozászolást töröltem!


Ha az én hozzászólásomat törölted akkor ... moderálva
Tessék, javítottam Én!
De azért nem kellene a moderátori munkát minősíteni... 

Ez nevetséges amit ...moderálva
...és vannak Emberek, Akik csak ezt a pimpós szöveget tudját villogtatni, ha kell, ha nem!!!!!!!!
Le lehetne állni a mocskolódással! Cápa azt hiszem ezt leírta kultúrált formában.
No meg az a "csináltok" kicsit erős! A Modiknak különben is egységes képet kell alkotniuk. Ha Te is modiskodsz, szerintem ezt tudnod kell!
Jó lenne abbahagyni a személyeskedést...


Ja és visszatérni a topic eredeti témájába!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 07. - 15:43:20 írta cápaFeri » Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #648 Dátum: 2009. Február 06. - 21:14:02 »

Sebi!
Figyelmeztetlek, hogy legutolsó hozzászólásod szabályzatellenes! Kérlek módosítsd! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #649 Dátum: 2009. Február 06. - 21:17:09 »

Értelmező szótár autóvásárláshoz: Vigyorog

"Családi okok miatt eladó" - eladom, mielőtt teljesen szétesik.
"Tűrhető állapotban" - "Kitűnő állapotban"-t akartam írni, de felébredt bennem a lelkiismeret.
"Enyhén törött" - elvitte az oldalát egy kamion.
"Jól karbantartott" - néha lecseréltem az olajat.
"Kifogástalan állapotban" - csak ne próbáld ki.
"Eredeti állapotban" - semmit nem javíttattam meg, állíttattam be vagy cseréltettem ki rajta.
"Sok extrával" - egyik többször elromlik, mint a másik.
"Nemdohányzó tulajdonostól" - sajnos ez az egyetlen jó, amit el tudok mondani róla.
"Kis javításra szorul" - nem működik.
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #650 Dátum: 2009. Február 06. - 22:38:44 »

Értelmező szótár autóvásárláshoz: Vigyorog

"Családi okok miatt eladó" - eladom, mielőtt teljesen szétesik.
"Tűrhető állapotban" - "Kitűnő állapotban"-t akartam írni, de felébredt bennem a lelkiismeret.
"Enyhén törött" - elvitte az oldalát egy kamion.
"Jól karbantartott" - néha lecseréltem az olajat.
"Kifogástalan állapotban" - csak ne próbáld ki.
"Eredeti állapotban" - semmit nem javíttattam meg, állíttattam be vagy cseréltettem ki rajta.
"Sok extrával" - egyik többször elromlik, mint a másik.
"Nemdohányzó tulajdonostól" - sajnos ez az egyetlen jó, amit el tudok mondani róla.
"Kis javításra szorul" - nem működik.

 Vigyorog Vigyorog.ez jóóóó
Naplózva

Zsuzsanna
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #651 Dátum: 2009. Február 08. - 09:17:29 »

 Egyik este egy szerelmespár üldögél a Városligetben a padon. A lány azt mondja a fiúnak:
       - Kedvesem, úgy bizsereg a szám. Adj már rá egy csókot!
       A fiú megcsókolja a lány száját. Mire az örül, hogy elmúlt:
       - Már el is múlt. De most úgy fáj a mellem. Adj rá egy csókot, hátha elmúlik!
       Ismét megcsókolja a lányt, most már a mellén. Mire az :
       - Drágám, most a lábam között nagyon fáj, bizsereg. Adj oda is egy csókot!
       A fiú megpuszilja a lánynak ott is. Erre a sötétben a bokor túlsó feléről egy öreges hang:
       - Fiatalember! Aranyeret nem gyógyít?!
       
       
       A királyfi bejelentkezik a kínai császárhoz, hogy szeretné elvenni a lányát. A császárnak az a feltétele, hogy a királyfi állja ki a három legszörnyűbb kínai kínzást. A királyfi beleegyezik. Elmegy aludni a számára előkészített szobába. Reggel egy kővel a hasán ébred, rajta felirat:
       "Első legszörnyűbb kínai kínzás: 50-kg-os kő a mellkason"
       A királyfi röhög egyet a primitív feladaton, könnyedén felkapja a követ, majd kidobja az ablakon. A zuhanó kő másik oldalán azonban meglát egy feliratot:
       "Második legszörnyűbb kínai kínzás: bal here a kőhöz kötve"
       A kő már túl messze van, hogy elkapja, ezért utánaugrik, ki az ablakon. Ekkor az ablak külső oldalán megpillantja a harmadik feliratot:
       "Harmadik legszörnyűbb kínai kínzás: jobb here az ágy lábához kötve"


 A férj elhatározza, hogy meglepi a feleségét, így hát amíg az elmegy vásárolni, nekiáll kifesteni a lakást. Mivel a WC ülőke is kopottas, ezért szépen lefesti azt is. Azonban a felesége hamarabb érkezik haza a vártnál, egyből berohan a WC-be, és sajna, beleragad a festékbe. Mivel a férj sem bírja leszedni róla, ezért leszerelik az ülőkét és elmennek az orvoshoz. Bemennek a dokihoz, a férj felhúzza a felesége szoknyáját, és megkérdi az orvostól:
       - Doktor úr! Látott már ilyet?
       - Nos, igen... - feleli az orvos. - De az igazat megvallva, bekeretezve még sosem...


Az ember elmegy gyónni.
       - Atyám, nagy az én vétkem. Házas vagyok, mégis lefeküdtem hét nővel egyszerre.
       - Akkor most fogj hét kiló citromot, facsard ki és idd meg a levüket!
       - És ez feloldoz?
       - Nem, de eltünteti azt az elégedett mosolyt a pofádról...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #652 Dátum: 2009. Február 11. - 18:36:30 »

Anyós becsenget a vejéhez.
   Csókolom anyuka meddig tetszik maradni?
   Ameddig szívesen láttok fiam!
   Hát már egy kávét sem iszik?


Anyósom egy főnyeremény! Meg is ütöttem! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #653 Dátum: 2009. Február 11. - 20:51:40 »


 

Nekem tetszik, csak a modiknak nem fog Mosolyog Mert szerepel benne a Gyurcsány szó, a cigány szó... Mosolyog

De nem ám. A szabályzat 2.4 pontja alapján a hozászolást töröltem!


Ha az én hozzászólásomat törölted akkor ... moderálva

Nos! Öntsünk tiszta vizet a pohárba, mielőtt sértődések lesznek!
1. Az egy másik fórum. Ez meg az a fórum, ahova úgy léptünk be, hogy mindenki elfogadta az itteni szabályokat és igyekszik be is tartani. Ez ellen vétettél eredeti hozzászólásoddal és megséretted Szabályzatunk 2.4 és 2.5 pontjait.
2. A Te munkádat mi sem minősítjük ott, kérlek Te se tedd ezt a miénkről. Ezzel Szabályzatunk 2.14 és 2.15 pontjait sértetted. Biztos vagyok benne, hogy mi moderátorok a lehető legjobb tudásunkat adjuk ahhoz, hogy működőképes legyen a fórum. Ti választottatok minket erre a nem túl hálás feladatra, ezt ne feledjétek!
3. Mindenki emberből van, ergo hibázhat. Ha a moderátor nem elég körültekintő és bentmarad a moderálandó rész, mutass példát és ne a munkáját minősítsd, hanem járj élen azzal, hogy először Te igyekszel a saját hozzászólásodban a nem kívánt részek törlésével rendbetenni a dolgokat.
4. A moderátor nem büntetésvégrehajtó. Mindenkinek arra kell törekednie, hogy ne viselkedjen szabályzatellenesen és ne legyen szükség a moderátor munkájára.
5. A szabályzat betartására állandóan kérve van a tisztes társaság. Visszakeresve biztosan találni olyan hozzászólásokat, amik szintúgy sértik a szabályzatot. Ne ezek keresése legyen a cél, hanem tanulva a hibákból törekedjünk arra, hogy ne fordulhassanak elő hasonlóak a közeljövőben.
6. Mindezek ellenére bárki tehet jelentést az adminnak, ha kifogásolja a fórum, avagy moderátorainak működését. Függetlenként az esetet megvizsgálva mindenki biztos lehet abban, hogy a szabályzat elveit szem előtt tartva intézkedés történik a hasonló esetek elkerülése végett.
Moderálásra nem a visszamondogalódás a megoldás, mert az végső esetben kitiltást is vonhat maga után. Ha valaki nem ért egyet, a megfelelő fórumon adjon hangot ennek.    

Még egyszer nyomatékosan kérek mindenkit! Ezentúl politikamentesebb, faji, etnikai megkülönböztető jegyek nélküli hozzászólást tegyen csak közzé. A humor nem azt jelenti, hogy minden belefér. Mindent el lehet mesélni a szomszédnak, a barátnak, a munkatársnak, de más mindezt leírni egy nyilvános fórumba! Mások általi megítélésünk a saját magunk által kialakított képtől függ! Ez a mi bizonyítványunk és nem hiszem, hogy egyel jobb jegy kerül bele, ha ugyanaz folyik itt is, mint minden más helyen. Ettől nem leszünk népszerűbbek.
További jó fórumozást!
Én megigéjem jó kiszlány jeszek. Vigyorog Vigyorog.puszi Cápi
Naplózva

Zsuzsanna
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #654 Dátum: 2009. Február 12. - 14:07:11 »

A rendőr felesége elküldi a férjét a boltba:

- Hozzál margarint, és ha van tojás, akkor hozz tízet!

Hazajön a rendőr tíz margarinnal.

- Volt tojás!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #655 Dátum: 2009. Február 12. - 17:59:36 »

-Doktor úr, azt hiszem egy új szemüvegre lenne szükségem.
-Az biztos, mert ez egy hentesüzlet.


Két vak ló beszélget:
- Indulsz a holnapi versenyen?
- Nem látom semmi akadályát!


Egy férfi bekerül az elmegyógyintézetbe. Kérdi az orvos:
- Ön miért került ide?
- Mert elvesztettem a szemüvegem.
- És miért ide hozták?
- Miért, ide hozták?


A vadnyugati erődben egy őrszem szalad a parancsnok felé eszeveszetten kiabálva:
- Parancsnok, parancsnok! Jönnek az indiánok!
- És barátok vagy ellenségek?
- Szerintem barátok, mert együtt jönnek.


Nemrég új háziorvosom lett, akihez el is mentem egy kivizsgálásra.
A doki megállapította, hogy a koromhoz képest nagyon jó egészségi állapotban vagyok. Megkérdeztem tőle:
- Mit gondol, van esélyem, hogy 80 évig éljek?
- Iszik ön alkoholt, esetleg dohányzik?
- Nem, egyiket sem.
- És gyakran eszik nehéz ételeket, disznóhúst például?
- Nem, az előző orvosom mondta, hogy a vörös húsok nagyon egészségtelenek.
- Sokat tartózkodik a tűző napon, például golfozik, szörfözik?
- Nem.
- Talán gyorsan vezet, szerencsejátékokat játszik, vagy sokat szexel?
- Nem, egyiket sem.
- Akkor meg minek érdekli, meddig fog élni?



- Móricka, a te nagypapád mi volt?
- Tüdőbeteg.
- Jó, de mit csinált?
- Köhögött.
- Hisz abból nem lehet megélni...
- Tudom, bele is halt.



Bemegy a skót a vendéglőbe, sorra eszi a legjobb ételeket, majd szól a
pincérnek:
- Főúr, kérem! Kinek kell fizetni?
A pincér magától értetődő könnyedséggel:
- Hát nekem!
- Huh! - sóhajt fel a skót megkönnyebbülve - már azt hittem, nekem!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #656 Dátum: 2009. Február 12. - 21:14:17 »

-Doktor Úr! Segítsen a férjemen. Azt hiszi, hogy ő ló. Ez addig még rendben is volt még csak nyerített, meg zabot vacsorázott, de most már nagy a baj, mert sokszor hatalmasat rúg belém, már minden bordám bánja. tud segíteni?
-Azt hiszem igen. De előre szólok, hogy ez egy hosszú terápia lesz, és főleg nem olcsó. Meg tudná fizetni?
-Á, az igazán nem gond, ugyanis az utolsó három derbyt már ő nyerte!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #657 Dátum: 2009. Február 13. - 09:15:33 »

Rendőrviccek....remélem egyik rendős cartárs sem veszi magára! Vigyorog


Hazamegy a rendőr munkából, és kikormolja a kályhát.
Kimegy az udvarra és a vödör kormot magára önti.
Odamegy a felesége és megkérdezi:
- Mit csinálsz, te szerencsétlen?
- Te ebbe ne szólj bele, asszony! Apám azt mondta, hogy nagykoromban okos leszek!

Egy közlekedési rendőrt kiraknak egy elhagyatott útszakaszra, hogy mérje az autósok sebességét. Ott üldögél a kocsiban egész nap, de az a néhány véletlenül arra tévedő autó is betartja a sebességkorlátozást. Este azután végre jön egy autó, jócskán gyorsabban a megengedettnél.
A rendőr gyorsan bekapcsolja a villogót, a szirénát, és utánaindul. Megállítja, odalép a vezetőhöz és így kezdi a mondandóját:
- Hehe, magára vártam egész nap!
Mire az autós:
- Biztos úr, pedig jöttem amilyen gyorsan csak tudtam!

Rendőr egy reggel fekete karszalaggal jelentkezik szolgálatra az őrszobán. Részvétteli kollégáinak szipogva meséli, hogy az éjjel meghalt az anyja.
Másnap reggel megint bemegy dolgozni, de már a másik karján is fekete szalag van.
Mindenki szörnyülködve érdeklődik, hogy mi történt már megint, mire a rendőr nagy nehezen lekűzdi a zokogást, erőt vesz magán és meséli:
- Képzeljétek, este hívott az öcsém, és neki is meghalt az anyja...

Pistike 5 lapát kutya****ból kupacot épít a ház előtt. A postás rászól:
- Mit csinálsz Pistike?
- Postást.
Másnap, harmadnap ugyanez történik, a postás megunja és szól a rendőrnek, hogy szedje már rendbe Pistikét. A rendőr el is megy és probára teszi Pistikét:
- Na, mit építesz Pistike?
- Postást.
- Nem véletlenül rendőrt?
- ÁÁÁ!!! Ennyiből???

- Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén?
- Traffipax-al.
- És miért csak idősek látszanak rajta?
- Mert csak 60 felett fényképez.

A rendőr bemegy a hangszerárushoz:
- Kérem azt a fehér harmonikát és azt a piros szaxofont.
- Nézze, a poroltót viheti, de a radiátort gondolja meg még egyszer!

A rendőr fia áll a térkép előtt, és kérdezi az apját:
- Apu, hol van az Alpok?
Mire a rendőr:
- Kérdezd meg anyádat, ő rak el mindig mindent...

Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg járó motorral pöfögnek a kocsik.
Az ablakon keresztül lesi a rendőr, ahogy a sofőrök koccintanak.
- Hé! - Kiált oda. - Maguk mit isznak?
- Pertut.
- Az más! Mert ha pálinka lenne, most rögtön elvenném a jogosítványukat!

Két rendőr anyagi gondokkal küzd, ezért végső kétségbeesésükben elhatározzák, hogy kirabolnak egy bankot. Így is tesznek, két zsákot sikerül elrabolniuk. Egyikük fogja az egyik zsákot, másik a másikat, és különválnak.
A rablás után egy évvel ismét találkoznak.
- A te zsákodban mi volt? - kérdi az egyik.
- 40 millió forint. Vettem is rajta egy házat, meg egy új autót. És a tiédben?
- Öregem, nekem nagy pechem volt. Az enyémben csekkek voltak, úgyhogy kölcsönt kellett felvennem, hogy mindet be tudjam fizetni.

- Miért vágja a rendőr felesége a küszöbön a fát?
- He
- Mert a tuskó szolgálatba ment.

Közúti ellenőrzéskor igazoltatja a rendőr a jó tündért, aki így szól hozzá:
- Rendőr, a lelked mélyén jó ember vagy. Teljesítem három kívánságodat! Mit kérsz?
- Személyit, jogosítványt, forgalmi engedélyt!

Két rendőr barkóbázik:
- Személy?
- Igen.
- A biológiával kapcsolatba hozható?
- Igen.
- Fához köthető?
- Igen.
- Rákérdezek: Döbrögi?

Egy milliomos srác vesz egy Porschét. Kigurul a szalonból, megy hazafele, amikor egy 60-as táblánál lefényképezik 120-al. Kiballag elé egy csinos rendőrnő és megállítja. A srác lazán lehúzza az ablakot, kinéz:
- Mennyi?
- 10.000 forint.
- Gumival, vagy gumi nélkül?

A rendőr szomorúan sétál az utcán.
- Veled meg mi van? - kérdezi a barátja.
- A feleségemet kórházba vitték, valami gond van a méhével.
- És melyik osztályra került?
- Azt hiszem a méhészetre.

Két részeg verekszik a Lánchíd lábánál. Meglátja őket a rendőr és odakiáit:
- Mi folyik ott?
- A Duna!

Két rendőr elmegy az erdőbe, hogy karácsonyfát vágjanak maguknak. A térdig érő hóban gázolva órák hosszat keresik a megfelelő fenyőfát, de nem találják. A nap lenyugszik, feltámad a jeges szél, a távolban felvonyít valami állat.
Az egyik rendőr odafordul a másikhoz:
- Na, ebből nekem elegem van! A legközelebbi fát kivágjuk, akár fel van díszítve, akár nincs!

A rendőr már fél órája dobálja be a pénzt az italautomatába, és issza az italokat. Mögötte már áll a sor, hogy ők is inni akarnak. Az egyik megszólal:
- Hé álljon arrébb, mi is inni akarunk!
- Csönd! Amíg nyerek, addig játszom!!!

Nyolcadikosok lettek a rendőrgyerekek. Elhatározzák, hogy az évet osztálykirándulással kezdik. Már órák óta a pályaudvaron várakoznak, amikor végre megszólal az egyik:
- A következővel akkor is menjünk el, ha csak az első és a második osztály van ráírva...

Nemi erőszak ügyében ítélkeznek egy rendőr fölött.
- Nem értem - mondja a bíró -, hogy ha igaz, amit mond, hogy homoszexuális, miért támadta meg azt a szerencsétlen apácát?
- Hmm... Hátulról úgy tűnt, mintha Zorró lenne...

Két rendőr beszélget:
- Képzeld, mennyit változott a világ. Eddig nem is lehetett a vallásról beszélni, most meg a rádió bemondta a vatikáni időjárást is.
- Tényleg?
- Persze. Ma reggel a rádióban hallottam, hogy Pápa felett tiszta az ég.

Áll a rendőr a szülészeten a vajúdó felesége ágyánál, látja mennyire szenved az asszony, erre mondja neki:
- Drágám, ha ennyire fáj, akkor inkább hagyjuk az egészet!

Vízirendőröknél sorozás van, néhány újonc eljut a gyakorlati feladatokig. A főtörzs odaállítja az első jelöltet az úszómedence széléhez, és utasítja:
- Na, Kovács jelölt! Most azonnal ússzon le kétszáz métert!
Mire az:
- Na de főtörzs! Hát ez a medence nincs is olyan mély!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #658 Dátum: 2009. Február 13. - 12:06:27 »

Van szőke cartársnőnk?  Vigyorog

Egy autó veszettül cikázik az úton. A rendőr nagy nehezen megállítja. Kiszáll belőle egy szőke nő.
- Mit művel maga, hogy lehet így vezetni?
- Nem tehetek róla, hirtelen elémugrott egy fenyőfa, kikerültem balról, erre jobbról is odatermett egy, azt is ki kellett kerülnöm...
- Asszonyom, szerintem inkább vegye le azt az illatosítót...
 
A moziban épp elkezdődik a film, amikor a sor közepén egy szőke nő feláll, és sűrű bocsánatkérések közepette elkezd kievickélni a sorból. Az egyik néző megkérdi tőle:
- Mi az, miért megy ki, most kezdődik a film!
- Mert pont az előbb mondták be, hogy kapcsoljuk ki a mobiltelefonokat, én meg az enyémet kint hagytam a kocsiban.
 
Két szőke nő utazik a buszon, ahol párás az ablak. Az egyik nő két pontot rajzol az ablakra és azt mondja:
- Itt fogok kinézni.
Mire a másik letörli a két pontot:
- Te itt nem nézel ki!
 
- Mire vár a szőke nő a piramis lábánál?
- He
- Hogy elinduljon a mozgólépcső!
 
A szőke nő bemegy a boltba:
- Fél kiló túrót kérek!
- Szőkéket nem szolgálunk ki!
Másnap a szőke visszatér, de most már barnára festett hajjal.
- Fél kiló túrót kérek!
- Szőkéket nem szolgálunk ki! - hangzott ismét a válasz.
Harmadnap szintén ez történt, szőke most már feketére festve ment be a boltba, de az eladó válasza ismét ugyanaz volt.
- Mondja, miért nem hajlandó kiszolgálni?
- Mert ez egy Media Markt szaküzlet.
 
Bemegy a szőke nő egy Suzuki kereskedésbe.
Megnéz egy kis Suzukit, látja hogy az elején egy S betű van.
Megnéz egy nagyobbat, még nagyobbat, azokon is látja az S betűt. Végül megnézi a legnagyobb Suzukit, azon is rajta van az elején az S betű. Odamegy a Suzuki kereskedőhöz és megkérdezi tőle:
- Ez a sok kocsi itt mind szép és jó, de nincs valamelyik M-es méretben?
 
Két szöszi beszélget:
- Mit csinálsz?
- Hajat mosok!
- De víz nélkül?
- Persze, mert az van ráírva a samponra, hogy "Száraz hajra!"
 
- Hogyan lehet leszedni a fél karral logó szőke nőt a fáról?
- Integetsz neki!
 
Egy szőke, egy fekete, és egy vörös nő állnak egy omlófélben levő sziklán. Otterem a jótündér, és felajánlja nekik, hogy madárrá tudja változtatni őket, hogy elrepülhessenek innen. Mondjátok, milyen madárrá változtassalak benneteket?
A fekete nő gondolkozik, majd kinyögi:
- Én sas akarok lenni! Az olyan energikus, és csodás! Átváltozik, és elrepül.
A vörös nő is gondolkozik, majd azt mondja:
- Én sirály akarok lenni, mert az olyan király! Olyan szép fehér, meg minden. - Sirállyá változik, és tovaszáll.
A szőke nő gondolkodik... gondolkodik... majd megszólal:
- Én Pingvin akarok lenni, mert az olyan cuki!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #659 Dátum: 2009. Február 15. - 13:29:07 »

A házaspár jelmezbálba készülődik, de a feleségnek megfájdul a feje.
Az asszony lefekszik, a férje pedig elindul egyedül a buliba. Egy óra múlva a nő felébred, a fejfájásnak híre-hamva sincsen. Gondolja, a
férje után megy és megnézi, mit csinál a férfi nélküle. A buliban aztán látja, hogy a férj csinosabbnál csinosabb nőkkel táncol,
simogatja őket, néha egy puszi is elcsattan, szóval, jól érzi magát. A feleség kitalálja, hogy próbára teszi a férjét. Mivel a férfi nem
számít rá , hogy ő is itt van, meg a jelmezt sem ismeri fel, így hát odamegy hozzá, táncolni kezd vele. A férfi érezhetően izgalomba jön, a
nő pedig addig hergeli, míg mindketten félrevonulnak egy sötét, üres szobába, ahol hatalmasat szeretkeznek. Ezután a feleség hazamegy, visszafekszik az ágyába és várja a férjét. A férfi hazaér, a felesége egyből nekiesik:
- Na, milyen volt a buli?
- Á, ne is kérdezd ! Egyedül nem sok értelme volt elmennem. Ezért aztán a haverokkal félrevonultunk és kártyáztunk egész éjszaka. De
biztos jó buli volt, mert az a fickó, akinek kölcsönadtam a jelmezem, nagyon jókedvűnek látszott.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 88   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!