Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 22:36:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 88   Le
 
Szerző Téma: Autós Humor  (Megtekintve 172264 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #615 Dátum: 2009. Január 09. - 19:07:33 »

Köszönöm Cápa! Ez jól esett! Majd a minitalin megünnepeljük, hogy kiálltál mellettem! Kacsint Vigyorog Vagy csak Te is ugrattál, mint lassan mindenki? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #616 Dátum: 2009. Január 12. - 09:06:48 »

 
Angliában egy csavargó bekopog a "GYÖRGY ÉS A SÁRKÁNY" nevű fogadóba. Egy nő nyit ajtót, akitől megkérdi:
 - Nem adna valami ennivalót?
 - Nem. - mondja a nő és becsapja az ajtót.
 A férfi ismét bekopog, s mikor újra meglátja a nőt, azt kérdi:
 - Nem beszélhetnék most inkább Györggyel?
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #617 Dátum: 2009. Január 12. - 09:34:41 »

Repülőgépen:
 
1. Vegyük elő a laptopunkat!
2. Nyissuk ki lassan és az erőltetett nyugalom arckifejezésével...
3. kapcsoljuk be.
4. Bizonyosodjunk meg, hogy a mellettünk ülő marha a képernyőnket bámulja.
5. Indítsuk el a kedvenc böngésző programunkat.
6. Csukjuk be a szemünket vagy nézzünk ki az égre, halkan mormolva valamit.
7. Mély lélegzetvétellel hívjuk be ezt a címet.


http://www.thecleverest.com/countdown.swf



8. Nézzük meg a szomszédok arcát!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #618 Dátum: 2009. Január 13. - 12:40:20 »

Apa!

Neked miért nincs fekete diplomatatáskád?
Meg lyukacsos atlétád, meg szőrös kormányod? Meg miért nem vezetsz elmebeteg módjára (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!)
Nem is vagy igazi buszsofőr?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #619 Dátum: 2009. Január 13. - 14:26:14 »

Apa!

Neked miért nincs fekete diplomatatáskád?
Meg lyukacsos atlétád, meg szőrös kormányod? Meg miért nem vezetsz elmebeteg módjára (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!)
Nem is vagy igazi buszsofőr?
Kakukk- tojásnak vagyok beépítve! Jani majd jön leellenőrizni, hogy hány pont illik rám? He Kettőt már megelőlegezett. Te hányat adsz? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #620 Dátum: 2009. Január 14. - 13:05:23 »

Giovanni! Nem a viccek ellen beszéltem, csak a bántóak ellen, nem a szellemes "görbe tükrökhöz" valókhoz.
Jani! Brávó! Csak azt kérdezem, hogy ezt ollóztad, netán tapasztaltad, vagy Te találtad ki? He Na ezekben volt görbe tükrös bőven!Csak azt nem tudom, hogy ezt minden nap, minden menetében kötelező használni, vagy lehet hangulat függő is, mikor melyiket dobja be az ember, nehogy kiismerjék?
Jani! Most már én szeretném, ha jönnél velem legalább egy kört, hogy bemutassam mit tudok ezekből hasznosítani! Veled jobb lenne bármelyik! Kacsint Vigyorog
A 25-ös és a 30-as rád illik. Vigyorog
Kedves Jani Barátom! Ezt nem értem! Miért pont ez a kettő? He A többi miért nem? He Azt hittem többet kinézel belőlem! Kacsint
A többihez kén mennem veled egy kört. Vigyorog
Velem is bárki jöhet egy kört!
Legalább 5000 Ft-osat!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #621 Dátum: 2009. Január 14. - 13:50:55 »

Giovanni! Nem a viccek ellen beszéltem, csak a bántóak ellen, nem a szellemes "görbe tükrökhöz" valókhoz.
Jani! Brávó! Csak azt kérdezem, hogy ezt ollóztad, netán tapasztaltad, vagy Te találtad ki? He Na ezekben volt görbe tükrös bőven!Csak azt nem tudom, hogy ezt minden nap, minden menetében kötelező használni, vagy lehet hangulat függő is, mikor melyiket dobja be az ember, nehogy kiismerjék?
Jani! Most már én szeretném, ha jönnél velem legalább egy kört, hogy bemutassam mit tudok ezekből hasznosítani! Veled jobb lenne bármelyik! Kacsint Vigyorog
A 25-ös és a 30-as rád illik. Vigyorog
Kedves Jani Barátom! Ezt nem értem! Miért pont ez a kettő? He A többi miért nem? He Azt hittem többet kinézel belőlem! Kacsint
A többihez kén mennem veled egy kört. Vigyorog
Velem is bárki jöhet egy kört!
Legalább 5000 Ft-osat!  Vigyorog Vigyorog
Stocz! Nem vagy veszélyes rám nézve, én ennyiért az egész klubtagságot elviszem! De legalább az aktív tagokat, biztosan! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #622 Dátum: 2009. Január 15. - 09:47:48 »

Giovanni! Nem a viccek ellen beszéltem, csak a bántóak ellen, nem a szellemes "görbe tükrökhöz" valókhoz.
Jani! Brávó! Csak azt kérdezem, hogy ezt ollóztad, netán tapasztaltad, vagy Te találtad ki? He Na ezekben volt görbe tükrös bőven!Csak azt nem tudom, hogy ezt minden nap, minden menetében kötelező használni, vagy lehet hangulat függő is, mikor melyiket dobja be az ember, nehogy kiismerjék?
Jani! Most már én szeretném, ha jönnél velem legalább egy kört, hogy bemutassam mit tudok ezekből hasznosítani! Veled jobb lenne bármelyik! Kacsint Vigyorog
A 25-ös és a 30-as rád illik. Vigyorog
Kedves Jani Barátom! Ezt nem értem! Miért pont ez a kettő? He A többi miért nem? He Azt hittem többet kinézel belőlem! Kacsint
A többihez kén mennem veled egy kört. Vigyorog
Velem is bárki jöhet egy kört!
Legalább 5000 Ft-osat!  Vigyorog Vigyorog
Stocz! Nem vagy veszélyes rám nézve, én ennyiért az egész klubtagságot elviszem! De legalább az aktív tagokat, biztosan! Kacsint Vigyorog
Hát, igen.
De ne felejtsük el a pénz útját:utas->én->Főv. Önkormányzat(pl. droszt adó, amiért egy nagy SEMMIT kapunk  )->BKV.
Majd ha megfordul a pénz útja, akkor mehetünk ingyen.
Addig sajna nem (bár a családodban volt erre is példa  Vigyorog).
És nem védekezés képen (csak mert igen érzékenyen érint a dolog):
1: én nem dolgozhatom 20 éves eszközzel
2: még egy évessel sem, ha olyan esztétikai/műszaki állapotban van, mint a buszok egy jó része
3: a BKV minden évben emelhet, a taxik tarifáját a főváros 8(!) éve nem hajlandó felemelni (mert ez nagyon rosszul érintené a lakosságot! A gáz, víz, fűtés stb. az nem)

És még tudnám sorolni.
Persze nem rád haragszom. Csak úgy kijött belőlem.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #623 Dátum: 2009. Január 15. - 10:52:35 »

Droszt adó???
Ez ugye vicc, mert hogy a humor topikban olvasom...
Amúgy én néha szívesen igénybe venném a szolgáltatásod, de Te mesélted, hogy név / szám szerint nem kérhetek sofőrt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #624 Dátum: 2009. Január 15. - 11:08:49 »

Droszt adó???
Ez ugye vicc, mert hogy a humor topikban olvasom...
Amúgy én néha szívesen igénybe venném a szolgáltatásod, de Te mesélted, hogy név / szám szerint nem kérhetek sofőrt.
Pedig hipp- hopp ott teremne, hogy visszavigyen a szállodádba, amikor eltévedtél. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Mert Ő a legjobb taxis! Vigyorog Kata is megerősíti ezt! Kacsint Vigyorog
Akkor ne a City Taxi hívását intézd, hívd őt a mobilján! Kacsint Stocz! Útlevél, vizum, és rengeteg pénz legyen mindig Nálad, ha hívna a Kapitány! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #625 Dátum: 2009. Január 15. - 17:45:31 »

Akkor ne a City Taxi hívását intézd, hívd őt a mobilján! Kacsint Stocz! Útlevél, vizum, és rengeteg pénz legyen mindig Nálad, ha hívna a Kapitány! Kacsint Vigyorog

Na! Így már visszatértünk a topic mondanivalójához! Vigyorog
Hoppá! Ezzel meg én tértem el!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #626 Dátum: 2009. Január 16. - 16:45:34 »

Barátaimmal beszélgettünk, amikor egyszer csak valaki kijelentette, hogy olvasta valamelyik újságban, hogy a sör női hormonokat tartalmaz. Elhatároztuk, hogy ezt az állítást tanulmányozni fogjuk, s így - természetesen kizárólag tudományos célokból - megittunk fejenként húsz üveg sört.
Tanulmányi munkánk eredménye húsz sör után:
- rengeteg hülyeséget dumáltunk össze,
- nehezen, de főleg rosszul vezettük gépkocsinkat,
- nem gondolkoztunk logikusan,
- egyikünk sem volt hajlandó elismerni, hogy téved, amikor teljesen egyértelmű volt a tévedésünk,
- minden öt percben pisilni mentünk, természetesen együtt
Ezek után egyetértettünk abban, hogy kutatásunk bebizonyította, az újságcikk pontos és a sörben valóban női hormonok vannak...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #627 Dátum: 2009. Január 25. - 18:39:14 »

Ölni tudnék egy Béke Nobel-díjért!

Ha két hideg, esős nap után végre ragyogó napsütésre ébredsz, akkor biztosan hétfő van.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

Jézus, ki vagy a mennyekben, én is kivagyok itt a földön!

Ha a munkavégzés olyan egészséges, miért nem a betegekkel csináltatják?

Igaz, hogy a kemény munka még nem ölt meg senkit, de hát miért kockáztasson az ember ?

Andersen meghalt... Mese nincs...

Ha nem mész el mások temetésére, ők sem mennek el a tiédre.

Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Káma Szútra pedig megmagyarázza, hogyan.

Az italt elhagyni jó dolog... sokkal rosszabb viszont, ha már nem emlékszel, hol hagytad el.

Ha jobban néznék ki, kiesnék az ablakon.

Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor jut eszükbe a sör is.

Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai.

Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.

Egyetlen atombomba tönkreteheti az egész napodat.

Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod, mikor végeztél.

Azt hiszem felkötöm magam. Persze csak ha minden kötél szakad.

Utálom a sört. Ott pusztítom, ahol érem.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tűnés a járdáról!

Hölgyeim! Ha már megkedvelték a koffeinmentes kávét és teát, a cukormentes kólát, a nikotinmentes cigarettát, miért nem kedvelik az impotenseket?

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű.

Egyszer elvesztem, és megkérdeztem egy rendőrt: "segítene megkeresni a szüleimet?" Mire a rendőr: "Nem is tudom, annyi helyre bújhattak..." 

Egy tetőablakot csináltattam a lakásomban. A felettem lakók erre dühösek lettek.

Fiatalabb koromban utáltam esküvőkre járni. Állandóan jöttek a nagynénik, nagymamák és más vénasszonyok, böködtek az ujjukkal és hülyén vigyorogva azt mondogatták: "Na, lehet, hogy te leszel a következő!" Azóta szoktak csak le róla, mióta én is ugyanezt csinálom velük - a temetéseken...

Én kértem a jeget, de ez azért nevetséges! (a Titanic egyik utasa)

A nejem szerint túl kíváncsi vagyok. Legalábbis folyton erről írogat a naplójában.

Melyik a nemdohányzó mentőcsónak?

Már majdnem megvettem a "Pozitív gondolkodás előnyei" című könyvet, de aztán arra gondoltam, ugyan mire lenne ez jó?

Belegondoltál már, milyen lenne a világ férfiak nélkül? Nem lenne bűnözés és egy csomó boldog, kövér nő szaladgálna az utakon!

A múltkor megkérdezték tőlem, mit kérek a 87-ik születésnapomra. Azt mondtam: egy apasági pert.

Mondd neki, hogy kurva elfoglalt vagyok - vagy fordítva.

Csak a hangom miatt nem lettem énekes.

Teljesen mentes vagyok mindenféle előítélettől. Mindenkit egyformán utálok.

A rasszizmus mindenütt jelen van... A zongora fekete billentyűi rövidebbek!

Nem aggódom az adósságom miatt. Elég nagy ahhoz, hogy tudjon magára vigyázni.

A feleségem anyja gyakran mondogatja, hogy nőies vagyok. Nem zavar, mert hozzá képest tényleg.

A tizedik sörömet iszom, mert összevesztem a feleségemmel. Hihetetlen, mibe kerül ez a nő...

Arra a fickóra emlékeztet, aki megölte a szüleit, ítélethirdetés előtt pedig kegyelemért folyamodott arra hivatkozva, hogy árva.

A nők szeretik az egyszerű dolgokat az életben, így a férfiakat is.

Sikeres férfi az, aki többet keres, mint amennyit a felesége el tud költeni. Sikeres nő az, aki talál ilyen férfit.

Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel.

A feleségemmel mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol valamit.

Csak a szülői értekezleten tudtam meg, hogy nincs is gyerekem.

Gyerekkorom óta rajongok Michael Jacksonért. Igaz, gyerekkoromban még ő is rajongott értem.

Egy papban és a karácsonyfában az a közös, hogy a golyók csak dekorációk.

Kurvára megy a pénz! - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más hangsúllyal.

Nem tudom mit kezdenék a feleségem nélkül. De akkor is olyan jó rágondolni.

Fiatalabb koromban 4 hajlékony tagom volt és 1 merev. Ma négy merev és egy hajlékony tagom van.

Amikor megszülettem, az orvos kijött a váróterembe és így szólt apámhoz: "Mindent megtettünk, amit tudtunk, de mégis kinyomta magát."

Öregapám az Észak - Dél elleni háborúban a Nyugatért harcolt.

Az egyetlen, amit kérek egy esély, hogy megbizonyosodhassak arról: a pénz nem boldogít.

Sosem hittem a Télapóban, mert tudtam, hogy egy fehér fickó, sötétedés után sosem merészkedik a mi utcánkba
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #628 Dátum: 2009. Január 26. - 16:09:02 »

Droszt adó???
Ez ugye vicc, mert hogy a humor topikban olvasom...
Sajnos nem az.
Amúgy én néha szívesen igénybe venném a szolgáltatásod, de Te mesélted, hogy név / szám szerint nem kérhetek sofőrt.
Ahogy Gidy is írta. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #629 Dátum: 2009. Január 28. - 17:51:00 »

Droszt adó???
Ez ugye vicc, mert hogy a humor topikban olvasom...
Sajnos nem az.
Amúgy én néha szívesen igénybe venném a szolgáltatásod, de Te mesélted, hogy név / szám szerint nem kérhetek sofőrt.
Ahogy Gidy is írta. Kacsint
Sóhaj. Ha tudnám. Mert elhánytam valamerre. Meg többnyire nappal pihensz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 88   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!