Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 22:32:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Le
 
Szerző Téma: Kiegészítő felszerelés, alkatrész  (Megtekintve 143360 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #390 Dátum: 2013. Március 21. - 10:18:09 »

5990 Ft-ért lehet LED kijelzős 4 érzékelős tolatóradart venni a Damjanich utcában, olvastam a Tesz- vesz hirdetésben. Akit érdekelne, keressen meg, hogy pontosítsam a lehetőséget. Nem az én üzletem! Nekünk nagyon bevált a szerkezet. Igaz Stocz, Cap, LadLac? Ajánlom mindenkinek, megéri az árát, és hamar "megtérülhet".
Tényleg jó cucc. Olcsóbb mint egy esetleges lökös fényezés...
Így igaz, és LadLac Mester jutányos áron be is szereli, ha valaki nem bízik magában. Jól írtam, barátom? Továbbá ablakmosó csőcserét is vállal, hasonló módon. Baráti áron, kitűnő munkát végez, miközben egyben minitali is zajlik, beszélgetéssel.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #391 Dátum: 2013. Március 23. - 02:37:02 »

5990 Ft-ért lehet LED kijelzős 4 érzékelős tolatóradart venni a Damjanich utcában, olvastam a Tesz- vesz hirdetésben. Akit érdekelne, keressen meg, hogy pontosítsam a lehetőséget. Nem az én üzletem! Nekünk nagyon bevált a szerkezet. Igaz Stocz, Cap, LadLac? Ajánlom mindenkinek, megéri az árát, és hamar "megtérülhet".
Tényleg jó cucc. Olcsóbb mint egy esetleges lökös fényezés...
Én ugye nem vagyok releváns, mivel munkakörileg radarfixált lennék. Vigyorog

Ladlac! Ne építsünk be előre is? Hadd guvadjon a prémiumosok szeme!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #392 Dátum: 2013. Március 24. - 12:44:58 »

Keresek biztonsági öv terelő kütyüt, amelyik a kis magzatokat "kikerüli", ha bekötik magukat az övvel az autóban. Kata, és Klári babát, illetve babákat vár. Ha volna valakinek, és átadná, megköszönnénk. Priviben, vagy itt várom a válaszokat. Köszi.

Köszönettel  Wereséktől, már kölcsön is kaptuk, a klubtag kismama már használja is.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 02. - 12:56:54 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #393 Dátum: 2013. Május 02. - 12:55:14 »

Megrendeltem, megjött, de kiderült, hogy nincs rá szükség, mert a FIAT-ban gyárilag van bent, ezért most felkínálom megvételre a kütyüt, beszerzési áron.
Eladó 1 db. automata ablakfelhúzó modul, ami záráskor felhúzza a négy ablakot, és plusz, ha van tetőablakot is becsukja. Működik a központi zárral, kulcsos, és távirányítós zárásnál is. Nekem is ilyen működik a Lacettimben. Akit érdekel, hívjon, vagy írjon privit. Ára: 5000 Ft. Bontatlan csomagolásban, elaktrónikával, bekötő vezetékekkel, biztosítékkal, bekötési rajzzal, Thunder Window Closer WL 001.

Elkelt! Az első jelentkező az új tulaja a kütyünek.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 02. - 15:33:14 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #394 Dátum: 2013. Május 02. - 14:53:14 »

Megrendeltem, megjött, de kiderült, hogy nincs rá szükség, mert a FIAT-ban gyárilag van bent, ezért most felkínálom megvételre a kütyüt, beszerzési áron.
Eladó 1 db. automata ablakfelhúzó modul, ami záráskor felhúzza a négy ablakot, és plusz, ha van tetőablakot is becsukja. Működik a központi zárral, kulcsos, és távirányítós zárásnál is. Nekem is ilyen működik a Lacettimben. Akit érdekel, hívjon, vagy írjon privit. Ára: 5000 Ft. Bontatlan csomagolásban, elaktrónikával, bekötő vezetékekkel, biztosítékkal, bekötési rajzzal, Thunder Window Closer WL 001.
privi ment
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #395 Dátum: 2013. Május 13. - 12:44:57 »

Cartársak!
Adminisztrációs hiba miatt duplán lett megrendelve az autós kamera, 8 GB-s kártyával. Az egyik már át is lett véve. A másikat meg a héten lehet átvenni. Ha valakinek kellene, akkor szívesen átadnám beszerzési áron (12 ezresért), de akár még ma is. Szóval jelentkezzen, akinek jól jönne, most, bátran. Hívjatok, vagy írjatok!

Hivatalos neve: autós útvonal rögzítő kamera HD minőségű videóval, adott esetben bizonyító erejű a felvétel esemény után. Teljes tartozékkal, bontatlan csomagban.

http://www.grando.hu/autos-utvonalrogzito-kamera-hd-minoseg-ajandek-8gb-sd-kartya-1550695203
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 13. - 12:55:02 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #396 Dátum: 2013. Május 13. - 15:49:52 »

GPS adatokat is rögzít, vagy az nincs benne? (ára alapján)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #397 Dátum: 2013. Május 24. - 14:15:05 »


Vettem egy szőnyeggarnitúrát 1 + 1 akcióban. Amennyiben valakinek kellene ilyen, sürgősen jellezze itt, vagy privátban.
Az ára így 4500 Ft + 750 Ft (kiszállítás fele) -ra adódna.

Egyébként a 4 és 5 ajtós szőnyeggarnitúrája megegyezik?  He
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #398 Dátum: 2013. Május 24. - 14:34:25 »


Vettem egy szőnyeggarnitúrát 1 + 1 akcióban. Amennyiben valakinek kellene ilyen, sürgősen jellezze itt, vagy privátban.
Az ára így 4500 Ft + 750 Ft (kiszállítás fele) -ra adódna.

Egyébként a 4 és 5 ajtós szőnyeggarnitúrája megegyezik?  He

sőt még a kombié is
Naplózva

70/4334431
marci53
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #399 Dátum: 2013. Május 24. - 22:29:51 »

Márkatársak!
Van egy eladó: javított, festésre előkészített hátsó löklapom. Ötajtós lacettire való.
Egy kis suzukis a kereszteződésben hátulról belém koccant, - a löklap berepedt. A biztosítós (ismerős) cserére vette, így nekem az újat szerelték fel. A régit meg a műhelyes melegítővel átjáratta, az magától visszaugrott a helyére. Belűlről meghegesztette, kívűlről alapozóval festésre előkészítette és most 11 ezerért eladnám.   
(30/ 313-8660 Békés megyéből)
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #400 Dátum: 2013. Május 25. - 07:25:40 »

Megrendeltem, megjött, de kiderült, hogy nincs rá szükség, mert a FIAT-ban gyárilag van bent, ezért most felkínálom megvételre a kütyüt, beszerzési áron.
Eladó 1 db. automata ablakfelhúzó modul, ami záráskor felhúzza a négy ablakot, és plusz, ha van tetőablakot is becsukja. Működik a központi zárral, kulcsos, és távirányítós zárásnál is. Nekem is ilyen működik a Lacettimben. Akit érdekel, hívjon, vagy írjon privit. Ára: 5000 Ft. Bontatlan csomagolásban, elaktrónikával, bekötő vezetékekkel, biztosítékkal, bekötési rajzzal, Thunder Window Closer WL 001.

Elkelt! Az első jelentkező az új tulaja a kütyünek.
Megkérdezhetem honnan vetted?

Üdv,
Yeti
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #401 Dátum: 2013. Május 25. - 08:31:44 »

ez fura, mert a biztosítós minden cserére váró alkatrésznél a sérültet kettéfűrészelteti.....elvileg
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #402 Dátum: 2013. Május 25. - 14:56:17 »

ez fura, mert a biztosítós minden cserére váró alkatrésznél a sérültet kettéfűrészelteti.....elvileg
Jobb helyen beleflexeztetnek, de lehet javíthatóan is rombolni...  Kacsint Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #403 Dátum: 2013. Június 02. - 12:58:28 »

Nem érdekel vkit egy komplett (nem légzsákos) ülésgarnitúra? Megkímélt és szép állapotú, 5 ajtósba való. Szivacsok rendben vannak!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #404 Dátum: 2013. Június 02. - 13:26:31 »

Nem érdekel vkit egy komplett (nem légzsákos) ülésgarnitúra? Megkímélt és szép állapotú, 5 ajtósba való. Szivacsok rendben vannak!
Lecserélted franciaágyra?  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!