Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 18:21:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Le
 
Szerző Téma: Kiegészítő felszerelés, alkatrész  (Megtekintve 143261 alkalommal)
apa123
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #105 Dátum: 2008. Július 08. - 17:47:54 »

Üdv Mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem.Vásárolni szeretnék egy tetőcsomagtartót a Lacsira (5 ajtós HB),de nem tudom milyen típust érdemes megvenni.Az árak között is elég nagy a szórás.Hol lehet a legolcsóbban vásárolni?Sokat segítene ha valaki le tudná fényképezni,hogy néz ki a csomagtartó rögzítése.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #106 Dátum: 2008. Július 08. - 18:00:45 »

Szia Apa123! Üdv itt a csapatban! Vigyorog Kérdésedre irtam privátot. Ezen kívül nézd meg a következőket: (www. csomagtarto.hu továbbá: www.thule.hu más: van még a Jász utcában a Gombos féle csomagtartós, és Zuglóban is van egy, de most nem ugrik be az utca neve. A goggleban megtalálod, ha rákeresel a tetőcsomagtartókra. Remélem segítettem! Sok szerencsét a vásárláshoz! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #107 Dátum: 2008. Július 08. - 18:20:30 »

Üdv Mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem.Vásárolni szeretnék egy tetőcsomagtartót a Lacsira (5 ajtós HB),de nem tudom milyen típust érdemes megvenni.Az árak között is elég nagy a szórás.Hol lehet a legolcsóbban vásárolni?Sokat segítene ha valaki le tudná fényképezni,hogy néz ki a csomagtartó rögzítése.
Az olasz Cam így néz ki. Gidy a többi infóval ellátott.. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2008. Július 08. - 18:21:06 »

egyben..
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
apa123
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #109 Dátum: 2008. Július 08. - 19:00:52 »

Köszönöm a segítséget Cartársak.
Sajnos a Bp-i üzletek rajtam nem segítenek (Miskolc-ról messze van).
Nézegettem a Tesco-ban,OBI-ban és a Cora-bal kapható tartókat,de egyedül a Cora-ban
láttam ráírva a Mi autónk típusát,igaz ott is egy utólag felragasztott cimkén.(9900 csak a 4 talp+4500 a 2 rúd)
2 hét múlva megyünk nyaralni,addig be kellene szereznem a tartót.
Szerettem volna bérelni egy tetőboxot is,de megláttam a Cora-ban 16e pénzért egy 320 l-est.
Nagy butaság volt megvenni szerintetek?Mennyire lehet jó ennyi pénzért?
A kölcsönzés majdnem ennyi lett volna.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #110 Dátum: 2008. Július 08. - 19:10:41 »

Köszönöm a segítséget Cartársak.
Sajnos a Bp-i üzletek rajtam nem segítenek (Miskolc-ról messze van).
Nézegettem a Tesco-ban,OBI-ban és a Cora-bal kapható tartókat,de egyedül a Cora-ban
láttam ráírva a Mi autónk típusát,igaz ott is egy utólag felragasztott cimkén.(9900 csak a 4 talp+4500 a 2 rúd)
2 hét múlva megyünk nyaralni,addig be kellene szereznem a tartót.
Szerettem volna bérelni egy tetőboxot is,de megláttam a Cora-ban 16e pénzért egy 320 l-est.
Nagy butaság volt megvenni szerintetek?Mennyire lehet jó ennyi pénzért?
A kölcsönzés majdnem ennyi lett volna.

Gyere el a veszprémi találkozóra és kölcsönadom az enyémet!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #111 Dátum: 2008. Július 08. - 19:51:08 »

Köszönöm a segítséget Cartársak.
Sajnos a Bp-i üzletek rajtam nem segítenek (Miskolc-ról messze van).
Nézegettem a Tesco-ban,OBI-ban és a Cora-bal kapható tartókat,de egyedül a Cora-ban
láttam ráírva a Mi autónk típusát,igaz ott is egy utólag felragasztott cimkén.(9900 csak a 4 talp+4500 a 2 rúd)
2 hét múlva megyünk nyaralni,addig be kellene szereznem a tartót.
Szerettem volna bérelni egy tetőboxot is,de megláttam a Cora-ban 16e pénzért egy 320 l-est.
Nagy butaság volt megvenni szerintetek?Mennyire lehet jó ennyi pénzért?
A kölcsönzés majdnem ennyi lett volna.

Én a madarasban vettem (asszem 17eFt-ért és olasz az is) a boxot, az alá kellett a tartó (15eFt volt). Nem bántam meg, szépen viselkedett tavaly a nyaraláson. Idén is használni fogjuk és ennél többet évente egy heti használatért nem is adtam volna érte.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #112 Dátum: 2008. Július 25. - 21:33:43 »

Ha esetleg valakit komolyabban érdekelne mi majd valszeg többször fogunk rendelni innen mert jók az árak.

Nézzetek szét mert rengeteg érdekesség van ezen az oldalon:
http://www.chinavasion.com/



50000Ft nem is drága, igaz kínai és nincs gari, de akkor is olcsó.

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/touch-screen-65inch-tft-lcd-2din-parking-system/
Naplózva


LPG
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #113 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 18:20:39 »

Üdv mindenkinek!

Eladó 1 db melange beige színű minimális hibás (rendszámtartó csavarok szakadtak ki) 5 ajtós lacsi első lökhárítója. Akit érdekel jelezzen bátran.
Naplózva
Winders
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #114 Dátum: 2008. November 10. - 16:19:38 »

Kartámasz eladó! ARMSTER, négyfunkciós Lacetti (2004-től) típushoz, új, dobozában. Bolti ára 17.280,-Ft.
Ára: 15.490,-Ft, ingyen postázom. Ha érdekel valakit. Személyesen Budapesten (XIV-XV-XVI) átvehető.
e-mail: winders@vodafone.hu
Mobil: 20/369-8107
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #115 Dátum: 2008. November 30. - 09:48:33 »

Úgy tűnik elkezdték itthon is árulni a gyári kiegészítőket, csak épen képeket nem raktak fel, hogy hogyan is néznek ki.
http://www.chevrolet.hu/tartozekok-es-szolgaltatasok/tartozekok-es-szolgaltatasok-tartozekok-attekintes-attekintes.html

Én találtam egyet, http://www.chevrolet.de/images/pdf/zubehoer/Zubehoer_Nubira.pdf
kettő. http://www.chevrolet.de/images/pdf/zubehoer/Zubehoer_Lacetti.pdf
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #116 Dátum: 2008. November 30. - 11:34:25 »

Az általad talált katalógusokat már láttuk. De talán mozdul valami, ha árusítják! Mondjuk már éppen kifutóban vannak ezek tőlünk nyugatabbra, úgyhogy lehet, hogy Ebay-en már tized ennyiért találni ezeket. Kacsint
Cikkszám egyeztetéssel át lehet hidalni a képhiányt. Sajnos ami engem érdekelne, az pont nincs...Lacetti feliratos küszöb.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #117 Dátum: 2008. November 30. - 12:04:15 »

Az általad talált katalógusokat már láttuk. De talán mozdul valami, ha árusítják! Mondjuk már éppen kifutóban vannak ezek tőlünk nyugatabbra, úgyhogy lehet, hogy Ebay-en már tized ennyiért találni ezeket. Kacsint
Cikkszám egyeztetéssel át lehet hidalni a képhiányt. Sajnos ami engem érdekelne, az pont nincs...Lacetti feliratos küszöb.

Igen a képeket már láttuk, de a magyarországi árakat eddig nem tudtuk. Talán jobb is. Kacsint
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #118 Dátum: 2008. November 30. - 15:56:38 »

Itt is költhetünk egy-két hülyeségre:
http://www.conrad.hu/
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #119 Dátum: 2008. November 30. - 17:43:10 »

Itt is költhetünk egy-két hülyeségre:
http://www.conrad.hu/
Innen van a repcsiszett.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!