Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 06:43:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 103   Le
 
Szerző Téma: Torpanás és EGR szelep  (Megtekintve 549107 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #885 Dátum: 2009. December 23. - 11:27:49 »

Sziasztok! A tegnapi nap levelet írtam a chevi magyarországnak, ahol kifejtettem hogy nagyon zabos vagyok, mert ha ugyanolyan szelepeket raktak be, mint ami hibásan működött, akkor végül is mi volt a céljuk?  Én azt írtam, hogy a garanciaidő lejáratát megvárni, ugyanis a szelepcserém óta már kétszer módosították a szelepeket, de erről még nem is informáltak. Majd annyiban maradtunk hogy beszél vmi képviselővel én meg a fogyasztóvédelemmel...Véleményetek?

Semmi sem fog történni. Sajnos.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #886 Dátum: 2009. December 23. - 11:35:56 »

Sziasztok! A tegnapi nap levelet írtam a chevi magyarországnak, ahol kifejtettem hogy nagyon zabos vagyok, mert ha ugyanolyan szelepeket raktak be, mint ami hibásan működött, akkor végül is mi volt a céljuk?  Én azt írtam, hogy a garanciaidő lejáratát megvárni, ugyanis a szelepcserém óta már kétszer módosították a szelepeket, de erről még nem is informáltak. Majd annyiban maradtunk hogy beszél vmi képviselővel én meg a fogyasztóvédelemmel...Véleményetek?
Az USA-ba érne valamit,de mi Magyarországon vagyunk,ahol a törvény a csalókat,bűnözőket meg a spekulánsokat védi.Ennek a költségét is a tulajokkal nyeletik le.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #887 Dátum: 2009. December 23. - 12:01:34 »

Sziasztok! A tegnapi nap levelet írtam a chevi magyarországnak, ahol kifejtettem hogy nagyon zabos vagyok, mert ha ugyanolyan szelepeket raktak be, mint ami hibásan működött, akkor végül is mi volt a céljuk?  Én azt írtam, hogy a garanciaidő lejáratát megvárni, ugyanis a szelepcserém óta már kétszer módosították a szelepeket, de erről még nem is informáltak. Majd annyiban maradtunk hogy beszél vmi képviselővel én meg a fogyasztóvédelemmel...Véleményetek?
Egy dolgot mindenképpen ajánlhatok. SEMMIKÉPP NE HAGYD MAGAD! Én nyár óta harcolok a Panonnal a mobilnet miatt és még nem értem a végére. Annyit már elértem, hogy kötbér nélkül megszabadultam tőlük, de nekem ennyi nem elég. Addig nem nyugszom míg az igazam nem nyer.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #888 Dátum: 2009. December 24. - 14:38:47 »

Sziasztok! A tegnapi nap levelet írtam a chevi magyarországnak, ahol kifejtettem hogy nagyon zabos vagyok, mert ha ugyanolyan szelepeket raktak be, mint ami hibásan működött, akkor végül is mi volt a céljuk?  Én azt írtam, hogy a garanciaidő lejáratát megvárni, ugyanis a szelepcserém óta már kétszer módosították a szelepeket, de erről még nem is informáltak. Majd annyiban maradtunk hogy beszél vmi képviselővel én meg a fogyasztóvédelemmel...Véleményetek?
Olvasd el ezt:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=33
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #889 Dátum: 2009. December 28. - 13:06:04 »

Üdv mindenkinek! Egyelőre ott tartok,hogy egr-t falaznék le. Viszont felmerült 1-2 kérdés, amire remélem tudtok választ adni:
1, az egr szelep, amennyire láttam a bekötést, mintha a blokk egyik hengeréből kaphat kipuffgázt? Vagy a leömlő előtt lehet egy gyűjtő, ami odavezeti?
2, az elektromos vezérlésű egr szára kézzel mozgatható, vagy ne erőltessem (takarítani fogom, mert fekete mint az íccaka..)
3, 0,7-es alulemezem van egyelőre, az megfelelő, vagy milyen más lemez kellene hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget és mindenkinek boldog checklámpamentes újévet kívánok!
georgbob
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #890 Dátum: 2009. December 28. - 13:33:28 »

Üdv mindenkinek! Egyelőre ott tartok,hogy egr-t falaznék le. Viszont felmerült 1-2 kérdés, amire remélem tudtok választ adni:
1, az egr szelep, amennyire láttam a bekötést, mintha a blokk egyik hengeréből kaphat kipuffgázt? Vagy a leömlő előtt lehet egy gyűjtő, ami odavezeti?
2, az elektromos vezérlésű egr szára kézzel mozgatható, vagy ne erőltessem (takarítani fogom, mert fekete mint az íccaka..)
3, 0,7-es alulemezem van egyelőre, az megfelelő, vagy milyen más lemez kellene hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget és mindenkinek boldog checklámpamentes újévet kívánok!
georgbob
Ha jól tudom mindenki klingerittel zárta le,de majd ebben megerősítenek azok akinek le van zárva.
Itt van képekben:
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=178
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 28. - 13:37:01 írta meatloaf » Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #891 Dátum: 2009. December 28. - 14:29:48 »

Én 0.3-as alu. lemezzel zártam le. Kacsint
Naplózva


LPG
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #892 Dátum: 2009. December 28. - 14:43:02 »

Köszi a válaszokat! Akkor a 0.7-es alu biztosan beválik. A szervízben egyből azt mondták az átég...Megnézted már a tiédet, mennyire használódik? Az még nem tiszta hogy a kipuff gáz hogy jön ki a blokk oldalán...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #893 Dátum: 2009. December 28. - 14:56:15 »

Köszi a válaszokat! Akkor a 0.7-es alu biztosan beválik. A szervízben egyből azt mondták az átég...Megnézted már a tiédet, mennyire használódik? Az még nem tiszta hogy a kipuff gáz hogy jön ki a blokk oldalán...
Nekem 8000Km alatt, csak egy kicsit kormos lett a lemez, más nem látszódott rajta.
Naplózva


LPG
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #894 Dátum: 2009. December 28. - 15:08:55 »

Az enyém, tisztítás után, rézlemezzel lett lezárva. Kb. 2000 km-t mentem azóta, beleesett 1 környezetvédelmi vizsga.
Ha ilyen jó idő marad, megnézem, hogy milyen állapotban van.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #895 Dátum: 2009. December 28. - 15:25:54 »

Köszi a válaszokat! Akkor a 0.7-es alu biztosan beválik. A szervízben egyből azt mondták az átég...Megnézted már a tiédet, mennyire használódik? Az még nem tiszta hogy a kipuff gáz hogy jön ki a blokk oldalán...
Az tökéletes lesz, nem ég át. Az a kipufogó gáz amit visszavezet az EGR relative nem nagy hőmérsékletű.
De, hogy is van a gázzal a blokk oldalán...He
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #896 Dátum: 2009. December 28. - 15:47:53 »

A szelep és a tömb ahol átengedi a gázt, a blokk oldalára van feltéve. Semmilyen csatlakozása nincs a tényleges kipufogóval, így nem értem honnan-hogyan kapja meg a kipufogógázt...
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #897 Dátum: 2009. December 28. - 15:51:49 »

Azt még elfelejtettem írni, hogy a képekkel ellentétben nekem az egyik csatlakozás már négyszögletes alakú, ill. a szelepszár körüli ház süllyesztett, azaz a szelepszárból jó fél centi rész hozzáférhető.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #898 Dátum: 2009. December 28. - 16:14:16 »

Üdv mindenkinek! Egyelőre ott tartok,hogy egr-t falaznék le. Viszont felmerült 1-2 kérdés, amire remélem tudtok választ adni:
1, az egr szelep, amennyire láttam a bekötést, mintha a blokk egyik hengeréből kaphat kipuffgázt? Vagy a leömlő előtt lehet egy gyűjtő, ami odavezeti?
2, az elektromos vezérlésű egr szára kézzel mozgatható, vagy ne erőltessem (takarítani fogom, mert fekete mint az íccaka..)
3, 0,7-es alulemezem van egyelőre, az megfelelő, vagy milyen más lemez kellene hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget és mindenkinek boldog checklámpamentes újévet kívánok!
georgbob
Nekem a Jani alu lemezével van lezárva.  Kacsint
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #899 Dátum: 2009. December 28. - 18:09:56 »

A szelep és a tömb ahol átengedi a gázt, a blokk oldalára van feltéve. Semmilyen csatlakozása nincs a tényleges kipufogóval, így nem értem honnan-hogyan kapja meg a kipufogógázt...
Alulról...azon a fényes kis csövecskén.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 103   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!