Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 07:51:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 103   Le
 
Szerző Téma: Torpanás és EGR szelep  (Megtekintve 549154 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #765 Dátum: 2009. Július 11. - 18:35:18 »

Megtaláltam az Indexen, a régi helyünkön:

Secretknight   válasz | megnéz    2007.08.01 17:59:33 © (7241)
Halihó,
Fox8-nak is ledugóztuk az EGR-szelepet,és mondhatom tökéletesen rángatás-mentes lett a járgánya Mosolyog
És akkor az igért képek :

-a piros nyíllal jelölt a bűnös.Pirossal karikáztam a két csavart ,ami tartja.Ezeket 12-es dugókulcssal kell eltávolítani.Előtte a tetején lévő csatlakozás bontani kell.
Azután simán le lehet emelni az egészet.
Az alatta lévő alátéttömítést rátenni egy klingeritlapra,körberajzolni,majd kivágni.
A közepén levő két lukat nem!
Azután vissza lehet rakni a tömítést a klingeríttel együtt,visszacsavarozni,a csatlakozást a tetején visszanyomni és készen is vagyunk...

Remélem tudtam segíteni hasonló problémával küzdő cartársaimnak Mosolyog

üdv.,Secret
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #766 Dátum: 2009. Július 11. - 19:35:48 »

ISTENEK VAGYTOK holnap neki is esek, lesz foto igérem ja és következö talin én állóm a FAGYIT igérem Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #767 Dátum: 2009. Július 11. - 19:49:25 »

probáld meg ezt
http://addat.hu/20c82f35/EGR.pdf
Naplózva


LPG
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #768 Dátum: 2009. Július 12. - 16:29:06 »


Letöltöttem ezt a pdf segédletet, azt kérdezném, hogy a segédletben emlitet "Die Dichtung jetzt auf das Dichtpapier legen und ausschneiden" ha jól fordítom "vastag papír" valóban jó tömitésnek??  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 12. - 16:31:06 írta Forti » Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #769 Dátum: 2009. Július 12. - 17:47:59 »


Letöltöttem ezt a pdf segédletet, azt kérdezném, hogy a segédletben emlitet "Die Dichtung jetzt auf das Dichtpapier legen und ausschneiden" ha jól fordítom "vastag papír" valóban jó tömitésnek??  Mosolyog
Nem.
Nekem aluminium.
A klingerit is jó és egyszerűbben kezelhető.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #770 Dátum: 2009. Július 12. - 19:12:12 »


Letöltöttem ezt a pdf segédletet, azt kérdezném, hogy a segédletben emlitet "Die Dichtung jetzt auf das Dichtpapier legen und ausschneiden" ha jól fordítom "vastag papír" valóban jó tömitésnek??  Mosolyog
Az nem vastagpapírt jelent, hanem tömítőpapírt... Kacsint De ha addig nem sikerül megoldanod, akkor szerzel klingeritet, és a legközelebbi talin, ahol mindketten ott leszünk, megcsinálom neked. Te biztos nem figyeled úgy a kezemet mint Gidy figyelte amikor az övét csináltam, hogy ki ne kapjam a sportszűrőjét egy óvatlan pillanatban... Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 12. - 19:14:20 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #771 Dátum: 2009. Július 12. - 19:19:12 »


Letöltöttem ezt a pdf segédletet, azt kérdezném, hogy a segédletben emlitet "Die Dichtung jetzt auf das Dichtpapier legen und ausschneiden" ha jól fordítom "vastag papír" valóban jó tömitésnek??  Mosolyog
Az nem vastagpapírt jelent, hanem tömítőpapírt... Kacsint De ha addig nem sikerül megoldanod, akkor szerzel klingeritet, és a legközelebbi talin, ahol mindketten ott leszünk, megcsinálom neked. Te biztos nem figyeled úgy a kezemet mint Gidy figyelte amikor az övét csináltam, hogy ki ne kapjam a sportszűrőjét egy óvatlan pillanatban... Kacsint Vigyorog

oksa köszönöm  Vigyorog egy kutya papír-papír  Vigyorog de inkább lemezzel próbálkozom Mosolyog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #772 Dátum: 2009. Július 12. - 19:21:37 »


Letöltöttem ezt a pdf segédletet, azt kérdezném, hogy a segédletben emlitet "Die Dichtung jetzt auf das Dichtpapier legen und ausschneiden" ha jól fordítom "vastag papír" valóban jó tömitésnek??  Mosolyog
Az nem vastagpapírt jelent, hanem tömítőpapírt... Kacsint De ha addig nem sikerül megoldanod, akkor szerzel klingeritet, és a legközelebbi talin, ahol mindketten ott leszünk, megcsinálom neked. Te biztos nem figyeled úgy a kezemet mint Gidy figyelte amikor az övét csináltam, hogy ki ne kapjam a sportszűrőjét egy óvatlan pillanatban... Kacsint Vigyorog
Nem is beszélve a polcon eldugott Chevrolet-es plédről! Tiszta aggódás voltam- gondolhatjátok. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #773 Dátum: 2009. Július 12. - 19:23:35 »

Forti! Forti! Miért írsz le minden kétszer? Miért írsz le mindent kétszer? Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #774 Dátum: 2009. Július 12. - 19:26:16 »

Forti! Forti! Miért írsz le minden kétszer? Miért írsz le mindent kétszer? Vigyorog Vigyorog

Bocs elszúrtam  Vigyorog azt hittem a rontott hozzászólásom törölhetem 
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #775 Dátum: 2009. Július 12. - 19:49:47 »

SAJNA a mai szerelés elmaradt de hamarosan megejtem igérem
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #776 Dátum: 2009. Július 14. - 10:11:22 »

Nálam az előző link is működik.
Jó dokumentum, érthető.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #777 Dátum: 2009. Július 14. - 10:14:38 »

Megtaláltam az Indexen, a régi helyünkön:

Ez szép volt.
Grat!
Valószínűleg tényleg ezekre a képekre emlékeztem. Csak az nem volt képben, hogy ez még az Indexen volt. Hogy rohan az idő! Mosolyog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #778 Dátum: 2009. Július 14. - 14:44:21 »

Megtaláltam az Indexen, a régi helyünkön:

Ez szép volt.
Grat!
Valószínűleg tényleg ezekre a képekre emlékeztem. Csak az nem volt képben, hogy ez még az Indexen volt. Hogy rohan az idő! Mosolyog
Kösz.
Ha EGR lezárásról van szó, nekem is mindig ezek a képek ugranak be...Ezek alapján csináltam én is anno a "falazást".
Ja, majd 2 éve volt... Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #779 Dátum: 2009. Július 16. - 12:39:03 »

2011-től minden forgalomba kerülő autónak kötelező tartani az EU5-ös normát....na erre kíváncsi leszek, mit barmolnak össze az EGR-en túl, hogy ezt tudja majd a kocsisereg.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 103   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!