Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 05:32:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217985 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1770 Dátum: 2014. április 06. - 14:37:16 »

Tegnap szülinapi ajándékot kaptam: egy Kindle Paperwhite II-t. Mivel évek óta a laptopomon olvasom a magammal hozott e-könyveket. Elég sokat romlott a szemem.

24 óra tapasztalata csak, de az e-ink kijelzó nagyon jó. Nem fáj a fejem, nem ég a szemem. Mosolyog Csak sajnos a Kindle nem támogatja a RTF és DOC fájlokat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #1771 Dátum: 2014. április 06. - 14:43:53 »

Tegnap szülinapi ajándékot kaptam: egy Kindle Paperwhite II-t. Mivel évek óta a laptopomon olvasom a magammal hozott e-könyveket. Elég sokat romlott a szemem.

24 óra tapasztalata csak, de az e-ink kijelzó nagyon jó. Nem fáj a fejem, nem ég a szemem. Mosolyog Csak sajnos a Kindle nem támogatja a RTF és DOC fájlokat.
Születésnap???
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1772 Dátum: 2014. április 20. - 06:56:01 »

Lecsereltem az Op. rendszert Win 8-ra, meg az XP beegese elott. Semmi gond, jol fut az oreg Laptopon, de a tegnap mikor az auto hibakodjat szerettem volna kiolvasni es ha a szokasos akkor torulni, jottek a nehezsegek. Nem ismeri fel az ELMSCAN 5 COMPACT USB-t, a driver ami a CD-n van az XP, Vista es Win7 tamogatja. Valaki tudna ebben segiteni nekem, vagy pakolhatom felre az allo kincsek koze?
Naplózva

Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1773 Dátum: 2014. április 20. - 08:04:36 »

Lecsereltem az Op. rendszert Win 8-ra, meg az XP beegese elott. Semmi gond, jol fut az oreg Laptopon, de a tegnap mikor az auto hibakodjat szerettem volna kiolvasni es ha a szokasos akkor torulni, jottek a nehezsegek. Nem ismeri fel az ELMSCAN 5 COMPACT USB-t, a driver ami a CD-n van az XP, Vista es Win7 tamogatja. Valaki tudna ebben segiteni nekem, vagy pakolhatom felre az allo kincsek koze?

Öööö én inkább win7-re mennék vissza, win8 még nagyon uj sok régebbi eszköznek.  Kacsint
Persze eljön majd az idő, mikor irnak  drivert a régebbi hardverekre is, de addig szerintem azt az op rendszert kell használni ami kompatibilis az otthon levő eszközeinkkel.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1774 Dátum: 2014. április 20. - 09:32:27 »

Lecsereltem az Op. rendszert Win 8-ra, meg az XP beegese elott. Semmi gond, jol fut az oreg Laptopon, de a tegnap mikor az auto hibakodjat szerettem volna kiolvasni es ha a szokasos akkor torulni, jottek a nehezsegek. Nem ismeri fel az ELMSCAN 5 COMPACT USB-t, a driver ami a CD-n van az XP, Vista es Win7 tamogatja. Valaki tudna ebben segiteni nekem, vagy pakolhatom felre az allo kincsek koze?

Öööö én inkább win7-re mennék vissza, win8 még nagyon uj sok régebbi eszköznek.  Kacsint
Persze eljön majd az idő, mikor irnak  drivert a régebbi hardverekre is, de addig szerintem azt az op rendszert kell használni ami kompatibilis az otthon levő eszközeinkkel.
Csatlakoznék az előttem szólóhoz... Inkább Win7. Azért egyet még megpróbálhatsz, a lemezen lévő W7 driverrel megpróbálhatod feltenni a kütyüd.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1775 Dátum: 2014. április 21. - 06:28:56 »

Lecsereltem az Op. rendszert Win 8-ra, meg az XP beegese elott. Semmi gond, jol fut az oreg Laptopon, de a tegnap mikor az auto hibakodjat szerettem volna kiolvasni es ha a szokasos akkor torulni, jottek a nehezsegek. Nem ismeri fel az ELMSCAN 5 COMPACT USB-t, a driver ami a CD-n van az XP, Vista es Win7 tamogatja. Valaki tudna ebben segiteni nekem, vagy pakolhatom felre az allo kincsek koze?

Öööö én inkább win7-re mennék vissza, win8 még nagyon uj sok régebbi eszköznek.  Kacsint
Persze eljön majd az idő, mikor irnak  drivert a régebbi hardverekre is, de addig szerintem azt az op rendszert kell használni ami kompatibilis az otthon levő eszközeinkkel.
Csatlakoznék az előttem szólóhoz... Inkább Win7. Azért egyet még megpróbálhatsz, a lemezen lévő W7 driverrel megpróbálhatod feltenni a kütyüd.
Koszonom a hozzaszolasokat meg megprobalom, amugy nekem is jobban tetszene a Win7 csak a gond az hogy az oreg gepem nem nagyon szimpatizalja, allitolag a win7 nem megy ugy az oreg gepeken mint a win8 es ezert tortent igy az Op. rendszer csere. De majd teszek egy probat, hiszen most az idom is megengedi sajnos.
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1776 Dátum: 2014. Május 11. - 10:05:20 »

Hello, aki használ facebook-ot, működik? Nálam azt írja, hogy a fiók pillanatnyilag nem érhető el...  He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1777 Dátum: 2014. Május 11. - 10:17:00 »

Hello, aki használ facebook-ot, működik? Nálam azt írja, hogy a fiók pillanatnyilag nem érhető el...  He
Nekem műkszik.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #1778 Dátum: 2014. Május 11. - 10:52:02 »

Hello, aki használ facebook-ot, működik? Nálam azt írja, hogy a fiók pillanatnyilag nem érhető el...  He
Nekem műkszik.
Nálam is megy.  Kacsint
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1779 Dátum: 2014. Május 11. - 11:05:12 »

Nekem is működik Viszont ha a te oldaladat akarom megnézni, akkor csak egy üres oldalt tölt be.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 11. - 11:07:23 írta Jani » Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1780 Dátum: 2014. Május 11. - 11:15:49 »

Nekem is működik Viszont ha a te oldaladat akarom megnézni, akkor csak egy üres oldalt tölt be.
Nekem bejön az oldala is.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1781 Dátum: 2014. Május 11. - 15:24:57 »

Érdekes, hálisten délutánra helyre állt.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1782 Dátum: 2014. Június 03. - 16:41:32 »

Segítség kellene. Elkezdtem a suli honlapjának gyártását, tárhely és domain elintézve és végül Joomla felület mellett döntöttem. Most ismerkedek vele, van segítség is, szóval az alapok nagyjából megvannak. Viszont szeretnék fotóalbumokat is csinálni, amiről az ismerős csak annyit mondott, hogy állítólag a neten vannak fent ingyenesek Joomlahoz. Na ebben kellene a segítség, hogy melyik a jó és honnan szerezhető be.

Előre is köszi a segítséget!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1783 Dátum: 2014. Június 07. - 19:39:19 »

Gyors kérdés:
FBon a felhasználóhoz beírtam a jelszót. Ki akarom törölni a felhasználónevek listáját amit egérkattintásra kiajánl.
Ccleaner szoftverrel csináltam eddig, de most vmiért nem törli. Hogyan lehet még ezt a listát törölni?? Win7 az op rendszer
Kösziiiiii
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1784 Dátum: 2014. Június 07. - 19:52:00 »

Gyors kérdés:
FBon a felhasználóhoz beírtam a jelszót. Ki akarom törölni a felhasználónevek listáját amit egérkattintásra kiajánl.
Ccleaner szoftverrel csináltam eddig, de most vmiért nem törli. Hogyan lehet még ezt a listát törölni?? Win7 az op rendszer
Kösziiiiii

Egérrel rámutatsz a névre, és nyomsz egy delete-et Mosolyog (Ne klikkelj rá, csak mutass)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!