Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 03:33:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217952 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1740 Dátum: 2014. Február 21. - 11:32:34 »

Srácok! Megtenné valaki, hogy megpróbálja elérni nekem a következő webhelyet? Én valamiért nem tudom megnyitni, nem tölti be egyik böngészőm sem.

http://www.siriusalapitvany.hu/
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Chas
Karbantartó
Bejáratós
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Hozzászólás #1741 Dátum: 2014. Február 21. - 11:51:52 »

Srácok! Megtenné valaki, hogy megpróbálja elérni nekem a következő webhelyet? Én valamiért nem tudom megnyitni, nem tölti be egyik böngészőm sem.

http://www.siriusalapitvany.hu/
Kapitány, kapitányom: Nekem minden gond nélkül megnyílt!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1742 Dátum: 2014. Február 21. - 22:27:01 »

Nekem is....hát...rozsdás hajón semmi nem úgy működik, ahogy kellene!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1743 Dátum: 2014. Február 22. - 00:23:07 »

Oké, köszi, akkor megpróbálom elérni őket.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1744 Dátum: 2014. Február 22. - 08:48:10 »

Oké, köszi, akkor megpróbálom elérni őket.

Kapitány próbáld meg ezen a proxyn keresztül:

http://m.webproxy.hu/

https://www.hidemyass.com/proxy/
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 22. - 08:49:41 írta Hooti » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1745 Dátum: 2014. Február 22. - 11:43:41 »

Oké, köszi, akkor megpróbálom elérni őket.

Kapitány próbáld meg ezen a proxyn keresztül:

http://m.webproxy.hu/

https://www.hidemyass.com/proxy/
Malajziából netezek, a szolgáltató blokkolja az oldalt, mert gyanús.

Azért akartam elérni őket, mert volt náluk egy támogatott kutyus, gyógyítását, oltását, kaját én álltam, de a héten gazdihoz került.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1746 Dátum: 2014. Február 27. - 09:11:59 »

Valaki tudna-e nekem segiteni abban hogy hogyan tudok megnyittani CRYPT file-kat  He Koszonom elore is
Naplózva

mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1747 Dátum: 2014. Február 27. - 16:21:54 »

Valaki tudna-e nekem segiteni abban hogy hogyan tudok megnyittani CRYPT file-kat  He Koszonom elore is

Az attól függ, hogy azokat a fájlokat milyen program hozta létre és milyen módszerrel titkosította. A crypt formátum azt jelzi, hogy - éppen a tárolt adatok védelme érdekében - a fájl kódolva, titkosítva lett eltárolva. (Vagyis a cél éppen az, hogy ne tudd megnyitni!) A legelterjedtebb kétkulcsos titkosítási módszereknél a kódolás egy ú.n. nyilvános kulcs segítségével, míg a titkosított fájlok visszafejtése a nyilvános kulcs párjával, a titkos kulccsal történik.

Ha a Whatsapp nevű Android program .crypt fájljaira gondolsz, ahhoz létezik egy Whatsapp Xtract nevű progi, de nem ismerem, és nem használtam sosem, szóval garanciát nem vállalok. Vigyorog Itt írnak róla: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24603294
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1748 Dátum: 2014. Március 02. - 11:01:53 »

Valaki tudna-e nekem segiteni abban hogy hogyan tudok megnyittani CRYPT file-kat  He Koszonom elore is

Az attól függ, hogy azokat a fájlokat milyen program hozta létre és milyen módszerrel titkosította. A crypt formátum azt jelzi, hogy - éppen a tárolt adatok védelme érdekében - a fájl kódolva, titkosítva lett eltárolva. (Vagyis a cél éppen az, hogy ne tudd megnyitni!) A legelterjedtebb kétkulcsos titkosítási módszereknél a kódolás egy ú.n. nyilvános kulcs segítségével, míg a titkosított fájlok visszafejtése a nyilvános kulcs párjával, a titkos kulccsal történik.

Ha a Whatsapp nevű Android program .crypt fájljaira gondolsz, ahhoz létezik egy Whatsapp Xtract nevű progi, de nem ismerem, és nem használtam sosem, szóval garanciát nem vállalok. Vigyorog Itt írnak róla: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24603294
Koszonom szepen a valaszod, megoldodott a problemam, ahogy te is irod egy bizonyos program kezeli amivel keszitve volt. Nem Androidhoz kelett.
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1749 Dátum: 2014. Március 06. - 16:56:22 »

Egy hónap múlva megszűnik az X-k biztonsági frissítése. Ezért ha valaki nem akar óriási biztonsági lyukakat a számítógépén, új oprendszerre kell váltania. A kérdés csak az, hogy a jól megszokott, eddig jól működő gépe vajon elég-e az új oprendszerhez. Ha nem, akkor kopp, mert vehet új gépet is.

Például mint én: 5 éve használom a laptopom, eszembe nem jutna lecserélni, semmi baja. De nem biztos, hogy a W7-hez elég erős, és én nem szeretnék biztonsági réseket. Így hogyan legyen tudatos vásárló az ember?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1750 Dátum: 2014. Március 06. - 17:34:10 »

Egy hónap múlva megszűnik az X-k biztonsági frissítése. Ezért ha valaki nem akar óriási biztonsági lyukakat a számítógépén, új oprendszerre kell váltania. A kérdés csak az, hogy a jól megszokott, eddig jól működő gépe vajon elég-e az új oprendszerhez. Ha nem, akkor kopp, mert vehet új gépet is.

Például mint én: 5 éve használom a laptopom, eszembe nem jutna lecserélni, semmi baja. De nem biztos, hogy a W7-hez elég erős, és én nem szeretnék biztonsági réseket. Így hogyan legyen tudatos vásárló az ember?
A tiedre lehet Win7-et tenni, elég erős hozzá.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1751 Dátum: 2014. Március 06. - 18:48:15 »

Egy hónap múlva megszűnik az X-k biztonsági frissítése. Ezért ha valaki nem akar óriási biztonsági lyukakat a számítógépén, új oprendszerre kell váltania. A kérdés csak az, hogy a jól megszokott, eddig jól működő gépe vajon elég-e az új oprendszerhez. Ha nem, akkor kopp, mert vehet új gépet is.

Például mint én: 5 éve használom a laptopom, eszembe nem jutna lecserélni, semmi baja. De nem biztos, hogy a W7-hez elég erős, és én nem szeretnék biztonsági réseket. Így hogyan legyen tudatos vásárló az ember?
A tiedre lehet Win7-et tenni, elég erős hozzá.
Nyugodtan lehet tovább használni. Eddig is sok gépen ki volt kapcsolva a frissítés. Vírus írtó legyen fent, ennyi. Vannak azok a cégek, akik jól járnak ebből a "pánik keltésből"...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1752 Dátum: 2014. Március 06. - 20:14:49 »

Egy hónap múlva megszűnik az X-k biztonsági frissítése. Ezért ha valaki nem akar óriási biztonsági lyukakat a számítógépén, új oprendszerre kell váltania. A kérdés csak az, hogy a jól megszokott, eddig jól működő gépe vajon elég-e az új oprendszerhez. Ha nem, akkor kopp, mert vehet új gépet is.

Például mint én: 5 éve használom a laptopom, eszembe nem jutna lecserélni, semmi baja. De nem biztos, hogy a W7-hez elég erős, és én nem szeretnék biztonsági réseket. Így hogyan legyen tudatos vásárló az ember?
A tiedre lehet Win7-et tenni, elég erős hozzá.
Nyugodtan lehet tovább használni. Eddig is sok gépen ki volt kapcsolva a frissítés. Vírus írtó legyen fent, ennyi. Vannak azok a cégek, akik jól járnak ebből a "pánik keltésből"...
Sajnos a mennyiségi liszenszeket visszavonták, így pl az oktatásiakat is. Nekem is a laptopon van üzenet, hogy szoftverhamisítás áldozata lettem. (Pedig nem) Mondjuk a rendszer használható tovább csak fekete a háttér.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1753 Dátum: 2014. Március 06. - 20:50:43 »

Egy hónap múlva megszűnik az X-k biztonsági frissítése. Ezért ha valaki nem akar óriási biztonsági lyukakat a számítógépén, új oprendszerre kell váltania. A kérdés csak az, hogy a jól megszokott, eddig jól működő gépe vajon elég-e az új oprendszerhez. Ha nem, akkor kopp, mert vehet új gépet is.

Például mint én: 5 éve használom a laptopom, eszembe nem jutna lecserélni, semmi baja. De nem biztos, hogy a W7-hez elég erős, és én nem szeretnék biztonsági réseket. Így hogyan legyen tudatos vásárló az ember?
A tiedre lehet Win7-et tenni, elég erős hozzá.
Nyugodtan lehet tovább használni. Eddig is sok gépen ki volt kapcsolva a frissítés. Vírus írtó legyen fent, ennyi. Vannak azok a cégek, akik jól járnak ebből a "pánik keltésből"...
Sajnos a mennyiségi liszenszeket visszavonták, így pl az oktatásiakat is. Nekem is a laptopon van üzenet, hogy szoftverhamisítás áldozata lettem. (Pedig nem) Mondjuk a rendszer használható tovább csak fekete a háttér.
Van rá "okosító" program Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1754 Dátum: 2014. Március 07. - 03:24:13 »

Én kifizetem az új oprendszer árát, mert nem szeretnék lukakat, meg sokat utazom és sokszor bekapcsoltatják a vámosok a gépet, megnézni a szoftvert. Csak kétlem, hogy az én laptopomon futna rendesen.

C2D 1.6GHz, 2 GB DDR nem bővíthető, nincs külön videókártya. Gondolkodtam már egy nagyobb kapacitású gépen, de oda jutottam, hogy sajnálnám eldobni ezt, ami teljesen jól működik 5,5 év után is. Annyira jó vétel volt akkor, ugye, Béci? Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!