Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 23:34:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217909 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1680 Dátum: 2013. November 09. - 13:57:17 »

Én nem, de hol írja ki?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1681 Dátum: 2013. November 09. - 14:24:38 »

Belépek a startlapra akkor, és még ha pl: youtube-n akarok nézni valamit.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1682 Dátum: 2013. November 09. - 17:25:02 »

Ezt kapom mindíg hibának, érti valaki?

Típushiba: Error # 1010: A kifejezés nem definiált, és nincsenek tulajdonságai.
A kapu_1196x350_layer_01_fla :: MainTimeline/frame1 ()

Köszi.

Még sosem láttam ilyesmit, de gyanús, hogy valami Flash-hiba. Meg kéne nézni, hogy friss-e a Flash Playered, vagy nincs-e párhuzamosan kettő engedélyezve. Milyen böngészőt használsz?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1683 Dátum: 2013. November 09. - 21:38:47 »

3 napig volt egy overmaxom, Mosolyog aztán visszavittem, raktáron nem volt ugyan ez a készülék, így visszakértem a pénzt. Vettem helyette egy másik kínait (myaudio). Overmaxnak 2 hibája volt. Egyik, nem nagyon lehetett fényerőt állítani. Kb:50-80% közt volt az állítási lehetőség. Szerintük ez így jó, szerintem meg nem. Másik, hogy gyorsan merült, valószínűleg a nagy fényerő miatt. Az újon teljesen jó lehet állítani.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1684 Dátum: 2013. November 18. - 16:21:15 »

Sziasztok.
Valakinek esetleg tapasztalata, vagy egyéb vélemény erről:

http://foxkupon.hu/deal/netezz-jatssz-olvass-tanulj-hallgass-zenet-vagy-videozz-10--os-8gb-android-csucskategorias-tablet-2-magos-processzorral--akcioban.-ingyenes-szallitassal.html?utm_source=kuponoldalak.hu&utm_campaign=hirlevel-647&utm_medium=email

Előre is köszi.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1685 Dátum: 2013. November 18. - 16:37:11 »


Előre kell érte fizetni, és háááát nekem gyanusan olcsó.... Hja és semmi márkaneve nincs a tabletnek.
Sztem átb@aszás.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1686 Dátum: 2013. November 18. - 18:09:48 »


iOS után android??  He
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1687 Dátum: 2013. November 18. - 18:13:18 »

A telóm iOS. Azt nem váltanám le...  Kacsint Vigyorog Vigyorog   Asszonynak lenne Karira... (kisebb mint a laptop.)   Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1688 Dátum: 2013. November 18. - 19:49:06 »


Azt hittem le akarod váltani.  Mosolyog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1689 Dátum: 2013. December 06. - 20:20:37 »

Visszatért a WIFI csatlakozási problémám. A fiam lecserélte a wifi jelszavát, azóta a gép 1-5perc között tud csatlakozni a wifire majd leválik róla.
A beállításokat nézegetem, de semmit nem találtam. XP fut a gépen, ami nem túl régi (2éves). Adjatok észt, hol kutakodjak...
XP-t kell állítanom vagy a wifit kell turnom?
(Ha segít, mentek le képernyőt és priviben elküldöm)
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1690 Dátum: 2013. December 06. - 20:48:16 »

Visszatért a WIFI csatlakozási problémám. A fiam lecserélte a wifi jelszavát, azóta a gép 1-5perc között tud csatlakozni a wifire majd leválik róla.
A beállításokat nézegetem, de semmit nem találtam. XP fut a gépen, ami nem túl régi (2éves). Adjatok észt, hol kutakodjak...
XP-t kell állítanom vagy a wifit kell turnom?
(Ha segít, mentek le képernyőt és priviben elküldöm)
2 éves nem túl régi?
Évente érdemes újrarakni, akkor megy egész jól...    Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1691 Dátum: 2013. December 07. - 08:47:49 »

Én nem rakosgatom újra a gépet, csak ha nagyon szükséges. Ez lehet akár 4-5 év is.

Wifi-nél több dolog is lehet. Pl. a gépen a csatlakozást a win. beépített vezeték nélküli hálózati vezérlője kezeli, vagy van a WiFi-s modulnak saját szoftveres kezelője?
Nem lehet esetleg, hogy ezek lettek megcserélve?

Titkosítási protokol? (bár ha itt van a gond akkor egyáltalán nem engedi a csatlakozást)
Másik gép tud fixen csatlakozni, vagy azt is ledobja?
Routeren beállított max csatlakozási időhossz?

Tedd vissza a régi jelszót. Úgy működik rendesen? (mást ne változtass!)
Naplózva
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1692 Dátum: 2013. December 07. - 16:08:14 »

Visszatért a WIFI csatlakozási problémám. A fiam lecserélte a wifi jelszavát, azóta a gép 1-5perc között tud csatlakozni a wifire majd leválik róla.
A beállításokat nézegetem, de semmit nem találtam. XP fut a gépen, ami nem túl régi (2éves). Adjatok észt, hol kutakodjak...
XP-t kell állítanom vagy a wifit kell turnom?
(Ha segít, mentek le képernyőt és priviben elküldöm)

Érdemes a wifi routert ellenőrizni.
1. Pozíció: a router forgatásával, antenna más irányba állításával javulhat a jel. Ugyanígy az elektromos vezetékek, különösen a villanyszekrények erősen zavarják a wifi jelet, így ezek ne legyenek a router közelében illetve a router-gép között. Próbáld meg áttenni a routert máshova (másik polc, szekrény stb.), sokat jelenthet.
2. Csatorna: a router menüjében általában választható, hogy melyik csatornán adjon (ezt sorszám jelöli, pl. Channel 3). Ha a közelben sokan adnak ugyanazon a csatornán, romlik az adatátvitel.
3. Kódolás: ha nem csak a jelszó, hanem a titkosítás módja is változott, az okozhat lassulást. Az erős kódolás biztonságosabb, de lassabb, a gyengébb természetesen pont fordítva. Szerintem a WPA-PSK titkosítás egy jó választás.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1693 Dátum: 2013. December 07. - 16:26:19 »

"Évente érdemes újrarakni, akkor megy egész jól.." - kizárt dolog.  Vigyorog Én közben is vigyázok rá, ezért 4évnél sűrűbben nem kell.

"van a WiFi-s modulnak saját szoftveres kezelője?" - nincs. plug/play
"Másik gép tud fixen csatlakozni, vagy azt is ledobja?" - igen laptop win7-tel, laptop win8-al
"Routeren beállított max csatlakozási időhossz?" - A3 Cube. Technika: simkártya a kütyübe és kütyü az áramba és működik.
"Tedd vissza a régi jelszót. Úgy működik rendesen? (mást ne változtass!)" - kipróbálom

"1. Pozíció: a router forgatásával, antenna más irányba állításával javulhat a jel. " - egy plasztik kocka a konnektorban. 5-8méteres körzetben látja a laptop. Az asztali 1,5-2méterre van -1 szobafal.
"2. Csatorna: a router menüjében általában választható, hogy melyik csatornán adjon (ezt sorszám jelöli, pl. Channel 3). Ha a közelben sokan adnak ugyanazon a csatornán, romlik az adatátvitel." - a házban van másik A3 Cube, semmi ütközés.
"3. Kódolás: ha nem csak a jelszó, hanem a titkosítás módja is változott, az okozhat lassulást. Az erős kódolás biztonságosabb, de lassabb, a gyengébb természetesen pont fordítva. Szerintem a WPA-PSK titkosítás egy jó választás." - kódolás tipusa maradt.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1694 Dátum: 2013. December 09. - 17:36:04 »

Még egy jutott eszembe. Ha az asztali gép és win7s laptop van fent  a neten semmi üzi, de a fiam win8s laptopjánál mindkét gép ír hibaüzit.
Az XPs: Kettős név a hálózaton. A helpből semmi használhatót nem hámoztam ki. A gépek így is mennek együtt, de tuti valami összeakadás van....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!