Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 17:20:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217789 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1590 Dátum: 2012. Július 05. - 21:19:10 »

hdmi-vel én is szoktam orális szexelni. elsőre minden jól ment. nem változtattam azóta semmin és képtelen vagyok áthúzni bármit is a tévére, hogy látszódjon.....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1591 Dátum: 2012. Július 06. - 06:58:05 »

hdmi-vel én is szoktam orális szexelni. elsőre minden jól ment. nem változtattam azóta semmin és képtelen vagyok áthúzni bármit is a tévére, hogy látszódjon.....
Nálam jól működik a HDMI, de mivel nem kötöttem össze a VGA kártyát az alaplapi hanggal, nincs hang (mondjuk nem baj, mert úgyis külön hangfalról megy az egész rendszer). Viszont az eltérő felbontás miatt voltak szívásaim.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1592 Dátum: 2012. Július 07. - 06:56:00 »

Szép napom volt tegnap.
Nekiálltam, hogy kijavítsam a fórum jelzett hibáját a programozós (na meg diagnosztikás  Kacsint) gépen.
Matatok rajta vagy 20 perce, amikor egyszer csak újraindul a gép.
Ez már nem jó.
Fekete képernyő, villogó kurzor, semmi más.
Némi várakozás után újraindítom, immár én.
Jön is az üzenet: nincs bootolható meghajtó a gépben. Hopp. csak 160 GB-nyi adat.
Live Linux beizzít, de nem talál mountolható lemezt. Na ekkor már volt pánik, elég rendesen.
Nem részletezem tovább...

A partíciókat némi ügyeskedés árán sikerült visszahozni, így az adatmentés megy - már egy egész éjszaka óta  . Mivel a gépben nincs cserélhető lemezes meghajtó (netbook) csak hálózaton keresztül csöpögnek az adatok. Mondjuk a hálózat tudna sokkal nagyobb tempót is, de a gép csak olyan 3-4 Mb/s-os sebességgel adja az adatokat. )
Jó lenne a Windows-t valahogyan életre kelteni, de mivel a telepítő CD-t nincs hova bedugni...

Lehet, hogy valaki megátkozott? Vigyorog
Naplózva
r3dwo0d
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Hozzászólás #1593 Dátum: 2012. Július 07. - 07:09:40 »

Szép napom volt tegnap.
Nekiálltam, hogy kijavítsam a fórum jelzett hibáját a programozós (na meg diagnosztikás  Kacsint) gépen.
Matatok rajta vagy 20 perce, amikor egyszer csak újraindul a gép.
Ez már nem jó.
Fekete képernyő, villogó kurzor, semmi más.
Némi várakozás után újraindítom, immár én.
Jön is az üzenet: nincs bootolható meghajtó a gépben. Hopp. csak 160 GB-nyi adat.
Live Linux beizzít, de nem talál mountolható lemezt. Na ekkor már volt pánik, elég rendesen.
Nem részletezem tovább...

A partíciókat némi ügyeskedés árán sikerült visszahozni, így az adatmentés megy - már egy egész éjszaka óta  . Mivel a gépben nincs cserélhető lemezes meghajtó (netbook) csak hálózaton keresztül csöpögnek az adatok. Mondjuk a hálózat tudna sokkal nagyobb tempót is, de a gép csak olyan 3-4 Mb/s-os sebességgel adja az adatokat. )
Jó lenne a Windows-t valahogyan életre kelteni, de mivel a telepítő CD-t nincs hova bedugni...

Lehet, hogy valaki megátkozott? Vigyorog

MIlyen windowsról van szó? Nem segíthet ha készítesz egy bootolható pendriveot és onnan segítesz a dolgon? Bocsi ha ezt már próbáltad csak netbook esetén ez ugrott be elsőre! Kacsint További sok sikert a művelethez!
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1594 Dátum: 2012. Július 08. - 18:51:16 »

hdmi-vel én is szoktam orális szexelni. elsőre minden jól ment. nem változtattam azóta semmin és képtelen vagyok áthúzni bármit is a tévére, hogy látszódjon.....
Nálam jól működik a HDMI, de mivel nem kötöttem össze a VGA kártyát az alaplapi hanggal, nincs hang (mondjuk nem baj, mert úgyis külön hangfalról megy az egész rendszer). Viszont az eltérő felbontás miatt voltak szívásaim.
Írtam a samsung (tv) ügyfélszolinak... kiváncsi vagyok.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1595 Dátum: 2012. Július 09. - 10:36:57 »

Szép napom volt tegnap.
Nekiálltam, hogy kijavítsam a fórum jelzett hibáját a programozós (na meg diagnosztikás  Kacsint) gépen.
Matatok rajta vagy 20 perce, amikor egyszer csak újraindul a gép.
Ez már nem jó.
Fekete képernyő, villogó kurzor, semmi más.
Némi várakozás után újraindítom, immár én.
Jön is az üzenet: nincs bootolható meghajtó a gépben. Hopp. csak 160 GB-nyi adat.
Live Linux beizzít, de nem talál mountolható lemezt. Na ekkor már volt pánik, elég rendesen.
Nem részletezem tovább...

A partíciókat némi ügyeskedés árán sikerült visszahozni, így az adatmentés megy - már egy egész éjszaka óta  . Mivel a gépben nincs cserélhető lemezes meghajtó (netbook) csak hálózaton keresztül csöpögnek az adatok. Mondjuk a hálózat tudna sokkal nagyobb tempót is, de a gép csak olyan 3-4 Mb/s-os sebességgel adja az adatokat. )
Jó lenne a Windows-t valahogyan életre kelteni, de mivel a telepítő CD-t nincs hova bedugni...

Lehet, hogy valaki megátkozott? Vigyorog

MIlyen windowsról van szó? Nem segíthet ha készítesz egy bootolható pendriveot és onnan segítesz a dolgon? Bocsi ha ezt már próbáltad csak netbook esetén ez ugrott be elsőre! Kacsint További sok sikert a művelethez!
Közben alakult a történet.
A mentés végére megdöglött a tapipad. A win-t viszont némi merevlemez matatás után sikerült életre kelteni.
Szétborítottam a gépet ellenőrzés/takarítás céljából.
Összerakás után se kép, se hang. Na jó, a bekapcsoló gomb működött, a ventillátor felpörgött 1-2 mp-ig.
Gép újra darabokra, minden a helyén, nem maradt le kábel.
Újra össze, továbbra sincs életjel.
Már feladtam, amikor jött a tipp, RAM csere. Persze a másik, kéznél lévő gépben levő RAM nem csereszabatos. Vissza mindegyik gépbe a sajátja.
Bekapcs, és működik minden. A tapipad is!
Most már csak két kérdés van bennem:
- meddig fog működni a cucc
- mi okozhatta ezeket a hibákat.

Sok kosz nem volt a gépben, így ezt az okot el lehet vetni.
Minden esetre elég hullámzó volt a kedélyállapotom a történet alatt.  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1596 Dátum: 2012. Július 14. - 18:36:20 »

Én is hasonló felé haladok.... néha indulásnál amikor kiírja a meghajtókat, a második lemez előtt megáll és csak reset gomb segít. Mintha nem találná a meghajtót. Látni is a kis piros lámpán, hogy nem villog, nem tekeri a lemezt. Ilyenkor egy határozott rúgás és utána elindul. A gép tiszta, rend van benne, valami érintkezési hiba lesz, vagy döglődik a lemez...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1597 Dátum: 2012. Július 14. - 21:42:23 »

Én is hasonló felé haladok.... néha indulásnál amikor kiírja a meghajtókat, a második lemez előtt megáll és csak reset gomb segít. Mintha nem találná a meghajtót. Látni is a kis piros lámpán, hogy nem villog, nem tekeri a lemezt. Ilyenkor egy határozott rúgás és utána elindul. A gép tiszta, rend van benne, valami érintkezési hiba lesz, vagy döglődik a lemez...
Küldjél rá egy HDD Sentinelt
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1598 Dátum: 2012. Július 17. - 17:58:33 »

hdmi-vel én is szoktam orális szexelni. elsőre minden jól ment. nem változtattam azóta semmin és képtelen vagyok áthúzni bármit is a tévére, hogy látszódjon.....
Nálam jól működik a HDMI, de mivel nem kötöttem össze a VGA kártyát az alaplapi hanggal, nincs hang (mondjuk nem baj, mert úgyis külön hangfalról megy az egész rendszer). Viszont az eltérő felbontás miatt voltak szívásaim.
Írtam a samsung (tv) ügyfélszolinak... kiváncsi vagyok.
Válasz: hangot külön kábelen vigye...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1599 Dátum: 2012. Július 17. - 17:59:17 »

hdmi-vel én is szoktam orális szexelni. elsőre minden jól ment. nem változtattam azóta semmin és képtelen vagyok áthúzni bármit is a tévére, hogy látszódjon.....
Nálam jól működik a HDMI, de mivel nem kötöttem össze a VGA kártyát az alaplapi hanggal, nincs hang (mondjuk nem baj, mert úgyis külön hangfalról megy az egész rendszer). Viszont az eltérő felbontás miatt voltak szívásaim.
Detto ez lett a megoldás. Alaplapi tilt és azóta semmi gond. 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1600 Dátum: 2012. Július 18. - 19:40:07 »

Valaki tud segíteni priviben?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1601 Dátum: 2012. Július 29. - 09:43:53 »

Valaki tud segíteni priviben?
AVG-t tudok hivatalos licenszel ha az jó.
Naplózva

06 70/22 11 222
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1602 Dátum: 2012. Július 29. - 11:48:50 »

Valaki tud segíteni priviben?
AVG-t tudok hivatalos licenszel ha az jó.
Köszi a segítséget. Időközben lejárt és sima kóddal nem lehetett életre kelteni. Muszájból cseréltem egy ingyenesre.
Egyenlőre ez is megteszi.

Cápa! Yesss-t ne vegyél!!! Nagyon gyatra, maradj a bobnál!!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1603 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 19:44:34 »

Keresek Asus R1E 3P018E laptop kijelzőt (kijelző tipuszám:Toshiba Matsushita LTD133KX2S) és töltőt (19v/65w). Lehetőleg használtat.
Naplózva

06 70/22 11 222
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1604 Dátum: 2012. Augusztus 18. - 21:46:20 »

Keresek Asus R1E 3P018E laptop kijelzőt (kijelző tipuszám:Toshiba Matsushita LTD133KX2S) és töltőt (19v/65w). Lehetőleg használtat.
http://www.laptophardware.hu/
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!