Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 07:34:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217647 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1425 Dátum: 2011. Június 07. - 19:41:09 »

Agyasok! PC zsenik! GPS szakértők!
I'Go Primo-nál van-e lehetőség koordináták szerinti keresésre, célállomásra?
Ha igen, akkor hogyan kell ezt megvalósítani, úgy, hogy még én is be tudjam állítani, esetleg Csaba hathatós segítségével. Előre is köszönöm, ha segíteni tudtok.
Primo: Navigációs menü/Keresés, középen alul Egyebek fül, és ott találod a Koordinátát. A nyúlért cserébe  Vigyorog
Nem fogod ennyivel megúszni! Vigyorog
Gio! Diablo megelőzött, de így is köszönöm mindkettőtöknek. De míg ő már elévült a büntetés alól, Neked még nem teljes a bocsánat, csak a bünti felfüggesztve.
Amúgy meg a navi menű után, nem kell a címkeresésre rámenni, hanem rögtön az egyebekre, és ott jön a koordinátás lehetőség. Ha a keresésre nyomok, akkor az egyebek már nem hozza, csak a település törlésének lehetőségét. Nem volt könnyű rájönnöm, de egyszer véletlenül sikerült, majd Csabának persze rögtön. Újra süllyedtem, ő meg emelkedett, de a családi átlag stagnált. Maradok a vezetésnél...
Akkor félreértetted. Ha elindítod a Primot, és megnézed mi van felül írva: Navigációs menü. Onnan tudsz menni a térképre, a keresésre, stb stb Mosolyog
Szóval fő oldal, Keresés gomb, alul egyebek.... Mosolyog Így egyértelműbb lett volna Mosolyog
Amúgy meg úgy sem félek, messze vagyok én Budapesttől, még a Primo sem biztos, hogy idetalálna Vigyorog
Primo 1.1 és 1.2 között különbség van a menüben
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1426 Dátum: 2011. Június 08. - 07:16:07 »

Segítsetek!

Céges névjegyet kellene csináltatnom, de sikeresen töröltem a formátumot. Emlékszem rá, nem bonyolult, viszont a céges logó, na azt nem tudom reprodukálni. Újra megkérni a formátumot. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1427 Dátum: 2011. Június 08. - 12:37:19 »

Segítsetek!

Céges névjegyet kellene csináltatnom, de sikeresen töröltem a formátumot. Emlékszem rá, nem bonyolult, viszont a céges logó, na azt nem tudom reprodukálni. Újra megkérni a formátumot. 

Nincs a cégnek hivatalos oldala ahonnét letöltheted vagy kimásolhatod?
Naplózva

guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1428 Dátum: 2011. Július 22. - 22:45:10 »

Sikerült beszereznem egy usbs OBD2 kábelt és ehhez kellene valami program. Ha valaki tudja hogy honnan tudnám letölteni azt nagyon megköszönném!!!
Naplózva
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #1429 Dátum: 2011. Július 23. - 04:51:49 »


Segítsetek!

Céges névjegyet kellene csináltatnom, de sikeresen töröltem a formátumot. Emlékszem rá, nem bonyolult, viszont a céges logó, na azt nem tudom reprodukálni. Újra megkérni a formátumot. 

Talán ez lenne? (Nem tudom sikerült-e beilleszteni a képet.)

Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1430 Dátum: 2011. Július 23. - 06:44:49 »

Sikerült beszereznem egy usbs OBD2 kábelt és ehhez kellene valami program. Ha valaki tudja hogy honnan tudnám letölteni azt nagyon megköszönném!!!
Google-ba beütöd obd2 softver torrent és válogatsz.
Naplózva

06 70/22 11 222
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1431 Dátum: 2011. Július 23. - 07:01:56 »

Sikerült beszereznem egy usbs OBD2 kábelt és ehhez kellene valami program. Ha valaki tudja hogy honnan tudnám letölteni azt nagyon megköszönném!!!
Google-ba beütöd obd2 softver torrent és válogatsz.
Köszönöm a tippet!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1432 Dátum: 2011. Július 24. - 07:05:52 »

Segítsetek!

Céges névjegyet kellene csináltatnom, de sikeresen töröltem a formátumot. Emlékszem rá, nem bonyolult, viszont a céges logó, na azt nem tudom reprodukálni. Újra megkérni a formátumot. 

Aki esetleg régebben csinálta Neked, annál nem lehet meg?
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1433 Dátum: 2011. Július 24. - 15:30:04 »

Segítsetek!

Céges névjegyet kellene csináltatnom, de sikeresen töröltem a formátumot. Emlékszem rá, nem bonyolult, viszont a céges logó, na azt nem tudom reprodukálni. Újra megkérni a formátumot. 

Aki esetleg régebben csinálta Neked, annál nem lehet meg?

Már megoldódott neki jóval előtte mielőtt kapitányként hajóra szállt.
Naplózva

Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1434 Dátum: 2011. Július 25. - 07:39:40 »

Segítsetek!

Céges névjegyet kellene csináltatnom, de sikeresen töröltem a formátumot. Emlékszem rá, nem bonyolult, viszont a céges logó, na azt nem tudom reprodukálni. Újra megkérni a formátumot. 

Aki esetleg régebben csinálta Neked, annál nem lehet meg?

Már megoldódott neki jóval előtte mielőtt kapitányként hajóra szállt.

Köszi, úgy látszik valamiért nem olvastam időben és most nem figyeltem a dátumot.
SORRY
Naplózva
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #1435 Dátum: 2011. Július 26. - 07:01:55 »

Sziasztok!

Google+ meghívója van valakinek esetleg? (Kíváncsi lennék miben másabb mint a Facebook.)

Üdv,
Krisztián
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1436 Dátum: 2011. Július 26. - 13:46:55 »

Sziasztok!

Google+ meghívója van valakinek esetleg? (Kíváncsi lennék miben másabb mint a Facebook.)

Üdv,
Krisztián

Van.

PÜ-ben dobj egy gmailes email címet.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1437 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 16:58:18 »

Sziasztok. Van újabban egy ACER e120 okos(?) telefonom. Ez annyira egy okos valami, hogy ha összekötöm a laptoppal, az nem látja. Tényleg semmi mást nem szeretnék, csak néhány képet innen, oda tenni, de hát nem is látja ezt a vackot. gondolom valamit telepítenem kellene, de hogyan?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1438 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 18:28:23 »

Sziasztok. Van újabban egy ACER e120 okos(?) telefonom. Ez annyira egy okos valami, hogy ha összekötöm a laptoppal, az nem látja. Tényleg semmi mást nem szeretnék, csak néhány képet innen, oda tenni, de hát nem is látja ezt a vackot. gondolom valamit telepítenem kellene, de hogyan?
Elég, ha telefonon beállítod, hogy az USB kapcsolat módja háttértár legyen. Akkor úgy látja mint egy pendrive-ot.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1439 Dátum: 2011. Augusztus 16. - 18:51:18 »

Sziasztok. Van újabban egy ACER e120 okos(?) telefonom. Ez annyira egy okos valami, hogy ha összekötöm a laptoppal, az nem látja. Tényleg semmi mást nem szeretnék, csak néhány képet innen, oda tenni, de hát nem is látja ezt a vackot. gondolom valamit telepítenem kellene, de hogyan?
Elég, ha telefonon beállítod, hogy az USB kapcsolat módja háttértár legyen. Akkor úgy látja mint egy pendrive-ot.
Naés azt hol? Mert ha nem írtam volna (majd fogom), ehez a telefonhoz nem volt lúzer mánuel, szóval fogalmam sincs, azt hol lehet. Ja, droidos oprendszer van rajta.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!