Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 16:39:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217424 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1215 Dátum: 2010. Június 18. - 16:08:46 »

Druszám!

A laptop egyszer látja az optikai meghajtót, máskor meg nem. Beteszem a lemezt, hallom ahogy felpörög, de semmi nem történik. Megnéztem az eszközkezelőt, nincs ott a DVD meghajtó. Ez mindig hibernálás vagy készenléti állapot után van. Újraindítom a gépet, akkor már látja.
B.I.O.S. frissítés....
Ha lehetne magyarul.... Én sem kezdek el itt GM- ről (nem az ótógyár), meg úszáshelyzet súlypontjáról, meg a vizvonal középponti helyzetéről hadoválni.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bevallo, amióta visszakaptam tőled, nem is néztem meg. Úgyhogy nem tudom. Picit zavaró, de együtt tudok vele élni. Maj augusztusban megy hozzád vezérléscserére.  Vigyorog
Nem biztos, hogy neki kellene most állnod. Vigyorog Egyébként eddig nem volt ilyen probléma vele? Mert ha nem, akkor a bios frissítése nem segít, máshol van a probléma megoldása.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1216 Dátum: 2010. Június 18. - 16:15:16 »

Druszám!

A laptop egyszer látja az optikai meghajtót, máskor meg nem. Beteszem a lemezt, hallom ahogy felpörög, de semmi nem történik. Megnéztem az eszközkezelőt, nincs ott a DVD meghajtó. Ez mindig hibernálás vagy készenléti állapot után van. Újraindítom a gépet, akkor már látja.
B.I.O.S. frissítés....
Ha lehetne magyarul.... Én sem kezdek el itt GM- ről (nem az ótógyár), meg úszáshelyzet súlypontjáról, meg a vizvonal középponti helyzetéről hadoválni.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem biztos, hogy neki kellene most állnod. Vigyorog Egyébként eddig nem volt ilyen probléma vele? Mert ha nem, akkor a bios frissítése nem segít, máshol van a probléma megoldása.
Bevallom, amióta visszakaptam tőled, nem is néztem meg. Úgyhogy nem tudom. Picit zavaró, de együtt tudok vele élni. Maj augusztusban megy hozzád vezérléscserére.  Vigyorog
Oké, megoldjuk. Kacsint
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1217 Dátum: 2010. Június 18. - 17:32:38 »

Druszám!

A laptop egyszer látja az optikai meghajtót, máskor meg nem. Beteszem a lemezt, hallom ahogy felpörög, de semmi nem történik. Megnéztem az eszközkezelőt, nincs ott a DVD meghajtó. Ez mindig hibernálás vagy készenléti állapot után van. Újraindítom a gépet, akkor már látja.
B.I.O.S. frissítés....
Ha lehetne magyarul.... Én sem kezdek el itt GM- ről (nem az ótógyár), meg úszáshelyzet súlypontjáról, meg a vizvonal középponti helyzetéről hadoválni.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem biztos, hogy neki kellene most állnod. Vigyorog Egyébként eddig nem volt ilyen probléma vele? Mert ha nem, akkor a bios frissítése nem segít, máshol van a probléma megoldása.
Nekem is volt ilyen csak nekem más hardvereket nem talált hibernálás  után.Mivel nem vok zseni hogy piszkálgassam az op-ot igy ujrahuztam és azóta jó.
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1218 Dátum: 2010. Június 19. - 11:19:23 »

Nem tud valaki egy viszonylag kicsi, kb. 80 gigás SATA-s Winyót?
Mert még újra akartam rakni vagy 2 hónapja a gépet, de azt írja ki, hogy nincs Winyó a gépemben, nem ismeri fel újratelepítéskor, pedig tökéletesen működik. Írtatok tanácsokat, megnéztük, semmi változás.
Így ráraknám az Op-t arra, meg amúgy is kéne még egy kis hely, de nincs kedvem tízezreket kiadni most egy új winyóért...
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1219 Dátum: 2010. Június 19. - 17:03:46 »

Nem tud valaki egy viszonylag kicsi, kb. 80 gigás SATA-s Winyót?
Mert még újra akartam rakni vagy 2 hónapja a gépet, de azt írja ki, hogy nincs Winyó a gépemben, nem ismeri fel újratelepítéskor, pedig tökéletesen működik. Írtatok tanácsokat, megnéztük, semmi változás.
Így ráraknám az Op-t arra, meg amúgy is kéne még egy kis hely, de nincs kedvem tízezreket kiadni most egy új winyóért...
Valószinü csak a BIOS-ban kell beállítani a SATA-t rendesen, és működni fog.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1220 Dátum: 2010. Június 19. - 19:39:20 »

Druszám!

A laptop egyszer látja az optikai meghajtót, máskor meg nem. Beteszem a lemezt, hallom ahogy felpörög, de semmi nem történik. Megnéztem az eszközkezelőt, nincs ott a DVD meghajtó. Ez mindig hibernálás vagy készenléti állapot után van. Újraindítom a gépet, akkor már látja.
B.I.O.S. frissítés....
Ha lehetne magyarul.... Én sem kezdek el itt GM- ről (nem az ótógyár), meg úszáshelyzet súlypontjáról, meg a vizvonal középponti helyzetéről hadoválni.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem biztos, hogy neki kellene most állnod. Vigyorog Egyébként eddig nem volt ilyen probléma vele? Mert ha nem, akkor a bios frissítése nem segít, máshol van a probléma megoldása.
Nekem is volt ilyen csak nekem más hardvereket nem talált hibernálás  után.Mivel nem vok zseni hogy piszkálgassam az op-ot igy ujrahuztam és azóta jó.
Én egy alapos víruskereséssel kezdeném.
Az is tud ilyen hibát produkálni. Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1221 Dátum: 2010. Június 19. - 19:45:23 »

Nem tud valaki egy viszonylag kicsi, kb. 80 gigás SATA-s Winyót?
Mert még újra akartam rakni vagy 2 hónapja a gépet, de azt írja ki, hogy nincs Winyó a gépemben, nem ismeri fel újratelepítéskor, pedig tökéletesen működik. Írtatok tanácsokat, megnéztük, semmi változás.
Így ráraknám az Op-t arra, meg amúgy is kéne még egy kis hely, de nincs kedvem tízezreket kiadni most egy új winyóért...
Valószinü csak a BIOS-ban kell beállítani a SATA-t rendesen, és működni fog.
Pontosan.
Vissza kell butítani a vinyót (SATA Mode AHCI helyett legyen IDE). Úgy látni fogja a telepítő.
Telepítés után vissza lehet állítani AHCI-re.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1222 Dátum: 2010. Június 20. - 18:20:29 »

Ezt én is meg tudom csinálni, aki annnit ért a BIOS-hoz, hogy F2-vel kell belépni(nálam) He
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1223 Dátum: 2010. Június 20. - 19:54:43 »

Ezt én is meg tudom csinálni, aki annnit ért a BIOS-hoz, hogy F2-vel kell belépni(nálam) He
Milyen bios-od van? phoneix bios beállitás
 http://videosmart.hu/video/hogyan-telepitsunk-windows-xp-t-2-resz-phoenix-bios-beallitasa
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 20. - 19:58:04 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1224 Dátum: 2010. Június 22. - 14:22:27 »

Ezt én is meg tudom csinálni, aki annnit ért a BIOS-hoz, hogy F2-vel kell belépni(nálam) He
Csak olvasni kell tudni. Kacsint
Azt a részt keresd meg a BIOS-ban, amit leírtam.
Mást ne állíts át!!!!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1225 Dátum: 2010. Június 29. - 20:00:10 »

Mai munkám, garos Acer eMachine: bele öntötték a teát Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1226 Dátum: 2010. Június 29. - 20:12:29 »

Mai munkám, garos Acer eMachine: bele öntötték a teát Mosolyog
És megtaláltad? Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1227 Dátum: 2010. Június 29. - 20:21:24 »

Mai munkám, garos Acer eMachine: bele öntötték a teát Mosolyog
És megtaláltad? Vigyorog
Legalább jó cukros volt? Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1228 Dátum: 2010. Június 29. - 20:24:23 »

Mai munkám, garos Acer eMachine: bele öntötték a teát Mosolyog
És megtaláltad? Vigyorog
Legalább jó cukros volt? Vigyorog
Ragadt az egész Mosolyog De már legalább elindul Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1229 Dátum: 2010. Július 29. - 21:44:48 »

Egy navigon canada 310 naviról csináltam mentést majd visszatéve mégsem megy!Milyen progi szalad ezen még? ???Mit tudnék rátenni?
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!