Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:12:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217164 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #975 Dátum: 2009. December 24. - 17:33:14 »

Ha DVD formátumra konvertálok= az milyen kiterjesztést jelent???
Jól gondolom hogy *.VOB jelenti a DVD lejátszóhoz a kulcsot??
Vagy?
Kösz
Igen, de vannak még ott más fájlok is pl *.ifo stb.
Sajna nem minden konvertelnél van ifo stb. A sima VOB nem elég?
De elég, ha Neroval írod ki, mint DVD-Video, akkor úgyis csinál hozzá, meg a többit is.
Avi-ból is tudok néroval DVD formátumra írni közvetlenül?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #976 Dátum: 2009. December 24. - 18:11:10 »

Ha DVD formátumra konvertálok= az milyen kiterjesztést jelent???
Jól gondolom hogy *.VOB jelenti a DVD lejátszóhoz a kulcsot??
Vagy?
Kösz
Igen, de vannak még ott más fájlok is pl *.ifo stb.
Sajna nem minden konvertelnél van ifo stb. A sima VOB nem elég?
De elég, ha Neroval írod ki, mint DVD-Video, akkor úgyis csinál hozzá, meg a többit is.
Avi-ból is tudok néroval DVD formátumra írni közvetlenül?
Nero Vision-nel igen.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #977 Dátum: 2009. December 25. - 19:24:05 »

Már,ha él a licenc.Nekem volt "amolyan" Néróm és nem ment...
Én a Total Video Converter-t használom.Mindent konvertál mindenbe(tényleg!) és nem csak videót,hangot is.Akár az audio CD-t is egyből le tudja húzni Flac-be.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #978 Dátum: 2009. December 25. - 22:21:24 »

Már,ha él a licenc.Nekem volt "amolyan" Néróm és nem ment...
Én a Total Video Converter-t használom.Mindent konvertál mindenbe(tényleg!) és nem csak videót,hangot is.Akár az audio CD-t is egyből le tudja húzni Flac-be.
Nálam él  Vigyorog Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #979 Dátum: 2009. December 25. - 22:33:40 »

GTA IV-hez kellene egy kis segítség. A program kicsit kevésnek találja a vga-kártya memóriáját és emiatt korlátozza a felbontást meg 1-2 dolgot. Utánanéztem, hogy milyen parancsokkal kell elindítani (norestricts meg a többi), de így sem működik. 
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #980 Dátum: 2009. December 26. - 15:30:46 »

Már,ha él a licenc.Nekem volt "amolyan" Néróm és nem ment...
Én a Total Video Converter-t használom.Mindent konvertál mindenbe(tényleg!) és nem csak videót,hangot is.Akár az audio CD-t is egyből le tudja húzni Flac-be.
hasonló a FormatFactory nevű progi, de a fájl méretekkel gondban voltam, a DVD konverzió meg nem volt egyértelmű
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #981 Dátum: 2009. December 26. - 16:43:31 »

GTA IV-hez kellene egy kis segítség. A program kicsit kevésnek találja a vga-kártya memóriáját és emiatt korlátozza a felbontást meg 1-2 dolgot. Utánanéztem, hogy milyen parancsokkal kell elindítani (norestricts meg a többi), de így sem működik. 
Megoldódott. Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #982 Dátum: 2009. December 27. - 13:55:07 »

Már,ha él a licenc.Nekem volt "amolyan" Néróm és nem ment...
Én a Total Video Converter-t használom.Mindent konvertál mindenbe(tényleg!) és nem csak videót,hangot is.Akár az audio CD-t is egyből le tudja húzni Flac-be.
hasonló a FormatFactory nevű progi, de a fájl méretekkel gondban voltam, a DVD konverzió meg nem volt egyértelmű
Van egy ingyenes progi. Super a neve (csak így, szerényen  Mosolyog).
http://www.erightsoft.com/SUPER.html
Én ezt szoktam használni video konvertáláshoz.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #983 Dátum: 2010. Január 02. - 21:58:44 »

Egy barátom gépe, érdekes dolgot produkált. A problémát sikerült megoldani pár óra szerelgetés és próba árán, de leírom a dolgot, hátha valaki belebotlik ilyen dologba.

Szóval rendesen megy a gépe, fut rajta videókonvertálás, amikor fogja magát és lekapcsol. Próbálta bekapcsolni, de nem tudta. Meg se nyikkant. Gondolta túlmelegedés, de nem volt különösebben meleg se a táp se az egyéb alkatrészek (legalábbis érzésre). 10-15 perc várakozás után megpróbálta bekapcsolni, ventik pörögnek, de se kép se hang majd pár másodperc múlva gép kikapcsol. Ez még nem is annyira fura, viszont magától vissza is kapcsolt, mintha resetet nyomott volna. Alaplap 4 hónapos, proci is, táp kb 1,5 éves FSP, tehát nem gagyi. Szerzett másik tápot, azzal sem indult, gondolta kevés lehet a 350W a Core2Duo 2,93GHz-hez, a 4giga ramhoz meg a 3 vinyóhoz, vga alaplapi. Már mindent lekötött a tápról, de úgy sem akart indulni. Már azon gondolkodott, mikor vigye vissza az alaplapot, mikor eszébe jutott hogy van egy belső usb portra dugott kártyaolvasója, amit még nem húzott le az alaplapról. Láss csodát, anélkül elindul a gép, tökéletesen fut. Gondolta, az alaplapi usb rossz, átdugta egy másikba, de akkor megint nem indult. Szóval csak a kártyaolvasó döglött be, mégis mekkora kalamajkát okozott. Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #984 Dátum: 2010. Január 02. - 23:27:14 »

Egy barátom gépe, érdekes dolgot produkált. A problémát sikerült megoldani pár óra szerelgetés és próba árán, de leírom a dolgot, hátha valaki belebotlik ilyen dologba.

Szóval rendesen megy a gépe, fut rajta videókonvertálás, amikor fogja magát és lekapcsol. Próbálta bekapcsolni, de nem tudta. Meg se nyikkant. Gondolta túlmelegedés, de nem volt különösebben meleg se a táp se az egyéb alkatrészek (legalábbis érzésre). 10-15 perc várakozás után megpróbálta bekapcsolni, ventik pörögnek, de se kép se hang majd pár másodperc múlva gép kikapcsol. Ez még nem is annyira fura, viszont magától vissza is kapcsolt, mintha resetet nyomott volna. Alaplap 4 hónapos, proci is, táp kb 1,5 éves FSP, tehát nem gagyi. Szerzett másik tápot, azzal sem indult, gondolta kevés lehet a 350W a Core2Duo 2,93GHz-hez, a 4giga ramhoz meg a 3 vinyóhoz, vga alaplapi. Már mindent lekötött a tápról, de úgy sem akart indulni. Már azon gondolkodott, mikor vigye vissza az alaplapot, mikor eszébe jutott hogy van egy belső usb portra dugott kártyaolvasója, amit még nem húzott le az alaplapról. Láss csodát, anélkül elindul a gép, tökéletesen fut. Gondolta, az alaplapi usb rossz, átdugta egy másikba, de akkor megint nem indult. Szóval csak a kártyaolvasó döglött be, mégis mekkora kalamajkát okozott. Vigyorog
Ez sajnos nem ismeretlen hiba. Viszont a tápot én nagyobbra cserélném Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #985 Dátum: 2010. Január 03. - 09:16:35 »

HELP!!

Felraktam az AVG-t az asztali gépre, és a laptopra is. Eddig (amíg nem volt fent) felismerte az otthoni hálózatot, most pedig nem! Ha a tűzfalnál engedélyezem, hogy tiltsa a tűzfalat az otthoni hálózatnál, akkor max. 2 percig bírja is, utána ledob.  He He
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #986 Dátum: 2010. Január 03. - 14:33:17 »

Egy barátom gépe, érdekes dolgot produkált. A problémát sikerült megoldani pár óra szerelgetés és próba árán, de leírom a dolgot, hátha valaki belebotlik ilyen dologba.

Szóval rendesen megy a gépe, fut rajta videókonvertálás, amikor fogja magát és lekapcsol. Próbálta bekapcsolni, de nem tudta. Meg se nyikkant. Gondolta túlmelegedés, de nem volt különösebben meleg se a táp se az egyéb alkatrészek (legalábbis érzésre). 10-15 perc várakozás után megpróbálta bekapcsolni, ventik pörögnek, de se kép se hang majd pár másodperc múlva gép kikapcsol. Ez még nem is annyira fura, viszont magától vissza is kapcsolt, mintha resetet nyomott volna. Alaplap 4 hónapos, proci is, táp kb 1,5 éves FSP, tehát nem gagyi. Szerzett másik tápot, azzal sem indult, gondolta kevés lehet a 350W a Core2Duo 2,93GHz-hez, a 4giga ramhoz meg a 3 vinyóhoz, vga alaplapi. Már mindent lekötött a tápról, de úgy sem akart indulni. Már azon gondolkodott, mikor vigye vissza az alaplapot, mikor eszébe jutott hogy van egy belső usb portra dugott kártyaolvasója, amit még nem húzott le az alaplapról. Láss csodát, anélkül elindul a gép, tökéletesen fut. Gondolta, az alaplapi usb rossz, átdugta egy másikba, de akkor megint nem indult. Szóval csak a kártyaolvasó döglött be, mégis mekkora kalamajkát okozott. Vigyorog
Ez sajnos nem ismeretlen hiba. Viszont a tápot én nagyobbra cserélném Mosolyog
Lehet, de sem én sem a barátom még nem botlott ilyesmibe, pedig ő is számítógépes szakember. A tápegység meg egy érdekes kérdés. Még nyáron vettünk egy Dell Optiplex 780-as asztali gépet képújságra, Core2Duo, 2GB ram meg egy 500-as vinyó+DVD-író, alaplapi vga. Meglepődtem amikor megláttam, hogy 255 Wattos a táoegysége. És működik, napi 24 órában.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #987 Dátum: 2010. Január 05. - 22:31:53 »

HELP!!

Felraktam az AVG-t az asztali gépre, és a laptopra is. Eddig (amíg nem volt fent) felismerte az otthoni hálózatot, most pedig nem! Ha a tűzfalnál engedélyezem, hogy tiltsa a tűzfalat az otthoni hálózatnál, akkor max. 2 percig bírja is, utána ledob.  He He
eset smart securityt tedd fel!beszerzési Segitségért irj pü-t.
Naplózva

06 70/22 11 222
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #988 Dátum: 2010. Január 23. - 19:58:18 »

Kartársak egy kis segítségre lenne szükségem.
Néhány napja a következő a gondom az internettel: A videók nézegetésénél, de akár flash játékok betöltésénél a letöltés egyszer csak megáll és nem tölt le tovább ( 0-5percnyi letöltés között), ha újra próbálom ugyanazt a videó vagy játékoldalt letölteni akkor már el sem indul a letöltés, azonban, ha elindítok egy másikat azt megint elkezdi letölteni és várhatóan megint megakad a letöltés. Az érdekes videók topikban levő úrhajós videót is csak 3 percig sikerült letölteni. Mindegy, hogy Firefox-ot vagy Explorert használok ua. a helyzet. Amit megtettem idáig az egy rendszer visszaállítás korábbi időpontra, töredezettségmentesítés, sebesség ellenőrzés, Smart security kézi futtatása, valamint egy mail a UPC-nek (akik választ ígértek, csak még nem történt meg). Nem tudom volt-e már valakinek ilyen gondja és mi lehet rá a megoldás? Segítségeteket előre is köszönöm.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #989 Dátum: 2010. Január 23. - 20:09:56 »

Kartársak egy kis segítségre lenne szükségem.
Néhány napja a következő a gondom az internettel: A videók nézegetésénél, de akár flash játékok betöltésénél a letöltés egyszer csak megáll és nem tölt le tovább ( 0-5percnyi letöltés között), ha újra próbálom ugyanazt a videó vagy játékoldalt letölteni akkor már el sem indul a letöltés, azonban, ha elindítok egy másikat azt megint elkezdi letölteni és várhatóan megint megakad a letöltés. Az érdekes videók topikban levő úrhajós videót is csak 3 percig sikerült letölteni. Mindegy, hogy Firefox-ot vagy Explorert használok ua. a helyzet. Amit megtettem idáig az egy rendszer visszaállítás korábbi időpontra, töredezettségmentesítés, sebesség ellenőrzés, Smart security kézi futtatása, valamint egy mail a UPC-nek (akik választ ígértek, csak még nem történt meg). Nem tudom volt-e már valakinek ilyen gondja és mi lehet rá a megoldás? Segítségeteket előre is köszönöm.
Esetleg Adobe Flashplayer frissítés a legújabb verzióra.

Ha már itt tartunk. Az utóbbi 2 napban nekem meg a fórum pár másodpercre megakasztja az Explorert. Pl frissítek a fórumon és megakad, de nem tudok közben más lapra sem átlépni. Mást tudok csinálni, csak az explorer akad meg. Eddig 5-6 alkalommal fordult elő.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 23. - 20:14:32 írta diablo77 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!