Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 17:35:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217046 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #885 Dátum: 2009. November 21. - 17:29:58 »

Azt mondjátok meg, hogy a hajó lepukkant gépén miért tudom használni teljesen a netet, a saját vacsiúj laptopomon meg például nem tudok hozzászolni az indapass azonosítót kérő oldalakhoz. Pedig van azonosítom és be is vagyok jelentkezve.
De legalább van ékezet Vigyorog
Egyébként meg jó kérdés, valamilyen beállítás lehet a ludas (gondolom).
Jó, de melyik? Mondjuk a hajó böngészője IE...

Kipróbáltam, IE - vel megy a dolog. Nem értem...
Az jó, hogy megy a dolog, de hol vannak az avatarok? He He
Lassú netkapcsolat? Egyébként meg használj IE-t, azzal tuti minden megy és nálam egyáltalán nem lassabb mint a Firefox és társai. Sőt...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #886 Dátum: 2009. November 21. - 20:07:59 »

Hát sehol nem találok megbízható forrásból jó állapotú 6-os vagy 7-es sorozatú GeForce GT kártyát....:-( Ami van, az is Inno gyártmány, amiből állítólag hibás sorozatok kerültek ki. Viszont bekerült a képbe egy Ati Radeon 9550 256MB 128bit típus. Ez mennyivel jobb, mit a régi MSI GeForce 128MB FX5700LE 128bittel? Igaz az, hogy ehhez a kártyához már kell min. 350W-os táp? Nekem még 300W-os van a gépben...:-(  Na meg azt is jó lenne tudnom, hogy a konfigomhoz igazából milyen kártya lenne való még a GT-ken kívül...ha már nem találok olyat. Mindenhol a PCI-os csatolósokat nyomják, vagy a boltokban is ezt a 6200-as 64 bites GeForce-t akarják adni. Nem hiszem el, hogy nem lehet egy normális AGP-s kártyát kapni! 
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 21. - 20:12:13 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #887 Dátum: 2009. November 21. - 20:27:44 »

Hát sehol nem találok megbízható forrásból jó állapotú 6-os vagy 7-es sorozatú GeForce GT kártyát....:-( Ami van, az is Inno gyártmány, amiből állítólag hibás sorozatok kerültek ki. Viszont bekerült a képbe egy Ati Radeon 9550 256MB 128bit típus. Ez mennyivel jobb, mit a régi MSI GeForce 128MB FX5700LE 128bittel? Igaz az, hogy ehhez a kártyához már kell min. 350W-os táp? Nekem még 300W-os van a gépben...:-(  Na meg azt is jó lenne tudnom, hogy a konfigomhoz igazából milyen kártya lenne való még a GT-ken kívül...ha már nem találok olyat. Mindenhol a PCI-os csatolósokat nyomják, vagy a boltokban is ezt a 6200-as 64 bites GeForce-t akarják adni. Nem hiszem el, hogy nem lehet egy normális AGP-s kártyát kapni! 


nVidia AGP                DirectX    Mag órajel    RAM órajel    RAM adatátv.    Shader
GeForce FX 5700 LE      DX 9      250 MHz       400 MHz      128 bit DDR        4
Radeon 9550               DX 9       275 MHz      540 MHz       128 bit DDR       4

Ezekből az adatokból látszik, hogy elvileg valamivel gyorsabb 9550, de egy ilyen kártyánál már szinte mindegy, hogy 128MB vagy 256MB memória van rajta. (a régi gépemben, amit 2 éve eladtam egy kollégámnak, pont ilyen kártya van 128MB-tal és 300W-os táppal).

Próbáld meg esetleg az ATI X1650Pro kártyát, újonnan kb 12-13ezer viszont az adatai önmagáért beszélnek:

Radeon X1650Pro       DX 9        450 MHz       800 MHz      128 bit DDR2      12
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #888 Dátum: 2009. November 21. - 20:32:35 »

Ja és az x1650Pro 512MB-os.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #889 Dátum: 2009. November 21. - 21:42:12 »

Hát sehol nem találok megbízható forrásból jó állapotú 6-os vagy 7-es sorozatú GeForce GT kártyát....:-( Ami van, az is Inno gyártmány, amiből állítólag hibás sorozatok kerültek ki. Viszont bekerült a képbe egy Ati Radeon 9550 256MB 128bit típus. Ez mennyivel jobb, mit a régi MSI GeForce 128MB FX5700LE 128bittel? Igaz az, hogy ehhez a kártyához már kell min. 350W-os táp? Nekem még 300W-os van a gépben...:-(  Na meg azt is jó lenne tudnom, hogy a konfigomhoz igazából milyen kártya lenne való még a GT-ken kívül...ha már nem találok olyat. Mindenhol a PCI-os csatolósokat nyomják, vagy a boltokban is ezt a 6200-as 64 bites GeForce-t akarják adni. Nem hiszem el, hogy nem lehet egy normális AGP-s kártyát kapni! 


nVidia AGP                DirectX    Mag órajel    RAM órajel    RAM adatátv.    Shader
GeForce FX 5700 LE      DX 9      250 MHz       400 MHz      128 bit DDR        4
Radeon 9550               DX 9       275 MHz      540 MHz       128 bit DDR       4

Ezekből az adatokból látszik, hogy elvileg valamivel gyorsabb 9550, de egy ilyen kártyánál már szinte mindegy, hogy 128MB vagy 256MB memória van rajta. (a régi gépemben, amit 2 éve eladtam egy kollégámnak, pont ilyen kártya van 128MB-tal és 300W-os táppal).

Próbáld meg esetleg az ATI X1650Pro kártyát, újonnan kb 12-13ezer viszont az adatai önmagáért beszélnek:

Radeon X1650Pro       DX 9        450 MHz       800 MHz      128 bit DDR2      12
OK, csak azt hallottam, hogy az én alaplapomba (A7V880) már nem jó, mert nekem csak DDR RAM-os, max PC3200-as 400 MHz-esek mennek bele, viszont ezekhez az új kártyákhoz DDR2 kell.  Van egy Sapphire ATi Radeon 9600XT ATLANTIS 256MB DDR is a képben (ez milyen kártya? jó?), meg asszem egy X1650-est is ajánlottak. Egyátalán megmozdulnának ezek az én őskori gépemben?
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 21. - 22:04:46 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #890 Dátum: 2009. November 21. - 22:18:11 »

Van egy Sapphire ATi Radeon 9600XT ATLANTIS 256MB DDR is a képben (ez milyen kártya? jó?). Egyátalán megmozdulnának ezek az én őskori gépemben?
Jó régi, régebbi mint a géped. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 21. - 22:23:13 írta Jani » Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #891 Dátum: 2009. November 21. - 22:31:19 »

Hát sehol nem találok megbízható forrásból jó állapotú 6-os vagy 7-es sorozatú GeForce GT kártyát....:-( Ami van, az is Inno gyártmány, amiből állítólag hibás sorozatok kerültek ki. Viszont bekerült a képbe egy Ati Radeon 9550 256MB 128bit típus. Ez mennyivel jobb, mit a régi MSI GeForce 128MB FX5700LE 128bittel? Igaz az, hogy ehhez a kártyához már kell min. 350W-os táp? Nekem még 300W-os van a gépben...:-(  Na meg azt is jó lenne tudnom, hogy a konfigomhoz igazából milyen kártya lenne való még a GT-ken kívül...ha már nem találok olyat. Mindenhol a PCI-os csatolósokat nyomják, vagy a boltokban is ezt a 6200-as 64 bites GeForce-t akarják adni. Nem hiszem el, hogy nem lehet egy normális AGP-s kártyát kapni! 


nVidia AGP                DirectX    Mag órajel    RAM órajel    RAM adatátv.    Shader
GeForce FX 5700 LE      DX 9      250 MHz       400 MHz      128 bit DDR        4
Radeon 9550               DX 9       275 MHz      540 MHz       128 bit DDR       4

Ezekből az adatokból látszik, hogy elvileg valamivel gyorsabb 9550, de egy ilyen kártyánál már szinte mindegy, hogy 128MB vagy 256MB memória van rajta. (a régi gépemben, amit 2 éve eladtam egy kollégámnak, pont ilyen kártya van 128MB-tal és 300W-os táppal).

Próbáld meg esetleg az ATI X1650Pro kártyát, újonnan kb 12-13ezer viszont az adatai önmagáért beszélnek:

Radeon X1650Pro       DX 9        450 MHz       800 MHz      128 bit DDR2      12
OK, csak azt hallottam, hogy az én alaplapomba (A7V880) már nem jó, mert nekem csak DDR RAM-os, max PC3200-as 400 MHz-esek mennek bele, viszont ezekhez az új kártyákhoz DDR2 kell.  Van egy Sapphire ATi Radeon 9600XT ATLANTIS 256MB DDR is a képben (ez milyen kártya? jó?), meg asszem egy X1650-est is ajánlottak. Egyátalán megmozdulnának ezek az én őskori gépemben?
A Sapphire jó márka, a 9600XT-nél a mag 500MHz-en a memória 700MHz-en megy, tehát valamivel gyorsabb mint a 9550, az 5700-nál meg sokkal. Az hogy az alaplapod nem kezel DDR2-t teljesen mindegy, mivel a videokártya memóriáját nem az kezeli, hanem a videochip (mag). Az előző alaplapom nekem is csak DDR2-t tudott, a videokártyán viszont GDDR3-as memóriák voltak (vannak, mert az megtartottam, mivel nincs rajta ventillátor Mosolyog és én szeretem a csendes gépet)
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #892 Dátum: 2009. November 21. - 22:53:43 »

Itt egy hasznos oldal, össze lehet hasonlítani vele a videókártyák (alap)tulajdonságait és elméleti sebességét. Azért írtam, hogy ala, mert egyes gyártók azért más specifikációkkal adják ki (lehet magasabb és alacsonyabb sebességű is)

http://www.gpureview.com/show_cards.php
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #893 Dátum: 2009. November 21. - 23:02:21 »

Hát sehol nem találok megbízható forrásból jó állapotú 6-os vagy 7-es sorozatú GeForce GT kártyát....:-( Ami van, az is Inno gyártmány, amiből állítólag hibás sorozatok kerültek ki. Viszont bekerült a képbe egy Ati Radeon 9550 256MB 128bit típus. Ez mennyivel jobb, mit a régi MSI GeForce 128MB FX5700LE 128bittel? Igaz az, hogy ehhez a kártyához már kell min. 350W-os táp? Nekem még 300W-os van a gépben...:-(  Na meg azt is jó lenne tudnom, hogy a konfigomhoz igazából milyen kártya lenne való még a GT-ken kívül...ha már nem találok olyat. Mindenhol a PCI-os csatolósokat nyomják, vagy a boltokban is ezt a 6200-as 64 bites GeForce-t akarják adni. Nem hiszem el, hogy nem lehet egy normális AGP-s kártyát kapni! 


nVidia AGP                DirectX    Mag órajel    RAM órajel    RAM adatátv.    Shader
GeForce FX 5700 LE      DX 9      250 MHz       400 MHz      128 bit DDR        4
Radeon 9550               DX 9       275 MHz      540 MHz       128 bit DDR       4

Ezekből az adatokból látszik, hogy elvileg valamivel gyorsabb 9550, de egy ilyen kártyánál már szinte mindegy, hogy 128MB vagy 256MB memória van rajta. (a régi gépemben, amit 2 éve eladtam egy kollégámnak, pont ilyen kártya van 128MB-tal és 300W-os táppal).

Próbáld meg esetleg az ATI X1650Pro kártyát, újonnan kb 12-13ezer viszont az adatai önmagáért beszélnek:

Radeon X1650Pro       DX 9        450 MHz       800 MHz      128 bit DDR2      12
OK, csak azt hallottam, hogy az én alaplapomba (A7V880) már nem jó, mert nekem csak DDR RAM-os, max PC3200-as 400 MHz-esek mennek bele, viszont ezekhez az új kártyákhoz DDR2 kell.  Van egy Sapphire ATi Radeon 9600XT ATLANTIS 256MB DDR is a képben (ez milyen kártya? jó?), meg asszem egy X1650-est is ajánlottak. Egyátalán megmozdulnának ezek az én őskori gépemben?
A Sapphire jó márka, a 9600XT-nél a mag 500MHz-en a memória 700MHz-en megy, tehát valamivel gyorsabb mint a 9550, az 5700-nál meg sokkal. Az hogy az alaplapod nem kezel DDR2-t teljesen mindegy, mivel a videokártya memóriáját nem az kezeli, hanem a videochip (mag). Az előző alaplapom nekem is csak DDR2-t tudott, a videokártyán viszont GDDR3-as memóriák voltak (vannak, mert az megtartottam, mivel nincs rajta ventillátor Mosolyog és én szeretem a csendes gépet)
Nagyjából 5000-ért menne...megér ennyit? Ha 9000-ért lenne új GeForce 6200-es 64 bit...akkor 5000-et ez csak megér ha jó állapotban van és nem volt húzva...nem?

Sapphire ATi Radeon 9600XT ATLANTIS 256MB DDR grafikus kártya
AGP x8 (1.5v)
Digitális és analóg monitorcsatlakozók.
DirectX 9-es hardvertámogatás.
Minden tartozékával, eredeti dobozában.
Tökéletesen működő gépből kivéve.
A ventillátor nincs elhasználódva, normálisan működik.
Eladás indoka: új gép építése miatt a régit alkatrészenként értékesítem.
Kipróbálás garancia.
Windows Vista és Windows 7 AERO-kompatibilitás (mindkét rendszer automatikusan telepíti a hozzávaló meghajtóprogramot).
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #894 Dátum: 2009. November 21. - 23:03:10 »

Itt egy hasznos oldal, össze lehet hasonlítani vele a videókártyák (alap)tulajdonságait és elméleti sebességét. Azért írtam, hogy ala, mert egyes gyártók azért más specifikációkkal adják ki (lehet magasabb és alacsonyabb sebességű is)

http://www.gpureview.com/show_cards.php
Na végre! Egy ilyen összehasonlítóra vágytam!!! Ezer köszi!! Kacsint Vigyorog
Eddig csak ebből böngésztem, amennyire tudtam, de nem egyértelmű...
http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 21. - 23:06:37 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #895 Dátum: 2009. November 22. - 14:35:08 »

Azt mondjátok meg, hogy a hajó lepukkant gépén miért tudom használni teljesen a netet, a saját vacsiúj laptopomon meg például nem tudok hozzászolni az indapass azonosítót kérő oldalakhoz. Pedig van azonosítom és be is vagyok jelentkezve.
De legalább van ékezet Vigyorog
Egyébként meg jó kérdés, valamilyen beállítás lehet a ludas (gondolom).
Jó, de melyik? Mondjuk a hajó böngészője IE...

Kipróbáltam, IE - vel megy a dolog. Nem értem...
Az jó, hogy megy a dolog, de hol vannak az avatarok? He He
Lassú netkapcsolat? Egyébként meg használj IE-t, azzal tuti minden megy és nálam egyáltalán nem lassabb mint a Firefox és társai. Sőt...
Nem csak a sebesség a lényeg.
A FF sok olyan dolgot figyelembe vesz a weblap kódjában, amire az IE (meg az Opera, Chrome  Kacsint) fütyül.
Magyarán a weblapok szebbek lehetnek (dekoráció) a FF alatt (nézd meg a csatolmányt. Ugyan az a kód, csak más a böngésző).

Az IE is sokat fejlődött az utóbbi időben (nem kis részben a FF miatt - kezdett túl sok felhasználót veszíteni  Kacsint), egyre inkább követi a webszabványt (eddig miért nem??), de tudásában még mindig el van maradva a FF mögött.

Elég csak a rengeteg kiegészítőre gondolni, ami FF alatt pl. a web programozást/tanulást is nagyon megkönnyíti.

De persze kinek a pap...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #896 Dátum: 2009. November 22. - 19:35:25 »

Azt mondjátok meg, hogy a hajó lepukkant gépén miért tudom használni teljesen a netet, a saját vacsiúj laptopomon meg például nem tudok hozzászolni az indapass azonosítót kérő oldalakhoz. Pedig van azonosítom és be is vagyok jelentkezve.
De legalább van ékezet Vigyorog
Egyébként meg jó kérdés, valamilyen beállítás lehet a ludas (gondolom).
Jó, de melyik? Mondjuk a hajó böngészője IE...

Kipróbáltam, IE - vel megy a dolog. Nem értem...
Az jó, hogy megy a dolog, de hol vannak az avatarok? He He
Lassú netkapcsolat? Egyébként meg használj IE-t, azzal tuti minden megy és nálam egyáltalán nem lassabb mint a Firefox és társai. Sőt...
Nem csak a sebesség a lényeg.
A FF sok olyan dolgot figyelembe vesz a weblap kódjában, amire az IE (meg az Opera, Chrome  Kacsint) fütyül.
Magyarán a weblapok szebbek lehetnek (dekoráció) a FF alatt (nézd meg a csatolmányt. Ugyan az a kód, csak más a böngésző).

Az IE is sokat fejlődött az utóbbi időben (nem kis részben a FF miatt - kezdett túl sok felhasználót veszíteni  Kacsint), egyre inkább követi a webszabványt (eddig miért nem??), de tudásában még mindig el van maradva a FF mögött.

Elég csak a rengeteg kiegészítőre gondolni, ami FF alatt pl. a web programozást/tanulást is nagyon megkönnyíti.

De persze kinek a pap...
Ebben teljesen igazad van. Egy ideig használtam én is Opera-t, nagyon kényelmes volt a beépített torrent kezelője meg sok minden más, de igazából egy külön progi több mindenre képes. Én ezért nem annyira szeretem az olyan dolgokat, amibe mindent beintegrálnak (se programban se eszközben: pl PDA-telefon és még mittudoménmi egyben). Ezért kezdem nem szeretni a Nero-t sem, mert már abba is olyan sok egyéb dolgot beleintegrálnak. Persze ez egy átlag felhasználónak jó, mert nem kell ezer külön progi videóvágáshoz, hangvágáshoz stb.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #897 Dátum: 2009. November 22. - 21:23:59 »

Áhh,én a Nero-t olyan 3 éve nem használom.Egyre nagyobb és bonyolultabb és mindig összeakadt valamivel.Egyedül a CoverDesigner modulja jó.Írásra a Burning Studio-t használom.Egyébként sok ingyenes cucc van,mind jó.Én is azt a nézetet vallom,hogy adott célra az erre megírt alkalmazást kell használni.Az pack-ok meg Suit-ek,csak megfogják a gépet és még nem is jók.
De a Firefox-ot és a bépülő dolgait nagyon szeretem,sőt van egy kis progi,Mozilla Backup a neve,amivel teljesen lementhetem mind a Foxot,a Thunderbird-öt és SeaMonkey-t is.Így egy új telepítés után,ugyanaz fogad minket,mint régen.Ugyanazok a beállítások,minden!Vagy a munkahelyen is ugyanolyan a böngésző,mint otthon,könyvjelzőstül,pluginestül,kinézetestül,mindenestül.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 22. - 21:30:20 írta akidobos » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #898 Dátum: 2009. November 23. - 20:47:37 »

Érdekes dolgot tapasztaltam, amire nem tudom a magyarázatot. Beüzemeltem a laptopot és az usb-s wifi egységet. Minden tökéletes, még ezzel a nem túl nagy teljesítményű wifi routerrel is a minimum jelerősség 80% a lakás legeldugottab pontján, gondoltam beállítom az Outlookot is. Beállítás megtörtént, fogadás ment, viszont email küldésnél hibát jelzett. Rákerestem a hibakódra, de igazából nem lettem okosabb. Az ott ajánlott dolgokat megcsináltam (pl fiók törlése és manuális létrehozása), de így sem működött. Gondoltam esetleg szerver hiba, bekapcsoltam az asztali gépet és ott minden ment, küldtem próbaüzit és az is elment. Kikapcsoltam a gépet és megnéztem újból a laptopon és láss csodát most már ott is ment. He
Ez miért van?
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #899 Dátum: 2009. November 23. - 20:51:41 »

Érdekes dolgot tapasztaltam, amire nem tudom a magyarázatot. Beüzemeltem a laptopot és az usb-s wifi egységet. Minden tökéletes, még ezzel a nem túl nagy teljesítményű wifi routerrel is a minimum jelerősség 80% a lakás legeldugottab pontján, gondoltam beállítom az Outlookot is. Beállítás megtörtént, fogadás ment, viszont email küldésnél hibát jelzett. Rákerestem a hibakódra, de igazából nem lettem okosabb. Az ott ajánlott dolgokat megcsináltam (pl fiók törlése és manuális létrehozása), de így sem működött. Gondoltam esetleg szerver hiba, bekapcsoltam az asztali gépet és ott minden ment, küldtem próbaüzit és az is elment. Kikapcsoltam a gépet és megnéztem újból a laptopon és láss csodát most már ott is ment. He
Ez miért van?
A kimenő szervert állítsd át a szolgáltató szerverére.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!