Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 17:26:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 216374 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #525 Dátum: 2009. Május 06. - 05:28:25 »

Feltetted a legújabb AVG 8.5-öt? Ugyanis a 8-ashoz április 30-tól megszűnt a frissítés, ha jól emlékszem.
Igen, a legújabb 8.5-öst is letöltöttem, de a hibajelenség ugyanaz, vagyis nem tud frissíteni és azt írja ki, hogy nem naprakész. Azért gondolom azt, hogy az AVG-nél meg a két gép esete kavar be, mert ugye a routeren kívül egy IP cím látszik? A router osztja ki azon belül az al-IP címeket? És mivel az AVG free feltétele az, hogy csak egy db otthoni gépre szabad feltenni, szerintem úgy látja, hogy erre az IP-re más kiadott egy verziót. Bár...elvileg az IP-cím meg minden bekapcsolásnál más kellene, hogy legyen....nem tom....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #526 Dátum: 2009. Május 06. - 08:04:04 »

Feltetted a legújabb AVG 8.5-öt? Ugyanis a 8-ashoz április 30-tól megszűnt a frissítés, ha jól emlékszem.
Igen, a legújabb 8.5-öst is letöltöttem, de a hibajelenség ugyanaz, vagyis nem tud frissíteni és azt írja ki, hogy nem naprakész. Azért gondolom azt, hogy az AVG-nél meg a két gép esete kavar be, mert ugye a routeren kívül egy IP cím látszik? A router osztja ki azon belül az al-IP címeket? És mivel az AVG free feltétele az, hogy csak egy db otthoni gépre szabad feltenni, szerintem úgy látja, hogy erre az IP-re más kiadott egy verziót. Bár...elvileg az IP-cím meg minden bekapcsolásnál más kellene, hogy legyen....nem tom....
Nem tudom segít-e... Én is felraktam 8.5-t és ugyanezt csinálta. Utána Ccleaner-rel lepucoltam minden tempus anyagot. Újraindítás után viszont vigan megcsinált mindent, Azóta is fut.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #527 Dátum: 2009. Május 06. - 10:20:49 »

Feltetted a legújabb AVG 8.5-öt? Ugyanis a 8-ashoz április 30-tól megszűnt a frissítés, ha jól emlékszem.
Igen, a legújabb 8.5-öst is letöltöttem, de a hibajelenség ugyanaz, vagyis nem tud frissíteni és azt írja ki, hogy nem naprakész. Azért gondolom azt, hogy az AVG-nél meg a két gép esete kavar be, mert ugye a routeren kívül egy IP cím látszik? A router osztja ki azon belül az al-IP címeket? És mivel az AVG free feltétele az, hogy csak egy db otthoni gépre szabad feltenni, szerintem úgy látja, hogy erre az IP-re más kiadott egy verziót. Bár...elvileg az IP-cím meg minden bekapcsolásnál más kellene, hogy legyen....nem tom....
Nem tudom segít-e... Én is felraktam 8.5-t és ugyanezt csinálta. Utána Ccleaner-rel lepucoltam minden tempus anyagot. Újraindítás után viszont vigan megcsinált mindent, Azóta is fut.
Mindenre nyitott vagyok a cél érdekében, úgyhogy szívesen veszem az ötleteket! Köszi Komis, ez is egy jó ötlet, megpróbálom lepucolni a gépet, aztán meglátom. Lehet, hogy ez lesz a megoldás, mert tegnap az AD-Aware talált két trojan...valamit meg fertőzött fileokat is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #528 Dátum: 2009. Május 06. - 18:10:27 »

Na úgy nézem, hogy sikerült!!!!
HTTP és POP3 filtereket kikapcsoltam és most van netem is és emilem is.
Nem értem, hogy miért rakják bele, és alapban miért van kipipálva, ha kapásból blokkolja a dolgokat!
Hmmmm......
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #529 Dátum: 2009. Május 14. - 09:10:38 »

Embörök, ennyi problémát a fránya víruis irtókkal.
Én 2 hónapja áttértem openSuse 11.1-re azóta nem bajlódom ilyenekkel.
Persze itt is vannak problémák, de alapvetően nem kell egy csomó mindennel foglalkoznom, ami Windows alatt idegesített. Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #530 Dátum: 2009. Május 31. - 19:08:40 »

Üdv!
Sikeresen hazavittem a melóhelyemre egy férget pendrive-on (sejtettem, hogy van rajta), de elfelejtettem ellenőrizni a nagy sietségben). Nagy galibát nem okozott, leírtottam, viszont a "kedves" vírus átírt valamit, így nem látom a rejtett fájlokat sem Win intézővel sem TotalCommanderrel. Hogyan tudnám visszaállítani a dolgot ( a mappabeállításoknál hiába állítom be, hogy mutassa a rejtett és rendszerfájlokat, mindig visszaáll az eredeti helyzetbe)? Csökkentett módban mutatja. Fontos lenne a dolog és nem szeretném emiatt újratelepíteni az XP-t.
Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #531 Dátum: 2009. Május 31. - 20:04:54 »

Én befizettem egy éves, 3 gépre használható Pandára. 14ezer körül volt.
Azóta nulla problémám van virusokkal, meg az összes többi egyébbel.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #532 Dátum: 2009. Május 31. - 20:49:25 »

Én befizettem egy éves, 3 gépre használható Pandára. 14ezer körül volt.
Azóta nulla problémám van virusokkal, meg az összes többi egyébbel.
Nem akarom leszólni a Pandát, de amelyik gépről a melóból hazahoztam a vírust, azon is Panda fut.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #533 Dátum: 2009. Május 31. - 20:58:29 »

Én befizettem egy éves, 3 gépre használható Pandára. 14ezer körül volt.
Azóta nulla problémám van virusokkal, meg az összes többi egyébbel.
Nem akarom leszólni a Pandát, de amelyik gépről a melóból hazahoztam a vírust, azon is Panda fut.
Na igen, Panda nem sokat ér. Nem is értem, van pofájuk pénzt kérni érte...
Próbáld ki ezt a progit. Nekünk bent a szervizben az AVG és ennek a párosával eddig minden reménytelen gépet sikerült talpra állítani. Persze azért van olyan is, amihez egy kis külön registry machinálás is kell, valamint egyebek...

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html?part=dl-10804572&subj=dl&tag=button

Telepítés után frissítsd le!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #534 Dátum: 2009. Június 01. - 10:01:29 »

Én befizettem egy éves, 3 gépre használható Pandára. 14ezer körül volt.
Azóta nulla problémám van virusokkal, meg az összes többi egyébbel.
Nem akarom leszólni a Pandát, de amelyik gépről a melóból hazahoztam a vírust, azon is Panda fut.
Na igen, Panda nem sokat ér. Nem is értem, van pofájuk pénzt kérni érte...
Próbáld ki ezt a progit. Nekünk bent a szervizben az AVG és ennek a párosával eddig minden reménytelen gépet sikerült talpra állítani. Persze azért van olyan is, amihez egy kis külön registry machinálás is kell, valamint egyebek...

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html?part=dl-10804572&subj=dl&tag=button

Telepítés után frissítsd le!
Én is AVG-t és Spybotot használok. Ellenőrzésre már egyik sem talált semmit. Viszont az általad javasolt progi megoldotta a problémát. Köszi. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #535 Dátum: 2009. Június 01. - 10:13:09 »

Én váltottam azóta a NOD újabb verziójára a 4-esre. De a problémát nem ez oldotta meg nálam, hanem egy teljes újratelepítés. Sajna még a NOD sem tudott mit kezdeni a vírusos géppel. Azóta minden rendben...kopp...kopp...kopp! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #536 Dátum: 2009. Június 01. - 12:15:22 »

Én befizettem egy éves, 3 gépre használható Pandára. 14ezer körül volt.
Azóta nulla problémám van virusokkal, meg az összes többi egyébbel.
Nem akarom leszólni a Pandát, de amelyik gépről a melóból hazahoztam a vírust, azon is Panda fut.
Na igen, Panda nem sokat ér. Nem is értem, van pofájuk pénzt kérni érte...
Próbáld ki ezt a progit. Nekünk bent a szervizben az AVG és ennek a párosával eddig minden reménytelen gépet sikerült talpra állítani. Persze azért van olyan is, amihez egy kis külön registry machinálás is kell, valamint egyebek...

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html?part=dl-10804572&subj=dl&tag=button

Telepítés után frissítsd le!
Én is AVG-t és Spybotot használok. Ellenőrzésre már egyik sem talált semmit. Viszont az általad javasolt progi megoldotta a problémát. Köszi. Vigyorog
Örülök, hogy segíthettem Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #537 Dátum: 2009. Június 17. - 16:11:27 »

En meg behajozas elott vettem egy 1 eves g-Data security-t, full extrasat. Nem volt olcso, viszont telepitest ugy inditotta, hogy meg elotte ellenorizte a gepet! Talalt is, irtott is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #538 Dátum: 2009. Június 23. - 15:47:39 »

PC-boltosok!
Monitor, ill róluk a véleményetek érdekelne! Elvileg mindegyikre 3 év gari és 3 nap pixelgari van mindenhol.
Lehetséges két típus: BenQ G2020HDA  ;   Acer V203HAB
Egy nagyon jó ár (~28.000,-)  kellene! (esetleg ÁFA nélküli ~24000,- , amolyan okosban, "hiba esetén garipecsételős" megoldás érdekelne  Kacsint)

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #539 Dátum: 2009. Június 23. - 17:49:53 »

PC-boltosok!
Monitor, ill róluk a véleményetek érdekelne! Elvileg mindegyikre 3 év gari és 3 nap pixelgari van mindenhol.
Lehetséges két típus: BenQ G2020HDA  ;   Acer V203HAB
Egy nagyon jó ár (~28.000,-)  kellene! (esetleg ÁFA nélküli ~24000,- , amolyan okosban, "hiba esetén garipecsételős" megoldás érdekelne  Kacsint)


Én ajánlanám, hogy nézz meg esetleg Samsungot is. Először én is Acer-t szerettem volna venni, de miután mindegyikben (legalábbis amik a boltban voltak) volt pixelhiba, így Samsung mellett döntöttem. Picit drágább volt, de jobb a minősége és szebb a képe is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!