Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 07:33:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 216149 alkalommal)
GioMaster
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #390 Dátum: 2008. November 23. - 11:54:42 »

Én hálát adok, hogy az életben soha nem működött a sleep... ahányszor játék közben megnyomtam, biztosan agyvérzést kaptam volna. Telepítsetek vistát! nekem nagyon bejött. Meg kellett tanulni néhány dolgot rajta, ami más, mint az xp-n, de ahhoz képest, hogy mindenki fröcsög rá, aki nem használja, nagyon kellemeset csalódtam benne... sp1-gyel stabil.
Egyetlen bajom, hogy van egy 68-as és egy 400-as partícióm. (kisebb a rendszer) tételesen felsorolja nekem, hogy mi mennyi helyet foglal (win 18Gb; dokumentumok 10Gb, programfiles 12Gb+egyéb kisebb dolgok 1-2 Gb. Elvileg ugye ez 41-42Gb... c: tulajdonságokra kattinta meg kiírja nekem, hogy 68/60 foglalt. Tehát van ~20Gb  fantom adatom, ami nem tudom, hogy mi és, hogy hol van, de van és foglalja a helyet.

Ötleteket várok Mosolyog
Csaba
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #391 Dátum: 2008. November 23. - 12:27:02 »

Én hálát adok, hogy az életben soha nem működött a sleep... ahányszor játék közben megnyomtam, biztosan agyvérzést kaptam volna. Telepítsetek vistát! nekem nagyon bejött. Meg kellett tanulni néhány dolgot rajta, ami más, mint az xp-n, de ahhoz képest, hogy mindenki fröcsög rá, aki nem használja, nagyon kellemeset csalódtam benne... sp1-gyel stabil.
Egyetlen bajom, hogy van egy 68-as és egy 400-as partícióm. (kisebb a rendszer) tételesen felsorolja nekem, hogy mi mennyi helyet foglal (win 18Gb; dokumentumok 10Gb, programfiles 12Gb+egyéb kisebb dolgok 1-2 Gb. Elvileg ugye ez 41-42Gb... c: tulajdonságokra kattinta meg kiírja nekem, hogy 68/60 foglalt. Tehát van ~20Gb  fantom adatom, ami nem tudom, hogy mi és, hogy hol van, de van és foglalja a helyet.

Ötleteket várok Mosolyog
Csaba
Valószínű Temp könyvtár és rejtett fájlok lesznek, valamint a rendszer-visszaállításhoz szükséges mentések foglalnak még baromi sok helyet. Kapcsold ki, és felszabadul a hely.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #392 Dátum: 2008. November 26. - 20:29:09 »

Ez nem kifejezetten kompjúter de egyfajta hardware.
A mobilom Motorola V500akármi (nem emlékszem). Amerikai szerzemény és eddig nagyon bírtam, mert még Kóreából és Japánból is tudtam használni. Úgy kb. két hete vette fel azt a szokást, hogy alig 24 óra alatt, illetve 10 perc telefonálás után lemerül. Illetve csörgés helyett megkapom a nem fogadott hívás jelet. Ma bevittem a márkázott szervízbe, ahol némi pötyögés és tudománykodás után közölték: kész az akku, kéne bele egy új!
Remek, csakhogy nem európai modell, ergo rendelniük kell, amiről lebeszélnek. Mivel az új akku ára kb. 30000 pénz és 3-4 hét mire megjön.
Kérdésemim:
1.  Ez tényleg lehet, hogy egy nyűves mobilban, amiből itthon is eladtak, nem ugyanaz az akku van?
2.  Van olyan utángyártó cég, ahol estleg lehet akkut venni? Laptophoz tudom, hogy lehet!
3. Át akartak verni?
4.  Ennyit nem ér meg egy új akku... Ez nem kérdés.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #393 Dátum: 2008. November 26. - 20:32:57 »

Ez nem kifejezetten kompjúter de egyfajta hardware.
A mobilom Motorola V500akármi (nem emlékszem). Amerikai szerzemény és eddig nagyon bírtam, mert még Kóreából és Japánból is tudtam használni. Úgy kb. két hete vette fel azt a szokást, hogy alig 24 óra alatt, illetve 10 perc telefonálás után lemerül. Illetve csörgés helyett megkapom a nem fogadott hívás jelet. Ma bevittem a márkázott szervízbe, ahol némi pötyögés és tudománykodás után közölték: kész az akku, kéne bele egy új!
Remek, csakhogy nem európai modell, ergo rendelniük kell, amiről lebeszélnek. Mivel az új akku ára kb. 30000 pénz és 3-4 hét mire megjön.
Kérdésemim:
1.  Ez tényleg lehet, hogy egy nyűves mobilban, amiből itthon is eladtak, nem ugyanaz az akku van?
2.  Van olyan utángyártó cég, ahol estleg lehet akkut venni? Laptophoz tudom, hogy lehet!
3. Át akartak verni?
4.  Ennyit nem ér meg egy új akku... Ez nem kérdés.
Itt nézd meg. http://speedshop.hu/
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #394 Dátum: 2008. November 26. - 20:36:49 »

Jani! Köszi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #395 Dátum: 2008. November 27. - 17:18:42 »

Jani! Köszi.
Ésajnos náluk sincs!!!
De legalább tudom, hogy milyen kell!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #396 Dátum: 2008. November 27. - 21:11:18 »

Jani! Köszi.
Ésajnos náluk sincs!!!
De legalább tudom, hogy milyen kell!
Itt is nézz körül.
http://www.akkucentral.hu/products/webaruhaz/20565447/Gyari-mobiltelefon-akkumulatorok-Motorola/?IMRSID=h32b9huhocv1bng0d1nhqj6pq6
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #397 Dátum: 2008. November 28. - 19:25:34 »

Egyszerre csak elkezdett nem münködni a Real playerem és a WinDVD-m? 2 évig semmi gondom nem volt! Ötlet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #398 Dátum: 2008. November 28. - 21:44:39 »

Egyszerre csak elkezdett nem münködni a Real playerem és a WinDVD-m? 2 évig semmi gondom nem volt! Ötlet?
Ez felháborító! Hónapok múltán végre hazajössz, erre vagy nem működik semmi, vagy éppen akkor mondja be az unalmast!
Érzékenyek rád a műszaki cuccok?  Vigyorog

(Vagy csak valaki kölcsönadja, kifárasztja őket amire hazatérsz?)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #399 Dátum: 2008. November 30. - 19:49:46 »

Egyszerre csak elkezdett nem münködni a Real playerem és a WinDVD-m? 2 évig semmi gondom nem volt! Ötlet?
Ez felháborító! Hónapok múltán végre hazajössz, erre vagy nem működik semmi, vagy éppen akkor mondja be az unalmast!
Érzékenyek rád a műszaki cuccok?  Vigyorog

(Vagy csak valaki kölcsönadja, kifárasztja őket amire hazatérsz?)
Nem hinném. Sajnos a nők sem.
Gondolom a szervízman csinált valamit, holnap majd reklamálok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #400 Dátum: 2008. December 02. - 17:34:18 »

Vennék otthonra vezeték nélküli egeret és billentyűt. Olcsót és jót (10e körül), van ilyen?
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #401 Dátum: 2008. December 02. - 18:35:16 »

Vennék otthonra vezeték nélküli egeret és billentyűt. Olcsót és jót (10e körül), van ilyen?
"Szerintem" egeret vegyél nyugodtan, de billentyűzetből Én még nem találkoztam olyannal, ami 100%-ig bevált volna /Nekem/!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #402 Dátum: 2008. December 02. - 18:42:26 »

Vennék otthonra vezeték nélküli egeret és billentyűt. Olcsót és jót (10e körül), van ilyen?
Logitechnek van egybe egér+billentyű szettje olyan 5-7E környékén. Egész jó, és nem is noname. Bár én utálom az ilyen vezeték nélküli eszközöket...

Itt a delikvens:
http://www.pcexpert.hu/billentyuzet-es-eger/logitech-deluxe-660
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #403 Dátum: 2008. December 02. - 19:00:11 »

Vennék otthonra vezeték nélküli egeret és billentyűt. Olcsót és jót (10e körül), van ilyen?
Logitechnek van egybe egér+billentyű szettje olyan 5-7E környékén. Egész jó, és nem is noname. Bár én utálom az ilyen vezeték nélküli eszközöket...

Itt a delikvens:
http://www.pcexpert.hu/billentyuzet-es-eger/logitech-deluxe-660
Engem idegesít az egér vezetéke, folyton beakad valamibe. Ja és nem játszani kell, csak nettezni.
Nekem ez jobban tetszik. http://www.pcexpert.hu/billentyuzet-es-eger/logitech-ex-110 Jobb is?
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #404 Dátum: 2008. December 02. - 22:27:50 »

Vennék otthonra vezeték nélküli egeret és billentyűt. Olcsót és jót (10e körül), van ilyen?
Logitechnek van egybe egér+billentyű szettje olyan 5-7E környékén. Egész jó, és nem is noname. Bár én utálom az ilyen vezeték nélküli eszközöket...

Itt a delikvens:
http://www.pcexpert.hu/billentyuzet-es-eger/logitech-deluxe-660
Engem idegesít az egér vezetéke, folyton beakad valamibe. Ja és nem játszani kell, csak nettezni.
Nekem ez jobban tetszik. http://www.pcexpert.hu/billentyuzet-es-eger/logitech-ex-110 Jobb is?
Műszakilag ugyanazt tudja, csak talán több plusz funkció van beleépítve...pl a programozható gombok...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!