Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 23:22:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 215948 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #270 Dátum: 2008. Október 17. - 18:44:18 »

Jó párosítás. Milyen autós játékokat próbáltál még? Ajánlom a Papy-tól a Narcar Seanson 2003-at... Szerintem (és sokak szerint is) az eddígi legjobb fizikája van. Amúgy ennek a játéknak az alapjaira épül az iRacing nevű előfizetéses sim is, amiben valós pilóták is futnak...Igaz főleg amerikaiak. Én összefutottam Villeneuvvel, és sikerűlt lenyomni Vigyorog Elég ****úl megy Kacsint
Aztán még nagyon jó az rFactor, LFS is.
Úgy látszik Giovanni is öregszik, kb. fél éve tárgyaltuk ezt a témát. Vigyorog
Az LFS tetszik, de nem vettem meg. Az rFactor demó nem indult el így azt nem próbáltam.
A GTR meg a NASCAR nekem unalmas, így maradt a RACE07. Vigyorog
Csak az a bajom, hogy nincs időm játszani. Neked is csak addig lesz, amíg nincs asszony meg gyerek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #271 Dátum: 2008. Október 17. - 18:51:06 »

Jó párosítás. Milyen autós játékokat próbáltál még? Ajánlom a Papy-tól a Narcar Seanson 2003-at... Szerintem (és sokak szerint is) az eddígi legjobb fizikája van. Amúgy ennek a játéknak az alapjaira épül az iRacing nevű előfizetéses sim is, amiben valós pilóták is futnak...Igaz főleg amerikaiak. Én összefutottam Villeneuvvel, és sikerűlt lenyomni Vigyorog Elég ****úl megy Kacsint
Aztán még nagyon jó az rFactor, LFS is.
Úgy látszik Giovanni is öregszik, kb. fél éve tárgyaltuk ezt a témát. Vigyorog
Az LFS tetszik, de nem vettem meg. Az rFactor demó nem indult el így azt nem próbáltam.
A GTR meg a NASCAR nekem unalmas, így maradt a RACE07. Vigyorog
Csak az a bajom, hogy nincs időm játszani. Neked is csak addig lesz, amíg nincs asszony meg gyerek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nascar addíg unalmas, míg nem mész egy 40 fős bolyban Mosolyog Én sem hittem annó, hogy tetszeni fog.
Ezt ma délután nyomtam iRacinggel. 13-ik helyről indítottam, első körben kipörögtem, aztán felhoztam magam a 7-ik helyre, és megfutottam a saját pályacsúcsom Mosolyog
Szóval egy kör velem VIR-en:

Gio iRacinggel Mosolyog

ui.: nagy lekellett butítani, ráadásúl a 19:6 arányt 4:3-ra tolta
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #272 Dátum: 2008. Október 18. - 11:44:38 »

Jó párosítás. Milyen autós játékokat próbáltál még? Ajánlom a Papy-tól a Narcar Seanson 2003-at... Szerintem (és sokak szerint is) az eddígi legjobb fizikája van. Amúgy ennek a játéknak az alapjaira épül az iRacing nevű előfizetéses sim is, amiben valós pilóták is futnak...Igaz főleg amerikaiak. Én összefutottam Villeneuvvel, és sikerűlt lenyomni Vigyorog Elég ****úl megy Kacsint
Aztán még nagyon jó az rFactor, LFS is.
Úgy látszik Giovanni is öregszik, kb. fél éve tárgyaltuk ezt a témát. Vigyorog
Az LFS tetszik, de nem vettem meg. Az rFactor demó nem indult el így azt nem próbáltam.
A GTR meg a NASCAR nekem unalmas, így maradt a RACE07. Vigyorog
Csak az a bajom, hogy nincs időm játszani. Neked is csak addig lesz, amíg nincs asszony meg gyerek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nascar addíg unalmas, míg nem mész egy 40 fős bolyban Mosolyog Én sem hittem annó, hogy tetszeni fog.
Ezt ma délután nyomtam iRacinggel. 13-ik helyről indítottam, első körben kipörögtem, aztán felhoztam magam a 7-ik helyre, és megfutottam a saját pályacsúcsom Mosolyog
Szóval egy kör velem VIR-en:

Gio iRacinggel Mosolyog

ui.: nagy lekellett butítani, ráadásúl a 19:6 arányt 4:3-ra tolta
Szépen mentél.
Kár, hogy fizetős a hozzáférés. Amennyi időm jutna rá...
Maradok a WTCC-nél. Abban lehet Lacsival nyomni  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #273 Dátum: 2008. Október 19. - 20:03:00 »

Jó párosítás. Milyen autós játékokat próbáltál még? Ajánlom a Papy-tól a Narcar Seanson 2003-at... Szerintem (és sokak szerint is) az eddígi legjobb fizikája van. Amúgy ennek a játéknak az alapjaira épül az iRacing nevű előfizetéses sim is, amiben valós pilóták is futnak...Igaz főleg amerikaiak. Én összefutottam Villeneuvvel, és sikerűlt lenyomni Vigyorog Elég ****úl megy Kacsint
Aztán még nagyon jó az rFactor, LFS is.
Úgy látszik Giovanni is öregszik, kb. fél éve tárgyaltuk ezt a témát. Vigyorog
Az LFS tetszik, de nem vettem meg. Az rFactor demó nem indult el így azt nem próbáltam.
A GTR meg a NASCAR nekem unalmas, így maradt a RACE07. Vigyorog
Csak az a bajom, hogy nincs időm játszani. Neked is csak addig lesz, amíg nincs asszony meg gyerek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nascar addíg unalmas, míg nem mész egy 40 fős bolyban Mosolyog Én sem hittem annó, hogy tetszeni fog.
Ezt ma délután nyomtam iRacinggel. 13-ik helyről indítottam, első körben kipörögtem, aztán felhoztam magam a 7-ik helyre, és megfutottam a saját pályacsúcsom Mosolyog
Szóval egy kör velem VIR-en:

Gio iRacinggel Mosolyog

ui.: nagy lekellett butítani, ráadásúl a 19:6 arányt 4:3-ra tolta
Szépen mentél.
Kár, hogy fizetős a hozzáférés. Amennyi időm jutna rá...
Maradok a WTCC-nél. Abban lehet Lacsival nyomni  Mosolyog
Na utolsó link belőlem Vigyorog Utolsó körben sikerűlt 3 helyet előbbre jönni. A negyedik kocsit fél autónyi különbség hijján nem tudtam befogni Mosolyog

Gio harcol Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #274 Dátum: 2008. Október 23. - 12:54:12 »

PC TUDOR CARTÁRSAK!!!!

Remélem valaki ráér az ünneplés közepette, távsegítség kellene.

Tegnap vásároltam egy EPSON DX4400 3 in 1 nyomtatót. Ma összeraktam és próbálom telepíteni Ami marhaság, mert elvileg plugandplay izé lenne. De az nem münködik. Próbálom a telepítő CD-t, a scanner üzemmód telepítésekor hibaüzenet lép fel.
Ettől függetlenül végigmegy a telepítés, de még a tesztoldalt sem nyomtatja ki és LTP1 portra kerül a nyomtató, amit csak USB porttal lehet a géphez kapcsolni. USB port viszont nem választható a beállításoknál. Ha kikapcsolom a nyomtatót, majd vissza, akkor a gép mindig új hardverként érzékeli, jön is a varázsló és utána hosszas gondolkodás után semmi nem történik. Mi a teendőm? én csak egy szimpla LUSER vagyok.
Az 5 kg-os kalapácsot már idekészítettem, mit verjek szét? A PC-t vagy ezt a kínai vacakot?
Ja, a PC: P4 intel dualcore,  oprend: XP professional SP2, magyar.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #275 Dátum: 2008. Október 23. - 13:08:46 »

PC TUDOR CARTÁRSAK!!!!

Remélem valaki ráér az ünneplés közepette, távsegítség kellene.

Tegnap vásároltam egy EPSON DX4400 3 in 1 nyomtatót. Ma összeraktam és próbálom telepíteni Ami marhaság, mert elvileg plugandplay izé lenne. De az nem münködik. Próbálom a telepítő CD-t, a scanner üzemmód telepítésekor hibaüzenet lép fel.
Ettől függetlenül végigmegy a telepítés, de még a tesztoldalt sem nyomtatja ki és LTP1 portra kerül a nyomtató, amit csak USB porttal lehet a géphez kapcsolni. USB port viszont nem választható a beállításoknál. Ha kikapcsolom a nyomtatót, majd vissza, akkor a gép mindig új hardverként érzékeli, jön is a varázsló és utána hosszas gondolkodás után semmi nem történik. Mi a teendőm? én csak egy szimpla LUSER vagyok.
Az 5 kg-os kalapácsot már idekészítettem, mit verjek szét? A PC-t vagy ezt a kínai vacakot?
Ja, a PC: P4 intel dualcore,  oprend: XP professional SP2, magyar.
Először mindig a szoftvert/drivert kell telepíteni, ha a telepítés közben kiírja, "Most csatlakoztassa a nyomtatót a géphez" csak akkor szabad rádugni. Ha így történt, érdemes frisebb driver után nézni a neten.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #276 Dátum: 2008. Október 23. - 13:18:34 »

PC TUDOR CARTÁRSAK!!!!

Remélem valaki ráér az ünneplés közepette, távsegítség kellene.

Tegnap vásároltam egy EPSON DX4400 3 in 1 nyomtatót. Ma összeraktam és próbálom telepíteni Ami marhaság, mert elvileg plugandplay izé lenne. De az nem münködik. Próbálom a telepítő CD-t, a scanner üzemmód telepítésekor hibaüzenet lép fel.
Ettől függetlenül végigmegy a telepítés, de még a tesztoldalt sem nyomtatja ki és LTP1 portra kerül a nyomtató, amit csak USB porttal lehet a géphez kapcsolni. USB port viszont nem választható a beállításoknál. Ha kikapcsolom a nyomtatót, majd vissza, akkor a gép mindig új hardverként érzékeli, jön is a varázsló és utána hosszas gondolkodás után semmi nem történik. Mi a teendőm? én csak egy szimpla LUSER vagyok.
Az 5 kg-os kalapácsot már idekészítettem, mit verjek szét? A PC-t vagy ezt a kínai vacakot?
Ja, a PC: P4 intel dualcore,  oprend: XP professional SP2, magyar.
Először mindig a szoftvert/drivert kell telepíteni, ha a telepítés közben kiírja, "Most csatlakoztassa a nyomtatót a géphez" csak akkor szabad rádugni. Ha így történt, érdemes frisebb driver után nézni a neten.
Így történt, mert így is volt leírva. Ennek ellnére nem münködik. De már türelmem sincs hozzá...
Röhej, de idén -munkailag kifolyólag - az 5. printer / scanner/ fax, stb kell telepítenem. MINDEGYIK PROBLÉMÁS VOLT.
Időközben kipróbáltam a magyar telepítőt is, eredmény ugyanaz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #277 Dátum: 2008. Október 23. - 13:22:41 »

Áh. Komolyan mondom, az ember megvesz valamit kemény pénzekért és nem münködik. Lemegyek az a gyamról. Meg az emeletról is, mert még a végén kivágom valamelyik technikát az ablakon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #278 Dátum: 2008. Október 23. - 14:01:40 »

Áh. Komolyan mondom, az ember megvesz valamit kemény pénzekért és nem münködik. Lemegyek az a gyamról. Meg az emeletról is, mert még a végén kivágom valamelyik technikát az ablakon.
Ha van fent olyan nyomtató telepítve, amit nem használsz, ill nincs már, azt uninstalláld le. Aztán az eddígi Epson cuccokat is szedd le, majd dugd be egy másik USB portra, és próbáld feltelepíteni CD-ről. Ha nem megy, akkor az Epson oldaláról töltsd le a legfrisebb divert, és azzal próbáld. Sajnos így távolról többet nem tudok segíteni.
Meglehet még próbálni másik USB kábellel kipróbálni, hátha az a rossz.
Amúgy én nem szeretem az Epsonokat, elég el...ott konstrukció. Szereltem párat, de a mai napig a régi mátrix nyomtatóik a legjobbak Mosolyog Legközelebb inkább vegyél HP-t. Picit jobb minőség, és nem olyan kényes a patronokra sem.
Epson képes egy idő után kiírni, hogy elavult a nyomtató, és vegyél újat. Persze akkor ő már nem nyomtat többet, viszont szervízben kitudják reszetelni jó pénzért.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #279 Dátum: 2008. Október 23. - 14:20:55 »

Áh. Komolyan mondom, az ember megvesz valamit kemény pénzekért és nem münködik. Lemegyek az a gyamról. Meg az emeletról is, mert még a végén kivágom valamelyik technikát az ablakon.
Ha van fent olyan nyomtató telepítve, amit nem használsz, ill nincs már, azt uninstalláld le. Aztán az eddígi Epson cuccokat is szedd le, majd dugd be egy másik USB portra, és próbáld feltelepíteni CD-ről. Ha nem megy, akkor az Epson oldaláról töltsd le a legfrisebb divert, és azzal próbáld. Sajnos így távolról többet nem tudok segíteni.
Meglehet még próbálni másik USB kábellel kipróbálni, hátha az a rossz.
Amúgy én nem szeretem az Epsonokat, elég el...ott konstrukció. Szereltem párat, de a mai napig a régi mátrix nyomtatóik a legjobbak Mosolyog Legközelebb inkább vegyél HP-t. Picit jobb minőség, és nem olyan kényes a patronokra sem.
Epson képes egy idő után kiírni, hogy elavult a nyomtató, és vegyél újat. Persze akkor ő már nem nyomtat többet, viszont szervízben kitudják reszetelni jó pénzért.

Cap!
Próbáld  ki ezeket a dolgokat, amiket Giovanni írt.
Ha így sem megy, akkor vmelyik nap átugorhatok megnézni.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #280 Dátum: 2008. Október 23. - 14:22:21 »

Vegyél Canon-t. Szerintem nagyon sok szempontból jobb mint a HP, főleg scannelés terén.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #281 Dátum: 2008. Október 23. - 14:44:11 »

Vegyél Canon-t. Szerintem nagyon sok szempontból jobb mint a HP, főleg scannelés terén.
Nem akarom leszólni, de a Canon a másik csoda Mosolyog Sajnos én is vettem egyet Mosolyog scannelni viszont tényleg szépen tud.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #282 Dátum: 2008. Október 23. - 14:49:53 »

Vegyél Canon-t. Szerintem nagyon sok szempontból jobb mint a HP, főleg scannelés terén.
Nem akarom leszólni, de a Canon a másik csoda Mosolyog Sajnos én is vettem egyet Mosolyog scannelni viszont tényleg szépen tud.
Igaz még csak fél éve, de tökéletesen műxik a Canon MP210-em. Főleg scanneléshez használom, és a legfőbb erénye szerintem, hogy van benne automatikus felismerés, ha több fotót szeretnék egyszerre scannelni (ráadásul még jól is működik). Ilyet a HP scannerebe még nem láttam. Nyomtatás szempontjából tényleg nem olyan jó, főképp hogy sok tintát használ (többet mint a régi HP920c-m)
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #283 Dátum: 2008. Október 23. - 15:27:07 »

Vegyél Canon-t. Szerintem nagyon sok szempontból jobb mint a HP, főleg scannelés terén.
Nem akarom leszólni, de a Canon a másik csoda Mosolyog Sajnos én is vettem egyet Mosolyog scannelni viszont tényleg szépen tud.
Igaz még csak fél éve, de tökéletesen műxik a Canon MP210-em. Főleg scanneléshez használom, és a legfőbb erénye szerintem, hogy van benne automatikus felismerés, ha több fotót szeretnék egyszerre scannelni (ráadásul még jól is működik). Ilyet a HP scannerebe még nem láttam. Nyomtatás szempontjából tényleg nem olyan jó, főképp hogy sok tintát használ (többet mint a régi HP920c-m)
Canon hátránya, hogy ha beszárad a fej, és már nem lehet cserélni, akkor kb. 10E+munkadíj körül van a javítása. A HP-nél a fej a patronban van, ha beszárad, vesz a delikvens egy új patront.
Nekem már száradt be a fej a Canonomnál, de szerencsére 2 órás szervízelésem után újra működött Mosolyog Megjegyzem, 2 órát egyik szervíz sem fog elszórakozni vele...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #284 Dátum: 2008. Október 23. - 15:34:48 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!