Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 17:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 215810 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #180 Dátum: 2008. Május 23. - 13:45:46 »


Próbáld meg kivett akumlátorral tápról működtetni... hátha...

Honnan jött ez az ötlet?
Mesélhetnél bővebben erről a dologról, ha vannak információid (úgy látom az Albacomp feladta. A nyomkövetés szerint az utolsó ember akihez eljutott a levelem olvasás nélkül (!) törölte. Ez aztán az ügyfélbarát kiszolgálás)

Mondjuk Taiwan-on sem jobb a helyzet. A 18-án elküldött levelemet még csak el sem olvaták.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #181 Dátum: 2008. Május 23. - 17:18:45 »


Próbáld meg kivett akumlátorral tápról működtetni... hátha...

Honnan jött ez az ötlet?
Mesélhetnél bővebben erről a dologról, ha vannak információid (úgy látom az Albacomp feladta. A nyomkövetés szerint az utolsó ember akihez eljutott a levelem olvasás nélkül (!) törölte. Ez aztán az ügyfélbarát kiszolgálás)

Mondjuk Taiwan-on sem jobb a helyzet. A 18-án elküldött levelemet még csak el sem olvaták.

Mivel szervízben dolgozom, pár noti átment a kezemen. Ettől függetlenül mi nem javítjuk őket. MSI-vel meg amúgy is nagyon rossz tapasztalataink vannak, mint ahogy azt régebben itt már leírtam.
Ha általába egyik napról a másikra egy notebook furcsán kezd el viselkedni, kapásból az akumlátort próbáljuk ki. Ezért mondtam, hogy vedd ki, és talán akkor műxik. Konkrét infóm nincs, csak az évek, a rutin és a tapasztalat Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #182 Dátum: 2008. Május 25. - 06:01:18 »


Próbáld meg kivett akumlátorral tápról működtetni... hátha...

Honnan jött ez az ötlet?
Mesélhetnél bővebben erről a dologról, ha vannak információid (úgy látom az Albacomp feladta. A nyomkövetés szerint az utolsó ember akihez eljutott a levelem olvasás nélkül (!) törölte. Ez aztán az ügyfélbarát kiszolgálás)

Mondjuk Taiwan-on sem jobb a helyzet. A 18-án elküldött levelemet még csak el sem olvaták.

Mivel szervízben dolgozom, pár noti átment a kezemen. Ettől függetlenül mi nem javítjuk őket. MSI-vel meg amúgy is nagyon rossz tapasztalataink vannak, mint ahogy azt régebben itt már leírtam.
Ha általába egyik napról a másikra egy notebook furcsán kezd el viselkedni, kapásból az akumlátort próbáljuk ki. Ezért mondtam, hogy vedd ki, és talán akkor műxik. Konkrét infóm nincs, csak az évek, a rutin és a tapasztalat Mosolyog

Pedig jó lenne megérteni a hibát. Rossz akksitól időzítő kerül a gépbe???
Vagy mégiscsak a BIOS frissítés kavar be?
Egy új akksi elég húzós. És mivan, ha azzal is ezt csinálja? Ha mégis vmi elektronika adta be a kulcsot?
Tele vagyok kérdésekkel.
Gondolkodom rajta, hogy megpróbálom szétszedni az akksit (csak még azt nem látom, hogy hogyan nyílik a borítás), hátha tudok vmit kezdeni vele. (cella csere egy másik laptop akksiból? van egy HP-s az asztal alatt. Bár lehet, hogy már az sem jó)
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #183 Dátum: 2008. Május 25. - 08:29:51 »


Próbáld meg kivett akumlátorral tápról működtetni... hátha...

Honnan jött ez az ötlet?
Mesélhetnél bővebben erről a dologról, ha vannak információid (úgy látom az Albacomp feladta. A nyomkövetés szerint az utolsó ember akihez eljutott a levelem olvasás nélkül (!) törölte. Ez aztán az ügyfélbarát kiszolgálás)

Mondjuk Taiwan-on sem jobb a helyzet. A 18-án elküldött levelemet még csak el sem olvaták.

Mivel szervízben dolgozom, pár noti átment a kezemen. Ettől függetlenül mi nem javítjuk őket. MSI-vel meg amúgy is nagyon rossz tapasztalataink vannak, mint ahogy azt régebben itt már leírtam.
Ha általába egyik napról a másikra egy notebook furcsán kezd el viselkedni, kapásból az akumlátort próbáljuk ki. Ezért mondtam, hogy vedd ki, és talán akkor műxik. Konkrét infóm nincs, csak az évek, a rutin és a tapasztalat Mosolyog

Pedig jó lenne megérteni a hibát. Rossz akksitól időzítő kerül a gépbe???
Vagy mégiscsak a BIOS frissítés kavar be?
Egy új akksi elég húzós. És mivan, ha azzal is ezt csinálja? Ha mégis vmi elektronika adta be a kulcsot?
Tele vagyok kérdésekkel.
Gondolkodom rajta, hogy megpróbálom szétszedni az akksit (csak még azt nem látom, hogy hogyan nyílik a borítás), hátha tudok vmit kezdeni vele. (cella csere egy másik laptop akksiból? van egy HP-s az asztal alatt. Bár lehet, hogy már az sem jó)


Mivel, mint említettem, mi nem szervízelünk notit, ezért nem is nagyon mélyedünk bele. Az egyszerűbb hibákat, hibafeltárásokat megejtjük, de ennyi. Tapaszalatom alapján az ilyen számteches cuccok frankón bevannak lőve, hogy mikor menjenek tönkre Vigyorog (összeesküvés elmélet) Amúgy az aksikat jó olyankor kivenni, ha huzamosabb ideig töltőről használjuk a notit. Így növelhető az élettartama. Egyébként új noti (akkumlátor) esetén érdemes addíg használni a gépet, amíg le nem merűl, aztán 8 órát tölteni. De ezt csak első alkalomkor. Aztán már nem kell vele foglalkozni...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #184 Dátum: 2008. Június 10. - 17:06:15 »

Érdekes. Nekem egy laptop guru azt mondotta egyszer, hogy ezek a brejzlik max. 3 évig bírják. Ne is erőlködjek, ha gebac, akkor vegyek egy újat. Ez a 4., Gericom Belaggio, már 3. évet gyűri, kop-kopp gond nélkül. A Vaio másfelet bírt. Az előző két Fujitsu 2-2 évet.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #185 Dátum: 2008. Június 10. - 17:21:03 »

Érdekes. Nekem egy laptop guru azt mondotta egyszer, hogy ezek a brejzlik max. 3 évig bírják. Ne is erőlködjek, ha gebac, akkor vegyek egy újat. Ez a 4., Gericom Belaggio, már 3. évet gyűri, kop-kopp gond nélkül. A Vaio másfelet bírt. Az előző két Fujitsu 2-2 évet.
  Hiába, ezt nevezik fogyasztói társadalomnak. Másnéven lenyúlásnak, mindig vegyél ujat, jobbat, és főleg drágábbat! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #186 Dátum: 2008. Június 10. - 21:03:11 »

Érdekes. Nekem egy laptop guru azt mondotta egyszer, hogy ezek a brejzlik max. 3 évig bírják. Ne is erőlködjek, ha gebac, akkor vegyek egy újat. Ez a 4., Gericom Belaggio, már 3. évet gyűri, kop-kopp gond nélkül. A Vaio másfelet bírt. Az előző két Fujitsu 2-2 évet.
  Hiába, ezt nevezik fogyasztói társadalomnak. Másnéven lenyúlásnak, mindig vegyél ujat, jobbat, és főleg drágábbat! Kacsint Vigyorog
Mondjuk én a munkám miatt is kénytelen vagyok legalább két évente gépet cserélni, fejleszteni. De két évet még eddig bármelyik kibírt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #187 Dátum: 2008. Június 10. - 21:40:28 »

Szakember véleményét kérném!

Mit várhatok ettől a cserétől ha meglépem? Lenne egy jó alkalom az akcióra, keveset kellene rádobnom. Legnagyobb igénybevétel a NFS Most Wanted lenne (az is csak ritkán), annál csak kisebb igénybevétel lenne. (ritkán érek rá játszani Vigyorog)

Régi gép: Asus A7V880, AMD Sempron 2600+ 1,83 GHz, 4x256MB DDR, Samsung SATA 120GB 8MB, GeForce 5700LE 128MB, LG 52x32x52x CD-RW; DWD-R
Régi monitor: 106075 Belinea 19"

Új gép: (Intensa Medium 1) AMD Athlon64 X2 4000+,1GB DDR2, NVidia NForce 520 chipset, 250GB SATA2 HDD, 8400GS/256MB, DVD-RW
Új monitor: Acer AL1916ws 19" Wide

Egyátalán: aki ismeri a monitort, mondhatna róla pár szót! A melóhelyen is ilyen van, csak nem a wide forma, hanem a 1916as 4:3-as, azok nem rosszak. Viszont ez a wide olcsóbb. Van hátránya ennek a wide formátumnak?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 10. - 21:44:32 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #188 Dátum: 2008. Június 10. - 21:40:42 »

Érdekes. Nekem egy laptop guru azt mondotta egyszer, hogy ezek a brejzlik max. 3 évig bírják. Ne is erőlködjek, ha gebac, akkor vegyek egy újat. Ez a 4., Gericom Belaggio, már 3. évet gyűri, kop-kopp gond nélkül. A Vaio másfelet bírt. Az előző két Fujitsu 2-2 évet.
  Hiába, ezt nevezik fogyasztói társadalomnak. Másnéven lenyúlásnak, mindig vegyél ujat, jobbat, és főleg drágábbat! Kacsint Vigyorog
Mondjuk én a munkám miatt is kénytelen vagyok legalább két évente gépet cserélni, fejleszteni. De két évet még eddig bármelyik kibírt.
Nekem van egy Acerem, amit több, mint 4 éve vettem...használtan Mosolyog Tökéletesen működik Mosolyog Idén vettem egy Asust... Hát kiváncsi vagyok, melyikük bírja tovább Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #189 Dátum: 2008. Június 10. - 22:15:49 »

Szakember véleményét kérném!

Mit várhatok ettől a cserétől ha meglépem? Lenne egy jó alkalom az akcióra, keveset kellene rádobnom. Legnagyobb igénybevétel a NFS Most Wanted lenne (az is csak ritkán), annál csak kisebb igénybevétel lenne. (ritkán érek rá játszani Vigyorog)

Régi gép: Asus A7V880, AMD Sempron 2600+ 1,83 GHz, 4x256MB DDR, Samsung SATA 120GB 8MB, GeForce 5700LE 128MB, LG 52x32x52x CD-RW; DWD-R
Régi monitor: 106075 Belinea 19"

Új gép: (Intensa Medium 1) AMD Athlon64 X2 4000+,1GB DDR2, NVidia NForce 520 chipset, 250GB SATA2 HDD, 8400GS/256MB, DVD-RW
Új monitor: Acer AL1916ws 19" Wide

Egyátalán: aki ismeri a monitort, mondhatna róla pár szót! A melóhelyen is ilyen van, csak nem a wide forma, hanem a 1916as 4:3-as, azok nem rosszak. Viszont ez a wide olcsóbb. Van hátránya ennek a wide formátumnak?

Az a baj, hogy a leírásból nem derűl ki, milyen alaplap van a gépben, viszont a chipset típusa egy 10-13E Ft-os alaplapot sejtet, ami belépőszíntű. Ráadásnak megnéztem az egyik nagykerben, és akciózzák, ami azt jelenti, hogy kifutó termék. Szerelt gépekkel amúgy is fenntartásaim vannak. Én még mindíg azt vallom: kenyeret a péktől, számítógépet a számtech boltból...
Amúgy ég és föld a különbség a két konfig között. Bár a régi A7 sorozat nagyon jó volt (nekem is még működik Mosolyog ) én nem merem bátran ajánlani a mostani AMD-ket. Na itt majd jönnek az AMD fanok Vigyorog   AMD prociból az AM2-es sorozatból az elmúlt kb 1,5 évben 5 processzort küldtünk vissza úgy a nagykernek, hogy már az első indításnál rosszak voltak...  Megjegyzem, kb 30 AMD-s gépet adtunk el... (AM2) Azért csak ennyit, mert utáljuk, és csak gond van velük a 939-es sorozat óta. Persze többségében jól működnek.... Amúgy Intelből eddíg egy rossz procival találkoztam, az is villám csapás miatt elégett az alaplappal együtt Vigyorog

Az Acer nem gyárt rossz cuccokat, és elég jó áron vannak. A kérdezett típús egy belépő szintű olcsó kategóriás monitor...Rosszat még nem hallottam róluk, mi is árúljuk őket. Macera csak a pixelgaranciájával van.
D-TFT pixelhibák garanciális elfogadásának ismertetése

Nem tudom hogy ezzel segítettem e, vagy inkább csak eltántorítottalak. Egy biztos, jól körül kell nézni, mert könnyen palira vehetik az embert a kifutó cuccokkal....És ilyen esetben egy garanciaidőn belüli meghibásodás tud bosszúságot okozni azzal, hogy a már nem gyártott alkatrészt ráfizetéssel tudnák másra cserélni. Alaplap esetén rosszabb esetben ez a rendszer újratelepítésével is járhat...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #190 Dátum: 2008. Június 11. - 07:37:57 »

Szakember véleményét kérném!

Mit várhatok ettől a cserétől ha meglépem? Lenne egy jó alkalom az akcióra, keveset kellene rádobnom. Legnagyobb igénybevétel a NFS Most Wanted lenne (az is csak ritkán), annál csak kisebb igénybevétel lenne. (ritkán érek rá játszani Vigyorog)

Régi gép: Asus A7V880, AMD Sempron 2600+ 1,83 GHz, 4x256MB DDR, Samsung SATA 120GB 8MB, GeForce 5700LE 128MB, LG 52x32x52x CD-RW; DWD-R
Régi monitor: 106075 Belinea 19"

Új gép: (Intensa Medium 1) AMD Athlon64 X2 4000+,1GB DDR2, NVidia NForce 520 chipset, 250GB SATA2 HDD, 8400GS/256MB, DVD-RW
Új monitor: Acer AL1916ws 19" Wide

Egyátalán: aki ismeri a monitort, mondhatna róla pár szót! A melóhelyen is ilyen van, csak nem a wide forma, hanem a 1916as 4:3-as, azok nem rosszak. Viszont ez a wide olcsóbb. Van hátránya ennek a wide formátumnak?

Az a baj, hogy a leírásból nem derűl ki, milyen alaplap van a gépben, viszont a chipset típusa egy 10-13E Ft-os alaplapot sejtet, ami belépőszíntű. Ráadásnak megnéztem az egyik nagykerben, és akciózzák, ami azt jelenti, hogy kifutó termék. Szerelt gépekkel amúgy is fenntartásaim vannak. Én még mindíg azt vallom: kenyeret a péktől, számítógépet a számtech boltból...
Amúgy ég és föld a különbség a két konfig között. Bár a régi A7 sorozat nagyon jó volt (nekem is még működik Mosolyog ) én nem merem bátran ajánlani a mostani AMD-ket. Na itt majd jönnek az AMD fanok Vigyorog   AMD prociból az AM2-es sorozatból az elmúlt kb 1,5 évben 5 processzort küldtünk vissza úgy a nagykernek, hogy már az első indításnál rosszak voltak...  Megjegyzem, kb 30 AMD-s gépet adtunk el... (AM2) Azért csak ennyit, mert utáljuk, és csak gond van velük a 939-es sorozat óta. Persze többségében jól működnek.... Amúgy Intelből eddíg egy rossz procival találkoztam, az is villám csapás miatt elégett az alaplappal együtt Vigyorog

Az Acer nem gyárt rossz cuccokat, és elég jó áron vannak. A kérdezett típús egy belépő szintű olcsó kategóriás monitor...Rosszat még nem hallottam róluk, mi is árúljuk őket. Macera csak a pixelgaranciájával van.
D-TFT pixelhibák garanciális elfogadásának ismertetése

Nem tudom hogy ezzel segítettem e, vagy inkább csak eltántorítottalak. Egy biztos, jól körül kell nézni, mert könnyen palira vehetik az embert a kifutó cuccokkal....És ilyen esetben egy garanciaidőn belüli meghibásodás tud bosszúságot okozni azzal, hogy a már nem gyártott alkatrészt ráfizetéssel tudnák másra cserélni. Alaplap esetén rosszabb esetben ez a rendszer újratelepítésével is járhat...
Köszi szépen a segítséget! Az az igazság, hogy erre lenne kb. pénz, az intel procisra már többet kellene áldozni, ami most nyaralás előtt nem megy. A régi gépem lassan 4 éve megy napi 6-8 órát, ezért nem gondolkodtam azon, hogy az AMD nem válna be. Amúgy nem neten jönne a cucc, hanem boltból ahol van ismeretségem, így ha a 3 év garin belül valami elromlik, talán egyszerűbb lesz a csere.
Azért nem kapkodom el a dolgot, nem hajt a tatár! Lehet, hogy nyár végére már ennyiért Inteleset is lehet venni, annyival lemennek az árak.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2008. Június 11. - 11:37:23 »

Én már a második AMD-s gépemet fogyasztom teljes megelégedéssel. Szerintem nem lesz gond vele csak ne MSI alaplap legyen benne (nekem ASUS illetve Gigabyte volt van). Az Acer monitorral sajnos nekem nincs jó tapasztalatom. Vettem 1 22"-os wide monitort, ami tele volt pixelhibákkal, illetve pont a garanciás határon volt. Becserélték, de előbb megnéztem azon nincs-e. Hát persze azon is volt. Így a Samsung mellett döntöttem, ami árban alig volt drágább de tökéletes képe van.
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #192 Dátum: 2008. Június 11. - 12:06:41 »

Hát nálunk inkább az AMD pörög, mi még egy rossz procival sem találkoztunk pedig kb.300-350 darabot adtunk el am2-es ből.
Mi általában Gigabyte alaplapokkal szereljük a gépeket, MSI vel sok rossz tapasztalat volt.
Pl. a gigának az M52L-s3 alaplapjai egész jók.
Sajna ACER monitorból viszont annál több rosszal találkoztam...
A videokártya sztem min. 8500gt de inkább 8600gt.
Pl.nálunk egy általános konfig:
Alaplap Gigabyte M52L-S3 13000.-
Cpu  Athlon64 x2 4000+box   11900.-
Vga   8500 gt 256mb ddr3  14500.-
Memória  2Gb/800Mhz Kingmax  6990.-
HDD 250Gb sata  12500.-
Dvd író Nec 7203 sata 6900.-
Ház +350w FSP táp  ~10000.-
össz:75790.-
Ez csak egy példa a sok közül. Kacsint

A monitorból én a wide-osok közül valami 22" osat vennék inkább mert sztem a 19" wide-os elég alacsony.

Jó vásárlást

Üdv bzsazsa
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2008. Június 11. - 12:34:32 »

Azert vedelmemre mondom, hogy nekem szinte ejjel- nappal megy a laptop. Nem a legdragabbat szoktam megvenni, de amikor a az LCD megy galyra vagy valami javitasa kozel egy uj araba lenne, akkor nincs min hezitalni. A disznosag ott van, hogy a Japanban vett Vaiora csak 1 ev volt a garancia. A Gericomra 18 honap.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #194 Dátum: 2008. Június 11. - 13:30:34 »

Hát nálunk inkább az AMD pörög, mi még egy rossz procival sem találkoztunk pedig kb.300-350 darabot adtunk el am2-es ből.
Mi általában Gigabyte alaplapokkal szereljük a gépeket, MSI vel sok rossz tapasztalat volt.
Pl. a gigának az M52L-s3 alaplapjai egész jók.
Sajna ACER monitorból viszont annál több rosszal találkoztam...
A videokártya sztem min. 8500gt de inkább 8600gt.
Pl.nálunk egy általános konfig:
Alaplap Gigabyte M52L-S3 13000.-
Cpu  Athlon64 x2 4000+box   11900.-
Vga   8500 gt 256mb ddr3  14500.-
Memória  2Gb/800Mhz Kingmax  6990.-
HDD 250Gb sata  12500.-
Dvd író Nec 7203 sata 6900.-
Ház +350w FSP táp  ~10000.-
össz:75790.-
Ez csak egy példa a sok közül. Kacsint

A monitorból én a wide-osok közül valami 22" osat vennék inkább mert sztem a 19" wide-os elég alacsony.

Jó vásárlást

Üdv bzsazsa

Ezek bruttó árak? Gondolom igen! Nem rossz!
Az a nagy büdös helyzet, hogy vásárolnék én nálatok, vagy bármelyik lacsis kollegánál szívesen, de köt a becsület, az adott szó és nem mellesleg tőlük kaptam szakvéleményt a tönkrement gépemre. Ez így helyileg volt a legegyszerűbben megoldható.
Monitorból sajnos a 45 cm széles fér csak be a zárt asztalomba, azal nem tudok mit csinálni. A pixelhibán csodálkozom, mert itt  amelóhelyen egyszerre lett felszerelve 8 monitor a 1916As-ből, amik közvetlen a bontatlan dobozokból lett kivéve és letesztelve egy progival. Egy sem volt - és azóta sem- pixelhibás!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!