Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 15:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 215746 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Május 02. - 12:05:04 »

Technikai kérdésem lenne a Fórum motorjával kapcsolatban. Hogy a piklibe sikerűlt a felső menübe a "WEBLAP FŐOLDAL" hivatkozást betenni? Az én oldalamon is ezzel a fórummal próbálkozunk, de még nem jöttem rá. Előre is kössz.

Én programozom a fórumot is, és a weblapot is.
Ami nincs benne az eredeti kódban (vagy nem olyan, ami szimpatikus a társaságnak), azt bele/át írom.
Ilyen itt a fórumon az általad is említett hivatkozás, az IWIW-es, Skype-os elérhetőség, vagy pl. a PÜ-k figyelmeztetésének kiszínezése.
A megfelelő .PHP kódba kell bele javítani.

A megfelelő kód oldalspecifikus is lehet, ezért a részleteket PÜ-ben vagy mailben beszéljük meg.
Első lépésként küldd az oldal címét, és ha lesz időm (ha-ha), rálesek, és mondom a többit.
Köszi szépen! Időközben megoldódott, de ha valami kérdésem még lenne, megkereslek Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Május 05. - 12:36:20 »

Nos szakik ezt kapjátok ki!

A gép 4percet késik. Teendő: 4percet állítunk előre az órán. Hatás: kis idővel visszaáll a 4 perc késés. Teendő: 8percet állítunk előre az órán. Hatás: kis idővel visszaáll a 4 perc késés.

?? Mi a szösz ez? életemben nem pipáltam még ilyet!

Próbáld meg bios-ban átállítani...Ha úgy sem jó, akkor vírus és trojan keresés. Ha úgy sem, akkor nem tudom Mosolyog
2 hete tartja az órát, biosból elfogadta. Köszi a tippet Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Május 05. - 17:52:24 »

Nos szakik ezt kapjátok ki!

A gép 4percet késik. Teendő: 4percet állítunk előre az órán. Hatás: kis idővel visszaáll a 4 perc késés. Teendő: 8percet állítunk előre az órán. Hatás: kis idővel visszaáll a 4 perc késés.

?? Mi a szösz ez? életemben nem pipáltam még ilyet!

Próbáld meg bios-ban átállítani...Ha úgy sem jó, akkor vírus és trojan keresés. Ha úgy sem, akkor nem tudom Mosolyog
2 hete tartja az órát, biosból elfogadta. Köszi a tippet Vigyorog
Örülök, hogy segíthettem....azért a virnya és trojan keresés sem árt Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Május 06. - 08:35:00 »

Szükségem lenne 1-1 db HP 6656-os és 6657-es patronokra.
Utántöltő, utángyártott (kivéve a színes dobozos utángyártottat, ami minőségben ott van, mint a gyári) nem érdekel, mert szívtam velük eleget, inkább vennék eredetit.
Mivel vagytok többen, akik hasonló területen érdekeltek, tudnátok valami jó áron szerezni 1 garnitúrát?
Előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 06. - 08:36:43 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Május 07. - 01:54:13 »

Szükségem lenne 1-1 db HP 6656-os és 6657-es patronokra.
Utántöltő, utángyártott (kivéve a színes dobozos utángyártottat, ami minőségben ott van, mint a gyári) nem érdekel, mert szívtam velük eleget, inkább vennék eredetit.
Mivel vagytok többen, akik hasonló területen érdekeltek, tudnátok valami jó áron szerezni 1 garnitúrát?
Előre is köszönöm!

6656                             - 4080 Ft
6657 + 60db HP Fotópapír - 5000 Ft
6657 (12 v. 14 ml)           - 6600 Ft

Ezek a legocccccsssssóbbbbak nálunk! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Május 07. - 07:32:51 »

Szükségem lenne 1-1 db HP 6656-os és 6657-es patronokra.
Utántöltő, utángyártott (kivéve a színes dobozos utángyártottat, ami minőségben ott van, mint a gyári) nem érdekel, mert szívtam velük eleget, inkább vennék eredetit.
Mivel vagytok többen, akik hasonló területen érdekeltek, tudnátok valami jó áron szerezni 1 garnitúrát?
Előre is köszönöm!

6656                             - 4080 Ft
6657 + 60db HP Fotópapír - 5000 Ft
6657 (12 v. 14 ml)           - 6600 Ft

Ezek a legocccccsssssóbbbbak nálunk! Vigyorog
Köszi Peti!
Fogalmam sincs, hány mm-es a színes, most nem vagyok otthon, hogy megnézzem.
Dobozt tudok mutatni, ez az eredeti csomija. Ha ilyenek, akkor asszem érdekel.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Május 07. - 19:48:12 »

Köszi Peti!
Fogalmam sincs, hány mm-es a színes, most nem vagyok otthon, hogy megnézzem.
Dobozt tudok mutatni, ez az eredeti csomija. Ha ilyenek, akkor asszem érdekel.

Igen, olyan.
Méretre egyformák, a típusszám számít. A töltet mennyiségében van a különbség.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Május 07. - 20:57:50 »

Köszi Peti!
Fogalmam sincs, hány mm-es a színes, most nem vagyok otthon, hogy megnézzem.
Dobozt tudok mutatni, ez az eredeti csomija. Ha ilyenek, akkor asszem érdekel.

Igen, olyan.
Méretre egyformák, a típusszám számít. A töltet mennyiségében van a különbség.
A másik (hamis) féle patron:

A többi privátban.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Május 08. - 21:22:16 »

Ez az a topic, ahol a nickeken kívül semmit nem értek!  Vigyorog
Éppen ezért kérdezek. Ma panaszkodott a gyerek, hogy vett magának egy ilyen kormányt, de nem tudjabállítani. A DTM nevű játékkal szeretne játszani, de nem tud, mert akormány vagy nem reagál, vagy alegkisebb érintésre olyatfordul az autó, hogycsatt a vége.
Az XP vezérlőpultján végigcsinálta a dolgokat, de még mindig nem münködik. Mivel 1000 km-re vagyok a problémától, ötletem sincs több. (Ha 10 cm- re lennék,akkor sem). Nektek van?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Május 09. - 07:19:34 »

Ez az a topic, ahol a nickeken kívül semmit nem értek!  Vigyorog
Éppen ezért kérdezek. Ma panaszkodott a gyerek, hogy vett magának egy ilyen kormányt, de nem tudjabállítani. A DTM nevű játékkal szeretne játszani, de nem tud, mert akormány vagy nem reagál, vagy alegkisebb érintésre olyatfordul az autó, hogycsatt a vége.
Az XP vezérlőpultján végigcsinálta a dolgokat, de még mindig nem münködik. Mivel 1000 km-re vagyok a problémától, ötletem sincs több. (Ha 10 cm- re lennék,akkor sem). Nektek van?
A beállításokat digitalról át kellene állítani analog-ra. Ezért lehet, hogy vagy nem kormányoz, vagy teljesen kanyarodik átmenet nélkül. /szerintem.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. Május 09. - 11:57:28 »

Ez az a topic, ahol a nickeken kívül semmit nem értek!  Vigyorog
Éppen ezért kérdezek. Ma panaszkodott a gyerek, hogy vett magának egy ilyen kormányt, de nem tudjabállítani. A DTM nevű játékkal szeretne játszani, de nem tud, mert akormány vagy nem reagál, vagy alegkisebb érintésre olyatfordul az autó, hogycsatt a vége.
Az XP vezérlőpultján végigcsinálta a dolgokat, de még mindig nem münködik. Mivel 1000 km-re vagyok a problémától, ötletem sincs több. (Ha 10 cm- re lennék,akkor sem). Nektek van?
A beállításokat digitalról át kellene állítani analog-ra. Ezért lehet, hogy vagy nem kormányoz, vagy teljesen kanyarodik átmenet nélkül. /szerintem.../

Ja, ez jó ötlet.
Telepítés (ha van saját szoftvre a kormánynak, bár általában a nélkül is működik) után minden játékvezérlőt kalibrálni kell. E nélkül csak idióta módon működik. Ezt a windowsban a vezérlőpult/játékvezérlők helyen lehet megtenni.
Ha itt minden ok, akkor az adott játékban, amiben használni akarja az opciók részben szintén be kell állítani a kormányt a játékhoz. Itt általában (de nem inden estben) lehet állítani a korány érzékenységét is.
 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. Május 09. - 22:39:04 »

Hát, ezt a Windows-os vezérlőbeállítást próbáltam levezényelni, nem sok sikerrel. Ha hazaértem, akkor megpróbálom s.k. Ha nem megy, legfeljebb elrabolom valamelyikőtöket.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. Május 09. - 23:01:53 »

Hát, ezt a Windows-os vezérlőbeállítást próbáltam levezényelni, nem sok sikerrel. Ha hazaértem, akkor megpróbálom s.k. Ha nem megy, legfeljebb elrabolom valamelyikőtöket.
Attól is függ milyen kormányt vett. Találkoztam olyan Genius, Trust 7-10E-s kormánnyal, amit semmi féle módon nem lehetett belőni.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. Május 09. - 23:11:21 »

Hát, ezt a Windows-os vezérlőbeállítást próbáltam levezényelni, nem sok sikerrel. Ha hazaértem, akkor megpróbálom s.k. Ha nem megy, legfeljebb elrabolom valamelyikőtöket.
Attól is függ milyen kormányt vett. Találkoztam olyan Genius, Trust 7-10E-s kormánnyal, amit semmi féle módon nem lehetett belőni.
Ócsönöst! Milyet venne egy 12 éves srác? Persze, ha otthon vagyok, akkor szaGértő emberrel megveszem neki. Sokat elárul, hogy valami 7000 forintokat kostált.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. Május 10. - 15:34:09 »

Hát, ezt a Windows-os vezérlőbeállítást próbáltam levezényelni, nem sok sikerrel. Ha hazaértem, akkor megpróbálom s.k. Ha nem megy, legfeljebb elrabolom valamelyikőtöket.
Attól is függ milyen kormányt vett. Találkoztam olyan Genius, Trust 7-10E-s kormánnyal, amit semmi féle módon nem lehetett belőni.
Ócsönöst! Milyet venne egy 12 éves srác? Persze, ha otthon vagyok, akkor szaGértő emberrel megveszem neki. Sokat elárul, hogy valami 7000 forintokat kostált.

Az nem jelent semmit. Én is a madarasban vettem az enyémet. Igaz, kicsit többe került, cserébe viszont megbízható márka (Logitech).
A segítég lehetősége bármelyik felajánlott formában adott  Mosolyog.
PÜ-ben írt dolgokat köszönöm.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!