Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 13:30:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 216277 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #495 Dátum: 2009. Február 14. - 20:48:00 »

Üdv!
Nincs valaki esetleg beregelve az EVOLUTION torrent oldalra? Én be vagyok, de nem enged be, illetve a jelszóemlékeztetőt sem kapom meg. Eddig nem volt gond, nem bannolhattak (gondolom)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #496 Dátum: 2009. Február 16. - 12:38:56 »

Számítástechnikusok, ilyen boltban dolgozók!
Keresek DVD-írót. Valami olcsó alaptípus kellene, nem kell tudnia bluray-t (vagy mifene ez az új forma).
Milyet javasoltok?
Láttam egy Samsung SH-S223F/BEWE típust, ami olcsó és állítólag jó. Árához képest tényleg jó?
Állítólag ez tud dual layert is. és ez nem lenne baj, mert úgy hallom, hogy jönnek a két rétegű lemezek.
Még valami. Lehet ezeket dobozban kapni? Valahol olvastam, hogy létezik olyan író, amihez még Nero telepítő cd is van.
Valami ilyesmi de nem pont ez:
 
Sztem ne vacakolj vele túl sokat. Ez ma már nem egy kurrens cikk. A kétrétegű  lemezt már mindegyik ismeri (azért ellenőrizd le  Kacsint). DVD RAM-ot nem sok ember használ (én még nem találkoztam ilyennel  Vigyorog). Itt Bp.-en 7-10 e. Ft. között árulják a boltok. Nincs akkora árkülönbség a boltok kínálatában (ennél a termék kategóriánál), hogy megérje (időben, pénzben) a hosszas utánajárást. Persze, ha neten összehasonlítod előtte a szóba jöhető boltok kínálatát/árait, és úgy választasz az jó megoldás.
Én is így tettem nemrég.
Nero helyett meg lehet ingyenes programokat használni. Nem hiszem, hogy megéri ezért plusz pénzt kifizetni.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #497 Dátum: 2009. Február 16. - 18:05:34 »

Számítástechnikusok, ilyen boltban dolgozók!
Keresek DVD-írót. Valami olcsó alaptípus kellene, nem kell tudnia bluray-t (vagy mifene ez az új forma).
Milyet javasoltok?
Láttam egy Samsung SH-S223F/BEWE típust, ami olcsó és állítólag jó. Árához képest tényleg jó?
Állítólag ez tud dual layert is. és ez nem lenne baj, mert úgy hallom, hogy jönnek a két rétegű lemezek.
Még valami. Lehet ezeket dobozban kapni? Valahol olvastam, hogy létezik olyan író, amihez még Nero telepítő cd is van.
Valami ilyesmi de nem pont ez:
 
Sztem ne vacakolj vele túl sokat. Ez ma már nem egy kurrens cikk. A kétrétegű  lemezt már mindegyik ismeri (azért ellenőrizd le  Kacsint). DVD RAM-ot nem sok ember használ (én még nem találkoztam ilyennel  Vigyorog). Itt Bp.-en 7-10 e. Ft. között árulják a boltok. Nincs akkora árkülönbség a boltok kínálatában (ennél a termék kategóriánál), hogy megérje (időben, pénzben) a hosszas utánajárást. Persze, ha neten összehasonlítod előtte a szóba jöhető boltok kínálatát/árait, és úgy választasz az jó megoldás.
Én is így tettem nemrég.
Nero helyett meg lehet ingyenes programokat használni. Nem hiszem, hogy megéri ezért plusz pénzt kifizetni.

Köszi, szombaton megoldódott a dolog. Peti szerzett nekem Zegen egy ilyet 5000 ért, holnap megyek is érte Gidyvel való talink előtt.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #498 Dátum: 2009. Március 21. - 17:34:23 »

A fiam meg van őrülve valami GTA játékért. A IV-es kiadás el sem menne a gépén, de láttam, hogy a III-as verzió elég kis gépigényű.
Nincs meg valakinek PC változatban ez a játék?
Szívesen csinálnék egy biztonsági mentést róla és elraknám egy titkos széfbe, hogy ha megsérülne az eredeti lemez, legyen mentés róla!  Kacsint Vigyorog 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #499 Dátum: 2009. Március 21. - 17:42:20 »

A fiam meg van őrülve valami GTA játékért. A IV-es kiadás el sem menne a gépén, de láttam, hogy a III-as verzió elég kis gépigényű.
Nincs meg valakinek PC változatban ez a játék?
Szívesen csinálnék egy biztonsági mentést róla és elraknám egy titkos széfbe, hogy ha megsérülne az eredeti lemez, legyen mentés róla!  Kacsint Vigyorog 
A GTA ViceCity progi biztonsági mentésében tudok segíteni. Hívj telón és megdumáljuk.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #500 Dátum: 2009. Március 22. - 07:53:25 »

A fiam meg van őrülve valami GTA játékért. A IV-es kiadás el sem menne a gépén, de láttam, hogy a III-as verzió elég kis gépigényű.
Nincs meg valakinek PC változatban ez a játék?
Szívesen csinálnék egy biztonsági mentést róla és elraknám egy titkos széfbe, hogy ha megsérülne az eredeti lemez, legyen mentés róla!  Kacsint Vigyorog 

Melyik kell?

Grand Theft Auto
Grand Theft Auto: London 1969
Grand Theft Auto 2
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto IV

Személyes kedvencem a San Andreas, szerintem az viszi a pálmát.

Mentést mindegyikhez lehet találni neten.

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #501 Dátum: 2009. Március 22. - 08:09:03 »

A fiam meg van őrülve valami GTA játékért. A IV-es kiadás el sem menne a gépén, de láttam, hogy a III-as verzió elég kis gépigényű.
Nincs meg valakinek PC változatban ez a játék?
Szívesen csinálnék egy biztonsági mentést róla és elraknám egy titkos széfbe, hogy ha megsérülne az eredeti lemez, legyen mentés róla!  Kacsint Vigyorog 
Tudom ajánlani a Mafia nevü játékot. http://www.pcdome.hu/cikk/1074/mafia_the_city_of_lost_heaven_pc

Kb. a GTA III-mal egy időben jelent meg, de szerintem azt simán veri. Mind történetben, mind grafikában.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 22. - 08:12:53 írta Jani » Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #502 Dátum: 2009. Március 22. - 08:37:52 »

Tudom ajánlani a Mafia nevü játékot. http://www.pcdome.hu/cikk/1074/mafia_the_city_of_lost_heaven_pc

Kb. a GTA III-mal egy időben jelent meg, de szerintem azt simán veri. Mind történetben, mind grafikában.

Az nagyon-nagy!
Gépigénye sincs, még MX4000-rel nyomtam.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #503 Dátum: 2009. Március 22. - 09:30:04 »

Nagyon köszönöm mindenkinek! Időközben tegnap este megbeszéltem a részleteket a biztonsági mentést illetően Ladlaccal. Nem semmi, ahogy nyomjátok ezt a témát!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #504 Dátum: 2009. Március 22. - 18:51:57 »

Nagyon köszönöm mindenkinek! Időközben tegnap este megbeszéltem a részleteket a biztonsági mentést illetően Ladlaccal. Nem semmi, ahogy nyomjátok ezt a témát!  Vigyorog
Akkor a progi nem kell?
És a csalós örökélet kódók? Megvan a San Andreashoz, Vice Cityhez és a lll- hoz. De a többi is beszerezhető rövid határidővel.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 22. - 19:03:34 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #505 Dátum: 2009. Március 22. - 18:58:56 »

Nagyon köszönöm mindenkinek! Időközben tegnap este megbeszéltem a részleteket a biztonsági mentést illetően Ladlaccal. Nem semmi, ahogy nyomjátok ezt a témát!  Vigyorog
Akkor a progi nem kell?
És a csalós örökélet kódóók. Megvan a San andreashoz, Vice Cityhez és a lll- hoz. De a többi is beszerezhető rövid határidővel.

Annyira örül a mentéseknek, hogy a többit el is felejtette.  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #506 Dátum: 2009. Március 22. - 19:45:00 »

Nagyon köszönöm mindenkinek! Időközben tegnap este megbeszéltem a részleteket a biztonsági mentést illetően Ladlaccal. Nem semmi, ahogy nyomjátok ezt a témát!  Vigyorog
Akkor a progi nem kell?
És a csalós örökélet kódóók. Megvan a San andreashoz, Vice Cityhez és a lll- hoz. De a többi is beszerezhető rövid határidővel.

Annyira örül a mentéseknek, hogy a többit el is felejtette.  Vigyorog
Öööö....bocsánat, ez kimaradt.
Köszi, de egyelőre legyen meg a "mentés". A többit majd személyesen, mert szeretném azt is, de később.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #507 Dátum: 2009. Március 29. - 18:12:49 »

Üdv.Skacok!!
Tudnátok segiteni?Látom itt nagyon sok PC-guru van,én meg vajmi keveset értek hozzá!
Azt szeretném megkérdezni,miként tudnám a GPS-t/Alpha Navigo/felismertetni a számitógéppel?
Telepitő CD vagy leirás nincs róla sehol!A ketyere működik,de mindig ki kell szednem a memkártyát,
ha frissiteni akarom!Leszedtem az activ sync-et,de semmi!Egyáltalán nem is látja!
Ha valakinek volna egy használható ötlete megköszönném!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #508 Dátum: 2009. Március 29. - 19:01:47 »

Üdv.Skacok!!
Tudnátok segíteni?Látom itt nagyon sok PC-guru van,én meg vajmi keveset értek hozzá!
Azt szeretném megkérdezni,miként tudnám a GPS-t/Alpha Navigo/felismertetni a számítógéppel?
Telepítő CD vagy leirás nincs róla sehol!A ketyere működik,de mindig ki kell szednem a memkártyát,
ha frissíteni akarom!Leszedtem az activ sync-et,de semmi!Egyáltalán nem is látja!
Ha valakinek volna egy használható ötlete megköszönném!
Jobban jársz ha kiveszed a memóriakártyát, úgy gyorsabb az adatátvitel. Az adatkábel általában 1.1-es USB, a kártyaolvasók meg 2.0-ásak Mosolyog Amúgy a gyártó weblapján kéne keresgélni progit ehhez a kütyühöz, talán akad valami. Ettől függetlenül mint eszközt fel kéne ismernie, úgy hogy lehet valami más gond is lesz.
Lehet hogy szakadt a kábel, lehet hogy nem jó a csatlakozó az eszközön, lehet hogy az USB aljzat nem jó a gépen. Most így hirtelen ennyi Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Bánhegyi Ferenc
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


Chevrolet Lacetti 1,4 Star AC


« Hozzászólás #509 Dátum: 2009. Március 29. - 19:19:48 »

Köszi!
A gond az hogy a weblapon nincs semmi!Az USB a telómat ismeri,de a GPS-t nem!Sokan panaszkodtak már rá!
Lehet az lesz a legjobb,ha eladom és veszek egy márkát,amihez van progi is!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!