Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 23:22:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 215950 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #285 Dátum: 2008. Október 23. - 15:36:59 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Nálunk ugyanilyen van a cégben. Ha néha rájön ugyanezt csinálja Vigyorog Mi olyankor leszedjük a programjait, drivereket, majd újratelepítjük...aztán jó megint 2-3 hónapig Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #286 Dátum: 2008. Október 23. - 15:45:06 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Nálunk ugyanilyen van a cégben. Ha néha rájön ugyanezt csinálja Vigyorog Mi olyankor leszedjük a programjait, drivereket, majd újratelepítjük...aztán jó megint 2-3 hónapig Mosolyog
Na puff!  Akkor nem Windows mizéria, nem igényel fix usb portot, stb...?? Azért köszi Mosolyog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #287 Dátum: 2008. Október 23. - 15:52:05 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Nálunk ugyanilyen van a cégben. Ha néha rájön ugyanezt csinálja Vigyorog Mi olyankor leszedjük a programjait, drivereket, majd újratelepítjük...aztán jó megint 2-3 hónapig Mosolyog
Na puff!  Akkor nem Windows mizéria, nem igényel fix usb portot, stb...?? Azért köszi Mosolyog

Bedugod egy USB-be a windows csinál egy virtuális nyomtatóportot, ennyi...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #288 Dátum: 2008. Október 23. - 15:50:06 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Nálunk ugyanilyen van a cégben. Ha néha rájön ugyanezt csinálja Vigyorog Mi olyankor leszedjük a programjait, drivereket, majd újratelepítjük...aztán jó megint 2-3 hónapig Mosolyog
Na puff!  Akkor nem Windows mizéria, nem igényel fix usb portot, stb...?? Azért köszi Mosolyog

Nálam az USB-s egér csinálja ezt.
Átdugom másik portba, aztán go.

Ha már ennyire benne vagyunk a nyomtatós mizériában.
Hátha vkinek van használható ötlete.
WIFI-s nyomtató szervert használok. Eddig simán ment a nyomtatás  gépemről (tehát jól be volt állítva), aztán egyszer csak nem érte el a nyomtatót.
Másik gépről (szintén WIFI-n keresztül) megy a nyomtatás, tehát a router rendben, működik. Az én gépemre közvetlenül rádugva a nyomtatót rendben működik.
Az én gépem is látja(?) a nyomtatót a WIFI-n keresztül, mert ha megpróbálom újra telepíteni, akkor más hibaüzenetet ír akkor, ha a jó elérési utat írom be, és mást, ha szándékosan elrontom.
Kikapcsolt tűzfalnál is ugyan ez a probléma.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #289 Dátum: 2008. Október 23. - 15:58:03 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Nálunk ugyanilyen van a cégben. Ha néha rájön ugyanezt csinálja Vigyorog Mi olyankor leszedjük a programjait, drivereket, majd újratelepítjük...aztán jó megint 2-3 hónapig Mosolyog
Na puff!  Akkor nem Windows mizéria, nem igényel fix usb portot, stb...?? Azért köszi Mosolyog

Bedugod egy USB-be a windows csinál egy virtuális nyomtatóportot, ennyi...
Néha tapasztaltam (fényképező, diktafon), hogy csak az installáláskor használt usb-re hajlandó működni rendesen. A Samsung hibaelhárítója valami katasztrófa. A drivereket simán felül installálni szerinted elég, vagy csak a le és fel működik?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #290 Dátum: 2008. Október 23. - 16:11:54 »

Giovanni, Bzsazsa!!!

Samsung SCX-4200 lézeres, +scan funkció. Nem akar nyomtatni időnként. Átdugom másik USB portba, akkor kiírja hogy szuper ez egy gyors usb és nyomtatni kezd. Pár nap és fordítva ugyanez.
Mi a szösz?!
Nálunk ugyanilyen van a cégben. Ha néha rájön ugyanezt csinálja Vigyorog Mi olyankor leszedjük a programjait, drivereket, majd újratelepítjük...aztán jó megint 2-3 hónapig Mosolyog
Na puff!  Akkor nem Windows mizéria, nem igényel fix usb portot, stb...?? Azért köszi Mosolyog

Bedugod egy USB-be a windows csinál egy virtuális nyomtatóportot, ennyi...
Néha tapasztaltam (fényképező, diktafon), hogy csak az installáláskor használt usb-re hajlandó működni rendesen. A Samsung hibaelhárítója valami katasztrófa. A drivereket simán felül installálni szerinted elég, vagy csak a le és fel működik?
Én mindí leszedem előtte, az a tuti
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #291 Dátum: 2008. Október 23. - 17:28:40 »

Végigpróbálva minden (korábban nem volt nyomtató installálva a gépre), de nem münködik. Másik kábelem nincs, de kipróbálom mindjárt a laptopon! Akkor kiderül, hogy a kábel -e a rossz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2008. Október 23. - 17:34:14 »

Áh. Komolyan mondom, az ember megvesz valamit kemény pénzekért és nem münködik. Lemegyek az a gyamról. Meg az emeletról is, mert még a végén kivágom valamelyik technikát az ablakon.
Ha van fent olyan nyomtató telepítve, amit nem használsz, ill nincs már, azt uninstalláld le. Aztán az eddígi Epson cuccokat is szedd le, majd dugd be egy másik USB portra, és próbáld feltelepíteni CD-ről. Ha nem megy, akkor az Epson oldaláról töltsd le a legfrisebb divert, és azzal próbáld. Sajnos így távolról többet nem tudok segíteni.
Meglehet még próbálni másik USB kábellel kipróbálni, hátha az a rossz.
Amúgy én nem szeretem az Epsonokat, elég el...ott konstrukció. Szereltem párat, de a mai napig a régi mátrix nyomtatóik a legjobbak Mosolyog Legközelebb inkább vegyél HP-t. Picit jobb minőség, és nem olyan kényes a patronokra sem.
Epson képes egy idő után kiírni, hogy elavult a nyomtató, és vegyél újat. Persze akkor ő már nem nyomtat többet, viszont szervízben kitudják reszetelni jó pénzért.

Cap!
Próbáld  ki ezeket a dolgokat, amiket Giovanni írt.
Ha így sem megy, akkor vmelyik nap átugorhatok megnézni.
Komolyan kiautóznál idáig? Írtam egy emílt az EPSON-nak, hátha valaki valamikor vaker rá valamit.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #293 Dátum: 2008. Október 23. - 17:36:25 »

Telepítem a laptopra. Figyeljetek! Ez nagyon hülye progi. Mit kattogtat itt nekem? Mint amikor valamit megnyitsz a windowsban...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #294 Dátum: 2008. Október 23. - 18:00:25 »

Áh. Komolyan mondom, az ember megvesz valamit kemény pénzekért és nem münködik. Lemegyek az a gyamról. Meg az emeletról is, mert még a végén kivágom valamelyik technikát az ablakon.
Ha van fent olyan nyomtató telepítve, amit nem használsz, ill nincs már, azt uninstalláld le. Aztán az eddígi Epson cuccokat is szedd le, majd dugd be egy másik USB portra, és próbáld feltelepíteni CD-ről. Ha nem megy, akkor az Epson oldaláról töltsd le a legfrisebb divert, és azzal próbáld. Sajnos így távolról többet nem tudok segíteni.
Meglehet még próbálni másik USB kábellel kipróbálni, hátha az a rossz.
Amúgy én nem szeretem az Epsonokat, elég el...ott konstrukció. Szereltem párat, de a mai napig a régi mátrix nyomtatóik a legjobbak Mosolyog Legközelebb inkább vegyél HP-t. Picit jobb minőség, és nem olyan kényes a patronokra sem.
Epson képes egy idő után kiírni, hogy elavult a nyomtató, és vegyél újat. Persze akkor ő már nem nyomtat többet, viszont szervízben kitudják reszetelni jó pénzért.

Cap!
Próbáld  ki ezeket a dolgokat, amiket Giovanni írt.
Ha így sem megy, akkor vmelyik nap átugorhatok megnézni.
Komolyan kiautóznál idáig? Írtam egy emílt az EPSON-nak, hátha valaki valamikor vaker rá valamit.
Ha nem boldogulsz vele...
Vörösvár nem a világ vége.
Vmelyik nap talán összejön.
Azért csak próbálkozz! Hátha megoldódik  Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2008. Október 23. - 18:12:31 »

A mobilPC-t most restartolom...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #296 Dátum: 2008. Október 23. - 18:22:08 »

Én ezt nem értem. A gyengébb laptopról hibátlanul münködik. Pedig ott legalább 6 másik nyomtató is van / volt insatallálva.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #297 Dátum: 2008. Október 26. - 13:15:48 »

Én ezt nem értem. A gyengébb laptopról hibátlanul münködik. Pedig ott legalább 6 másik nyomtató is van / volt insatallálva.

Akkor nem kell kiautóznom?  Mosolyog
Sztem az elsőként próbált gépnél a legelső telepítés alkalmával vmi gond volt, és valamelyik fájl "beragadt". Se írni, se törölni nem engedi a gép.

Ha használod a rendszer visszaállítás funkciót, és van benne a nyomtató telepítése előtti állapot, akkor próbáld meg visszaállítani a gépet az eredeti állapotra, és ismét megpróbálkozni a telepítéssel.
A két gépen ugyan az a windows fut? Service pack különösen érdekes lehet.
Automatikus frissítés fut valamelyiken?
A nyomtató dokumentációja nem tartalmaz ezekre a dolgokra utalást?


Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #298 Dátum: 2008. Október 26. - 15:47:46 »

No igen...vannak furcsa dolgok. Pl. amióta fent van a sp3, azóta nem műxik a készenléti állapot a gépen. Az IE8-nál meg nem látszott néhány gomb a menüben, a honlapomon nem nyitotta meg a képeket és egyéb furcsaságok. No azt le is meszetem még aznap!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #299 Dátum: 2008. Október 27. - 16:49:32 »

Én ezt nem értem. A gyengébb laptopról hibátlanul münködik. Pedig ott legalább 6 másik nyomtató is van / volt insatallálva.

Akkor nem kell kiautóznom?  Mosolyog
Sztem az elsőként próbált gépnél a legelső telepítés alkalmával vmi gond volt, és valamelyik fájl "beragadt". Se írni, se törölni nem engedi a gép.

Ha használod a rendszer visszaállítás funkciót, és van benne a nyomtató telepítése előtti állapot, akkor próbáld meg visszaállítani a gépet az eredeti állapotra, és ismét megpróbálkozni a telepítéssel.
A két gépen ugyan az a windows fut? Service pack különösen érdekes lehet.
Automatikus frissítés fut valamelyiken?
A nyomtató dokumentációja nem tartalmaz ezekre a dolgokra utalást?




Mindkét gépen xP SP2 van, magyar. Az asztali géppel valami komoly gond lehet, mert egyre több minden halódik. Azon is morfondírozok, hogy mivel eredetileg 4 éve raktuk össze ezt a gépet az USB portok 1-esek, a nyomtatóé meg 2-es?

Tutira az első tlepítésnél van gáz, mert a scanner mód telepítésénél nem tud valami felmásolódni a a C-re és bár lefut a telepítés, de nem kéri, hogy csatlakoztassam a nyomit a PC-hez...
Szóval komoly a gond.

A SP3 a laptopomon tavasszal komoly felfordulást csinált, amit nem lehetett teljesen rendbe hozni, ezért automata frissítések letiltva.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!