Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 23:35:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217914 alkalommal)
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #1710 Dátum: 2013. December 20. - 20:38:46 »

Mivel szabin vagyok, volt időm végre rendesen beállítani a TV-t.
Wi-Fi és LAN kapcsolat eddig is volt, de a DLNA nem működött. Letöltöttem a Samsung honlapjáról egy alkalmazást, amivel most már nyíl egyenesen elérem a megosztott mappákat Wi_fi hálózaton keresztül.

Vége a külső vinyó - pendrive hurcolgatásnak a TV-hez.   Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Jól megdicsértem magam, és már szól is a muzsika a TV-n. Hihi.
Eddig tartott a nagy öröm, szétvert az ideg, mert az All Share folyamatosan bontotta a kapcsolatot Wi-Fi-n és LAn-on is.

Felraktam ezért a gépre a Serviio  progit, és ez már ég és föld. Ráadásul az online stream-eket is támogatja, magyar verzió, ls már az okostelefonon is nézhetek mindent.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1711 Dátum: 2013. December 20. - 20:55:44 »

Ezt én is tapasztaltam a párom laptopján éppen 1 hete. Kilőttem az svchost-ot, de nem állt le a gép és működött tovább tökéletesen. Azóta nem csinált ilyet.
Kilőttem én is. 30perc szakadásmentes kapcsolat a wifin. Aztán kiakadt vmire... Újraindítás után 2perc és dobta a wifit.
Nos ez az XP hattyúhalála 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1712 Dátum: 2013. December 27. - 19:15:45 »

Döglődik a mobilom és van 3 amit kinéztem. (ezeket adják a céges flottához)
LG Optimus L7 II 26500Ft
Samsung Galaxy S Adnvance 26500Ft
Sony Experia L 52000Ft

Nem egyszerre kell kifizetnem, így még a Sony is belefér.
Samsungolt elfelejteném, már régi darab vagy rosszul gondolom? Lg vagy Sony, Sony jobbnak tűnik, de ér kétszer annyit?  He
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1713 Dátum: 2013. December 28. - 11:28:56 »

Bár tényleg régebbi, de nem rossz az S Advance, főképp az AMOLED kijelző+Gorilla Glass miatt. Az Experia L "csak" sima TFT-s, de az is karálló, az LG IPS kijelzős. Hardverileg és teljesítményben az LG és a Samsung hasonló, a Sony viszont jobb és fejlettebb is. Én az LG-t hanyagolnám, és ár-érték arányban a Samsungot választanám. Ha viszont a legjobbat keresed a 3 közül, az a Sony lesz. Mivel jobb hardvere van, valószínű a későbbi Android verziókkal sem lesz gondja, ha frissíted.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1714 Dátum: 2013. December 28. - 15:17:09 »

Bár tényleg régebbi, de nem rossz az S Advance, főképp az AMOLED kijelző+Gorilla Glass miatt. Az Experia L "csak" sima TFT-s, de az is karálló, az LG IPS kijelzős. Hardverileg és teljesítményben az LG és a Samsung hasonló, a Sony viszont jobb és fejlettebb is. Én az LG-t hanyagolnám, és ár-érték arányban a Samsungot választanám. Ha viszont a legjobbat keresed a 3 közül, az a Sony lesz. Mivel jobb hardvere van, valószínű a későbbi Android verziókkal sem lesz gondja, ha frissíted.

Főleg, hogy a X-peria sorozat most kapja meg Januárban a Kit-katet.  Kacsint
Kollégámnak S advance van. Stabil, nem fagyogat, célnak megfelel.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1715 Dátum: 2013. December 28. - 20:11:37 »

Az L csak most dec.-ben kapta meg a 4.2-t nem hinném hogy rá 1 hónappal már a 4.4-t is kiadják.
Mondjuk nem ez alapján fogok dönteni. Vigyorog

Mostanira vis****aktam a gyári ROM-ot és megjavult. Vigyorog
Azért még lehet csere lesz a dologból.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1716 Dátum: 2014. Január 13. - 08:36:47 »

Telepítettem egy Kaspersky Internet Security-t a gépemre. Azóta nem leet megnyitni a Chromeból a Gmail-t és nem enged a guglival keresni a Chromeból.  He He He He He He He He He He He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1717 Dátum: 2014. Január 13. - 08:40:37 »

Telepítettem egy Kaspersky Internet Security-t a gépemre. Azóta nem leet megnyitni a Chromeból a Gmail-t és nem enged a guglival keresni a Chromeból.  He He He He He He He He He He He He
...akkor jó döntés volt...   Reptetsd!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1718 Dátum: 2014. Január 13. - 16:47:39 »

Én még mindig az igyenes AVG-t ajánlom és használom is. Szerintem tökéletesen teszi a dolgát. Mellette havonta lefuttatom a Malwarebytes AntiMalware programot és nincs probléma. Eddig még egyik sem okozott gondot, vírust és egyéb kártevőt sem kaptam (kopp-kopp-kopp)
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1719 Dátum: 2014. Január 13. - 17:42:26 »

tudom ajánlani mindenki a HDSentinel programot, magyar fejlesztés, ha esetleg valaki még nem hallott volna róla  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1720 Dátum: 2014. Január 13. - 18:14:29 »

Én még mindig az igyenes AVG-t ajánlom és használom is. Szerintem tökéletesen teszi a dolgát. Mellette havonta lefuttatom a Malwarebytes AntiMalware programot és nincs probléma. Eddig még egyik sem okozott gondot, vírust és egyéb kártevőt sem kaptam (kopp-kopp-kopp)
Tökéletes párosítás. Hány ügyfél lepődik meg, hogy ezzel a kombóval mennyi vírust, fertőzést szedünk le a "vírusmentes" gépükről Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1721 Dátum: 2014. Január 14. - 10:58:28 »

Én még mindig az igyenes AVG-t ajánlom és használom is. Szerintem tökéletesen teszi a dolgát. Mellette havonta lefuttatom a Malwarebytes AntiMalware programot és nincs probléma. Eddig még egyik sem okozott gondot, vírust és egyéb kártevőt sem kaptam (kopp-kopp-kopp)
Tökéletes párosítás. Hány ügyfél lepődik meg, hogy ezzel a kombóval mennyi vírust, fertőzést szedünk le a "vírusmentes" gépükről Vigyorog
He
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1722 Dátum: 2014. Január 14. - 18:28:00 »

Én még mindig az igyenes AVG-t ajánlom és használom is. Szerintem tökéletesen teszi a dolgát. Mellette havonta lefuttatom a Malwarebytes AntiMalware programot és nincs probléma. Eddig még egyik sem okozott gondot, vírust és egyéb kártevőt sem kaptam (kopp-kopp-kopp)
Sikerült szert tennem egy olyan vírusra, amit ez a kttő program engedett át, illetve nem tudott vele mit kezdeni. A Kasparesky megoldotta, csak Chrome alól blokkolja a guglit. Valamit magyaráz a proxy beállításokkal, de én itt, mint egységsugarú júzer, elakadtam Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1723 Dátum: 2014. Január 14. - 18:30:04 »

Én még mindig az igyenes AVG-t ajánlom és használom is. Szerintem tökéletesen teszi a dolgát. Mellette havonta lefuttatom a Malwarebytes AntiMalware programot és nincs probléma. Eddig még egyik sem okozott gondot, vírust és egyéb kártevőt sem kaptam (kopp-kopp-kopp)
Sikerült szert tennem egy olyan vírusra, amit ez a kttő program engedett át, illetve nem tudott vele mit kezdeni. A Kasparesky megoldotta, csak Chrome alól blokkolja a guglit. Valamit magyaráz a proxy beállításokkal, de én itt, mint egységsugarú júzer, elakadtam Mosolyog
Nincs tökéletes védelem. De százalékosan, és tapasztalatból még ezekkel van a legkevesebb fertőzés.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1724 Dátum: 2014. Január 14. - 18:35:56 »

Én még mindig az igyenes AVG-t ajánlom és használom is. Szerintem tökéletesen teszi a dolgát. Mellette havonta lefuttatom a Malwarebytes AntiMalware programot és nincs probléma. Eddig még egyik sem okozott gondot, vírust és egyéb kártevőt sem kaptam (kopp-kopp-kopp)
Sikerült szert tennem egy olyan vírusra, amit ez a kttő program engedett át, illetve nem tudott vele mit kezdeni. A Kasparesky megoldotta, csak Chrome alól blokkolja a guglit. Valamit magyaráz a proxy beállításokkal, de én itt, mint egységsugarú júzer, elakadtam Mosolyog
Nincs tökéletes védelem. De százalékosan, és tapasztalatból még ezekkel van a legkevesebb fertőzés.
A fizetősek közül meg négy IT-s ember mondta, hogy a Kasparesky. Hát vettem egyet, és nem bánom. Főleg a bztonságos pénzügyek opciója tetszik nagyon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!