Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 18:36:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 123   Le
 
Szerző Téma: PC, Hardware, Software  (Megtekintve 217461 alkalommal)
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1275 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 20:37:42 »

Tudom, hogy nem adás-vétel topic, de ez PC-s téma.
Aki tudna közvetlenül 120-200 giga körüli használt SATA 2-es winyót jó áron eladni, érdekelne! Nagyobb nem nagyon kell és újra, nagyobb méretben nincs pénzem., kisebbet meg nem árulnak, nem találok újonnan. Köszönöm Kacsint
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1276 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 07:58:59 »

Uraim!
Köszönettel a segítségért. Jó hírem van. Elvittem egy műszerészhez, aki fusiban javít amit tud. A szendvicssütőm kampec, a DVD lejátszó kampec, de a számítógépet elindította!!!
1 tranzi szállt el a képkártyán és fennakadt a prociban is valami. Fél napja ráment, de most is arról írok!  Vigyorog

Egy kis durranás és nincs vinyóm! Benti gépre dugva viszont korrekten működik. Megint lehet totozni mi ment tönkre?! 
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 02. - 10:35:26 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1277 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 10:58:07 »

Uraim!
Köszönettel a segítségért. Jó hírem van. Elvittem egy műszerészhez, aki fusiban javít amit tud. A szendvicssütőm kampec, a DVD lejátszó kampec, de a számítógépet elindította!!!
1 tranzi szállt el a képkártyán és fennakadt a prociban is valami. Fél napja ráment, de most is arról írok!  Vigyorog

Egy kis durranás és nincs vinyóm! Benti gépre dugva viszont korrekten működik. Megint lehet totozni mi ment tönkre?! 
Ha szerencséd van, tápegység
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1278 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 11:16:04 »

Tudom, hogy nem adás-vétel topic, de ez PC-s téma.
Aki tudna közvetlenül 120-200 giga körüli használt SATA 2-es winyót jó áron eladni, érdekelne! Nagyobb nem nagyon kell és újra, nagyobb méretben nincs pénzem., kisebbet meg nem árulnak, nem találok újonnan. Köszönöm Kacsint

A SATA az a régi kábel? Vagy az ATA? Ennyit értek a gépekhez... viszont van 3 szinte felesleges vinyóm. Egy 120-as, eg 160-as meg talán egy 80-as. Majd megnézem otthon. Ez még nem adásvétel.  Mosolyog
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1279 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 11:19:34 »

Ha jól tudom az IDE a régebbi verzió. Készítek egy képet róla, hogy az enyém milyen. Előre is köszönöm Kacsint
Naplózva

Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1280 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 12:44:25 »

Az a helyzet, hogy én is elakadtam Vigyorog
Annyira én sem vagyok egy PC mágus. Szétszedtem a gépet:
A mostani winyómból 3 kábel megy szét. Az egyik az alaplapba, amire rá van írva, hogy SATA (az alaplapra) és mellette van hely még egy ugyan ilyen kábelnek, de nekem nincs több olyan kábelem, ami az alaplapba kell. A másik a tápból jön, abból van kettő és csak az egyik van bedugva a winyóba. Tehát kelleni fog nekem még egy ugyan olyan kábel, amit ha veszek winyót bedughassak az alaplapba vagy nm szükséges? meg van egy számomra ismeretlen kábel, ami kijön a winyóból, de sehova nincs bedugva... nahezen igazodjatok ki Vigyorog

Jah és a problémám még mindig fenn áll, nem tudom újratelepíteni a gépet, mert telepítéskor nem ismeri fel a winyót, bármit is csinálok vele... úg is kell még egy winyó, legfeljebb rátelepítem arra az xp-t. Ajj de bonyolúlt ez nekem... He
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1281 Dátum: 2010. Szeptember 02. - 17:36:49 »

Az a helyzet, hogy én is elakadtam Vigyorog
Annyira én sem vagyok egy PC mágus. Szétszedtem a gépet:
A mostani winyómból 3 kábel megy szét. Az egyik az alaplapba, amire rá van írva, hogy SATA (az alaplapra) és mellette van hely még egy ugyan ilyen kábelnek, de nekem nincs több olyan kábelem, ami az alaplapba kell. A másik a tápból jön, abból van kettő és csak az egyik van bedugva a winyóba. Tehát kelleni fog nekem még egy ugyan olyan kábel, amit ha veszek winyót bedughassak az alaplapba vagy nm szükséges? meg van egy számomra ismeretlen kábel, ami kijön a winyóból, de sehova nincs bedugva... nahezen igazodjatok ki Vigyorog

Jah és a problémám még mindig fenn áll, nem tudom újratelepíteni a gépet, mert telepítéskor nem ismeri fel a winyót, bármit is csinálok vele... úg is kell még egy winyó, legfeljebb rátelepítem arra az xp-t. Ajj de bonyolúlt ez nekem... He
Fénykép? Úgy könnyebb lenne.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1282 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 08:44:03 »

Van valakinek olcsó beszerzési forrása HP eredeti patronokra?
C6657 és C6656 kellene, akár kombi szettben is 1-1 db.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1283 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 08:54:19 »

Jah és a problémám még mindig fenn áll, nem tudom újratelepíteni a gépet, mert telepítéskor nem ismeri fel a winyót, bármit is csinálok vele... úg is kell még egy winyó, legfeljebb rátelepítem arra az xp-t. Ajj de bonyolúlt ez nekem... He

Szerintem erre a megoldást már leírtam korábban.
- A gép indulásakor lépj be a BIOS-ba (alaplaptól függően a "Del", F2, F12 gombokkal, de lehet más is. Ki is írja induláskor: "Press F2 to enter setup")
- Keresd meg a HDD beállításait
- Állítsd át a HDD módot SATA-ról IDE-re
- telepítsd az XP-t
- a fenti módon állítsd vissza a HDD kezelését SATA-ra

Másik megoldás:
Keress a neten olyan XP telepítő változatot, amelyikbe integrálták a SATA vinyók kezelését.

Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1284 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 08:55:58 »

Ha már itt keresgélünk hardvert:
Bármekkora méretű IDE felületű notebookba való vincsitől megszabadítanám a tulajt.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1285 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 12:43:16 »

Uraim!
Köszönettel a segítségért. Jó hírem van. Elvittem egy műszerészhez, aki fusiban javít amit tud. A szendvicssütőm kampec, a DVD lejátszó kampec, de a számítógépet elindította!!!
1 tranzi szállt el a képkártyán és fennakadt a prociban is valami. Fél napja ráment, de most is arról írok!  Vigyorog

Egy kis durranás és nincs vinyóm! Benti gépre dugva viszont korrekten működik. Megint lehet totozni mi ment tönkre?! 
Ha szerencséd van, tápegység
Mi abban a szerencse?! Megpróbálom átdugni valamelyik dvd helyére, hátha segít, mert a dvdről beindult a boot cd...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1286 Dátum: 2010. Szeptember 03. - 17:25:32 »

Uraim!
Köszönettel a segítségért. Jó hírem van. Elvittem egy műszerészhez, aki fusiban javít amit tud. A szendvicssütőm kampec, a DVD lejátszó kampec, de a számítógépet elindította!!!
1 tranzi szállt el a képkártyán és fennakadt a prociban is valami. Fél napja ráment, de most is arról írok!  Vigyorog

Egy kis durranás és nincs vinyóm! Benti gépre dugva viszont korrekten működik. Megint lehet totozni mi ment tönkre?! 
Ha szerencséd van, tápegység
Mi abban a szerencse?! Megpróbálom átdugni valamelyik dvd helyére, hátha segít, mert a dvdről beindult a boot cd...
Az a szerencse, hogy akkor csak azt kell cserélni, nem pedig mondjuk alaplapot, vagy HDD-t Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1287 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 11:19:43 »

Ezt benéztem Vettem a gyereknek egy DVD filmet, választhattam hozzá játékprogit ajándékba.

Amit választottam, nem tudom használni, mert P4 2 Ghz-t kér a játék, nekem meg C2D 1,66 Ghz van csak. Francba. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1288 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 11:22:41 »

Ezt benéztem Vettem a gyereknek egy DVD filmet, választhattam hozzá játékprogit ajándékba.

Amit választottam, nem tudom használni, mert P4 2 Ghz-t kér a játék, nekem meg C2D 1,66 Ghz van csak. Francba. 

Próbáld visszacserélni - vagy már kibontottad? Ajándékozd nekem!  Kacsint
Milyen játék egyébként?
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1289 Dátum: 2010. Szeptember 07. - 12:21:56 »

Ezt benéztem Vettem a gyereknek egy DVD filmet, választhattam hozzá játékprogit ajándékba.

Amit választottam, nem tudom használni, mert P4 2 Ghz-t kér a játék, nekem meg C2D 1,66 Ghz van csak. Francba. 
Core2Duo 1,66GHz jobb, mint a P4 2GHz Mosolyog  De ha gondolod szívesen becserélem Neked egy P4 2GHz-re Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 07. - 12:23:27 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 123   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!